Bursa Nilüfer Kaymakamlığı Hakkında Sizlerin Nasıl Bu Konuma Ulaşım Ve iletişim Sağlamanız Adına Sizler için Yapılmış bir Paylaşım Olmaktadır.Nilüfer Kaymakamlığı Ve Bu Kurumu Bağlı Olan NilüferSosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı ile ilgili İletişim Yol Tarifi Gibi Bir Çok Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Vasıtası ile Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Nilüfer Kaymakamlığı Erzak yardımı,Nilüfer Kaymakamlığı Para yardımı,Nilüfer Kaymakamlığı Elbise Yardımı,Nilüfer Kaymakamlığı Fakir Yardımı Gibi Bir Çok Konu ile ilgli İletişim Bilgilerini Sizler için aşşağıda Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Lütfen Nilüfer Kaymakamlığı Hakkında Sizler’de Görüşlerinizi aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

Adres: İhsaniye Nilüfer Cumhuriyet Meydanı No:7A, 16130 Nilüfer

Bölümler: Nilüfer İlçe Tüketici Hakem Heyeti

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:00

Telefon: (0224) 249 32 00

Fax : 0224 249 32 04

E-Posta : [email protected]

Nilüfer Kaymakamlığı Yol Tarifi

Nilüfer Kaymakamlığı Sosyal Yardım Vakfı Bilgileri

Nilüfer İlçe S.Y.D. Vakfı

Adres : İhsaniye Mahallesi Nilüfer Cumhuriyet Meydanı N:7B Nilüfer

Telefon : 0224 245 83 46

Fax : 0224 249 32 01

Nilüfer Kaymakamlığı Hakkında Yapılan Yorumlar

İlhan YAVUZ – 3 ay önce
Kalabalık bir ortamda bulunan
bir çok kişi var.
Hijyenik ortam mevcut değil,maske takılıyor fakat bazı vatandaşlar önemsemiyor, çıkarıyor,çene altında tutuyor.🙅‍♂️🙅‍♂️

Sezer Pamukçu – 2 ay önce
İşlerimi hızlı ve sorunsuz şekilde sıra beklemeden hallettim.

Emir Bilir – bir yıl önce
Yorumum üste çıksın diye 5 yıldız verdim. Kesinlikle 5 yıldızı hak ediyorsunuz!!!
Pandemi nedeni ile saygıdeğer devlet büyüklerimiz medyada boy boy demeçler verip her aileye maddi yardım yapılacağını ve e devlet üzerinden başvuruların yapılacağını duyurdular. Bizde gerçekten ihtiyaç sahibi olarak 25.04.2020 tarihinde 2600980 başvuru numarası ile müracaat ettim. Sonuç yok. üçüncü faz ödemeler için başvurular başladı dendiğinde 31.08.2020 tarihinde tekrar müracaat ettim. Başvuru numarası 39503930 ön başvurunuz değerlendirilmek üzere nilüfer sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına iletilmiş. Merak ediyorum değerlendirmeyi neye göre yapıyorsunuz. Kriterlerinizi ne? Aldığımız nefesin sayısını bile bilen devletimiz gerçek ihtiyaç sahibi olup olmadığımızı bilmiyormu? Yoksa nüfusta hala düşmemişler demeli hala nefes alıyorlar yardımda ihtiyaçları yok mu deniyor. Yardım kriterlerinizi kişilerin cemaatlere, partilere, parti yöneticilerine yakınlığıyla ı ilgili. Biz kimsenin elini eteğini öpmediğimiz içinmi kriterlerinize uyumuyoruz? Telefonlarınızı sürekli meşgul. Sizlere ulaşmak mümkün değil. Biz sıradan vatandaşlar için. Unutmayın çaresizlik insanlara herşey yaptırıyor

İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Pandemi başvuruları Ankara Merkezli değerlendirildiğinden onay yada red değerlendirme işlemleri İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılmamaktadır. Diğer yardım taleplerinizi İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmanız durumunda başvurunuz değerlendirilecektir.

Enes Öncek – 11 ay önce
Bilerek 5 verdim en üstte gözüksün diye
Yaklaşık 5 gündür sizi ariyorum sürücü belgesi icin bi türlü randevu alamiyorum bugun aradim ulasamadim hicbirinize randevuda alamiyorum yani ben ne zaman randevu alipta size gelecegim bilemiyorum yani bi an önce randevu almam gerekiyor fakat alamiyorum yeter yani gına geldi bu durumdan !!!

pc dmis (Nick Name) – bir yıl önce
Otopark içine ve meydanın çeşitli noktalarına, bina girişlerine net şekilde hangi birimin nerede olduğunu belirten levhalar konduğu taktirde gelenler kapı önlerindeki güvenlik personelini meşgul etmeyecekleri gibi o binadan bu binaya dolap beygiri gibi dolanmaz.

İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Kaymakamlık binasında gerekli yönlendirici levhalar bulunmakta olup yönlendirici levhalar tekrar kontrol edilecektir.

Havva Çetin – bir yıl önce
Ikamet değişikliği yapicam e devletten yapabilrsiniz denildi e devlette hata veriyo ariyorum 1 saattir telefonlari acan yok 245 19 55 e yonlendiriyo orda da acan yok calisiyorum mesai saatlerine yetisemiyorum islemi nasil yapicam acaba hem buraya gelmenize gerek yok deyip hemde muhattap bulamamak saat kacta arasam ulasabilirim acaba

İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Telefon ile arama yaptığınız dönemde Nilüfer İlçe Nüfus Müdürlüğü tadilat sürecinden çıktığı için santrallarında teknik sorunlar yaşanmaktaydı. Santraldaki teknik sorun çözüldüğü için Nilüfer İlçe Nüfus Müdürlüğüne telefon ile erişimde sıkıntı yaşanmamaktadır. Ayrıca santralda yaşanan teknik sorun ile ilgili telefonla Nilüfer İlçe Nüfus Müdürlüğü personeli tarafından tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

Yonca Can – 2 yıl önce
Yorumum üste çıksın 5 yıldız verdim.. Öncelikle vakıflardan yardım alanlara c. Başkanımızın onay verdiği 1.000 TL için SMS gelmesine rağmen para yatmadı sorunca biz farklı belediye yiz diyorlar yani onlar CHP yeyöiş yani ak parti veriyor o hizmeti diyorlar insan olun azcıkbe

Olgay Celik – 3 yıl önce
Veznecinin mesai saatlerinde kapıya kilit vurup kaybolduğu yer. Tabi devlet kurumu olunca kimsenin sual sorduğu sorguya çektiği yok. Yüklü maaş her ay cebimizden size gidiyor. Ayrıca MEB müdürleri de kapıyı içeriden kilitler sigarasını tüttür. Boş bir kurum…

İşletme sahibinin yanıtı 3 yıl önce
Yorumunuzdaki şikayetleriniz ile ilgili olarak Kaymakamlığa başvuruda bulunduğunuz takdirde gerekli incelemeye yapılacaktır. Ayrıca ilgili kurumlara gerekli ikazlar yapılmıştır.

pab1bu – 2 yıl önce
Tipik devlet dairesi Nüfüs Müdürlüğündeki sürücü belgemi değiştirmek için 3 doktor imzalı sağlık raporu götürdüm doktorların yazılı beyanında belge almasında herhangi bir sakınca yok ibaresi yazıyor imza ve kaşelwri mevcut ancak bir tık işaretlenmediği için tekrar doktora gidip kaşeli ve imzalatmam gerektiğini söylediler bayan şef keyfe keder kafasına uygulamalar yapıyor. Hakkımı helal etmiyorum ona o görevide kesinlikle hak etmiyor.

İşletme sahibinin yanıtı 2 yıl önce
Yorumunuzdaki şikayet ilgili olarak Kaymakamlığa başvurmanız durumunda gerekli inceleme yapılacaktır.

Şahsenem Çiçek – 2 yıl önce
Yıl 2ü19, teknolojinin üst seviyelerde seviyelerde olduğu şu yıllarda Nilüfer Kaymakamlığının bir Faks numarası dahi bulunmuyor. Müracaat dilekçesi vermek için ilkel şartlarda mecburi olarak kaymakamlığa gitmek zorunda kalınıyor.

İşletme sahibinin yanıtı 2 yıl önce
Yorumunuz Kaymakamlığımızca incelenmiştir. Kaymakamlığımızın 0224 249 3204 numaralı faksı 24 saat açıktır. Söz konusu faks numarası ve iletişim bilgileri Kaymakamlığımızın (www.nilufer.gov.tr) internet sitesinde mevcuttur. Vatandaşlarımızın her türlü istek ve şikayetleri ilgili birimlerce yasal çerçevede ve zamanında çözülmektedir.

(Translated by Google)
Your comment has been reviewed by our District Governorate, the fax of our District Governorate is open 24 hours a year and the number is 0224 249 3204. The said fax number and contact information are available on the website of the District Governorate (www.nilufer.gov.tr) and all requests and complaints of our citizens are resolved by the relevant units in a timely and legal manner.

mustafa atakan – bir yıl önce
BURSA NİLÜFER İHSANİYE MAHALLESİ’NDE BULUNAN KAYMAKAMLIK BİNALARI.İYİ TARAFI VERGİ DAİRESİ, KAYMAKAMLIK,NÜFU MÜDÜRLÜĞÜ,TRAFİK,NİKAH SALONLARI HEPSİ BİR ARADA VE YAKIN MESAFEDELER.OTOPARK SORUNU DA YOK.

Ekin Ulas – 4 yıl önce
Bütün etrafı otopark olduğu için arabayla gidildiğinde ya 7tl verecek ya da uzağa parkedip 10dk yürümek zorunda kalacaksınız.

Barış Özel – bir yıl önce
Sıra beklemeden kısa sürede işleminiz bitiyor

Erkan – 2 yıl önce
Nüfusta işim vardı 10 dakika sürmedi

Muhammet Ali ÖZKAYA – 6 yıl önce
Kaymakamlık eski bir bina

Erkan Çetinöz – 10 ay önce
Şaheser

Ercan Karataş – 2 yıl önce
Neden iletişim yok?

Rıza Kadıoğlu – 2 yıl önce
neden iletişim yok

YASİN OKK – 5 yıl önce
Gürkan keleş

By farude