İzmir Konak İlçesinde Hizmet Veren Ege Güneş Diyaliz Merkezi Hakkında Bilmeniz gereken Detaylı Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya toplayıp Randevual.Org Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Ege Güneş Diyaliz Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.Ege Güneş Diyaliz Merkezi Muayene Ücreti,Ege Güneş Diyaliz Merkezi Başvurusu,Ege Güneş Diyaliz Merkezi Doktorları,Ege Güneş Diyaliz Merkezi Nerede,Ege Güneş Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir,Ege Güneş Diyaliz Merkezi Telefon Numarası,Ege Güneş Diyaliz Merkezi Adresi,Ege Güneş Diyaliz Merkezi iletişim Bilgileri,Ege Güneş Diyaliz Merkezi Yorumlar,Ege Güneş Diyaliz Merkezi Şikayetler

Adres: Yenişehir, Gaziler Cd, 1149. Sk No:18-18A, 35180 Konak/İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 449 66 99

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

isa karakaş – 2 ay önce
5 yıldır diyaliz hastasıyım. Çok yer araştırdım en son ege güneş diyaliz ile karşılaştım . Buradan çok memnunum. Kurum gibi çalışan sayılı deneyim de birinci diyaliz merkezi. Hemşireler çalışanlardan çok memnunum . Gamze hanım tedavileri izle çok yakından ilgileniyor. Düzen on numara. Tertemiz bir merkez. Verilen pideler yemek ilgi hastane işleri herşey çok memnunum. İyiki gelmişim.

aydın şavk – 2 ay önce
Ege güneş diyaliz merkezinden çok memnunum. Hemşirelerinden tutun tüm çalışanlarından aldığım hizmet için teşekkur ediyorum. Hastane işlerimiz ile çok yakından ilgilendikleri gibi tedavilerimizi de cok özenle takip ediyorlar. Gamze hanım bizimle çok yakından ilgileniyor hersey için teşekkür ediyorum.

Sadiye Uzmen – 2 ay önce
3 aydır diyaliz hastasıyım. Kızım araştırırken Ege güneş ailesiyle tanıştık. İlk karşılamalari ilgileri başka yer araştırmadan bizi buraya çekti. Hemşireleri kızımız gibi tecrübeli o kadar yakından ilgileniyorlar ki çok memnunum. Hastane işlerimiz olsun randevular asistanları elif hanım ilgi ve alakası sürekli iletişim halinde. Gamze hanım bizi çok yakından takip ediyor 7/24 ulaşım halindeyiz.tedavilerimi profesyonel olarak düzenliyor. Diyaliz sonrası kendimi hiç yorgun hissetmiyorum. Yemek servisi,ambulans hizmeti, servisleri,hijyeni herseyiyle harikalar söylenecek söz yok.hic yabancılık çekmiyorum burada. İyiki ege güneş diyaliz var.

Halis Aysayı – 2 ay önce
Arkadaşımın tavsiyesi ile geldim. İyiki gelmişim. İlgi,alaka,hizmet on numara. Buradan cok cok memnunum. Hastane islerimize kadar herseyimizle yakindan ilgileniyorlar. Ambulans hizmetleri acil durumlarda hep kapida kendimizi burada guvende hissediyoruz. Iyiki varsiniz ege gunes ailesi. Gamze hanima da hersey icin cok tesekkur ediyorum.

Üzeyir Akkul – 3 ay önce
Daha 1 ay önce diyaliz hastası olduğumu öğrendim. Tüm çalışanlardan çok memnunum. Bize karşı çok sabırlı ve saygılılar. Gamze hanım bana cok yardımcı oldu. isinde cok profesyonel. 7/24 rahatlıkla ulaşabiliyorum. hastane islerim olsun ambulans hizmeti olsun cok yardımcı oluyorlar. Herşey için teşekkür ederim. İyiki varsınız.

taner gündeş – 2 ay önce
Uzun zamandır ege güneş diyaliz merkezinde tedavi görmekteyim. Herkesten çok memnunum. Gamze hanımın yakından tedavilerimizle ilgilenmesi işindeki uzmanlığı ile diyalizden hiç yorulmadan çıkıyor sağlığımı güvenle emanet edebiliyorum. Herkesle çok yakından ilgileniyorlar. Teşekkür ediyorum Ege güneş ailesine. İyisi sizinleyim.

Haci ibrahim Korkmaz – 3 ay önce
2.5 aydır diyaliz hastasıyım. Tanıdığım önerisi ile ilk geldiğim diyaliz merkezi.İyiki de gelmişim. Çalışanları çok güler yüzlü insancıl. Çok saygılılar. İşlerini severek yapıyorlar. Gamze hanımın ilgisi alması tecrübe ve yardımları için teşekkür ederim. Tedavi sürecini cok yakından takip ediyor. Asistanı Elif hanımın saygısı iletişimi insanlara çok iyi yansıtıyorlar. Önemli olan insancıl olmak benim için oda ege güneş ailesinde fazlasiyla var iyiki sizinle tanıştım. Teşekkür ederim.

Tayfun Kahraman – 6 ay önce
10 yıllık diyaliz hastasıyım. Bir çok diyaliz merkezi gezdim hicbir yerden memnun kalmadım taki kızım araştırıp ege gunes diyaliz merkezini bulana kadar. Personelleri çok ilgili ve güleryüzlü. Arar aramaz yardımcı oldular. Hastane işlerimiz olsun aşılarımız olsun tedavilerimiz olsun çok yakından ilgileniyorlar . Servislerinden çok memnunuz. Bulsaydım en baştan Ege Guneş diyaliz ailesine gelirdim. Makineler son model hiç rahatsızlanmadan diyalizden çıkıyorum. Ege Guneş ailesi ile iyiki tanışmışım. Iyiki varsınız.

By farude