İlk video bölümünde bir makyaj oyunu oynuyoruz. Fondöten veya ruj nasıl uygulanacağımızı seçen bir rulet kurduk. İlk meydan okumada, kız bir yumurta ile sarı ruj uyguladı.

 http://funnykidsfails.over-blog.com/ 

Sonra doğaya dayalı bir görünüm yaratırız. Makyaj sanatçımız birkaç mevsim fotoğrafı karıştırıyor ve ardından makyaj görünümlerinde yeniden yaratmaları gerekiyor.Funny Kids Fails

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir başka harika oyun, karşı elinizle birisine makyaj yaptığınız oyundur. Baskın elinizi arkanıza koyun ve sonra karşı eli kullanarak arkadaşlarınıza makyaj yapmaya çalışın.

Ayrıca gözlerinizi kapatabilir, tüm makyaj ürünlerinizi karıştırabilir ve rastgele bir şekilde ellerinizle seçebilirsiniz.

Makyajınızı en iyi arkadaşlarınızla yapmak isteyenler için, arkadaşınızın gözlerini kapatması ve makyaj ürünlerini rastgele seçmesi, ne olduğunu tahmin etmesi ve bunları uygulamanız gereken “kör katlanmış” makyaj mücadelesini deneyebilirsiniz. yüzü.

Bir çentik açmak için. Bazı Jenga pricks alabilir ve makyaj ürünlerinizi ve isimlerini bunlara yazabilirsiniz. Sonra, çektiğiniz her biri, söylediği makyajı uygulamanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir