Adana İlinin Bir Çok İllerinde Hizmet Vermekte Olan Devlet Hastanesi Özel Hastaneler Tıp Merkezleri Ve Buna Benzer Bir Çok Sağlık Kurum Hizmeti Vermekte Olan Birimler Hakkında Sizlere Kolaylık Sağlamak Adına Yapacağımız Paylaşım Sadece Gitmek İstediğiniz adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ ile ilgili işlerinizi Kolaylıkla Çözmeniz Adına Yapılmış bir Paylaşım’dır.yapmış Olduğumuz Paylaşım’da adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ Randevu alma,adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ Doktorları,adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ Muayene Ücreti,adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ Tahlil Sonuçları,adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ Anlaşmalı Kurumlar,adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ Pcr Testi Gibi Bir Çok yol Tarifi Ve Telefon numarası Adresi Gibi Bilgileri Yazımızın devamında Görmeniz Mümkündür.

Adres: Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. 84282 Sok. No: 11 Çukurova/ADANA

Çalışma Saatleri: Pazartesi – 09:00 18:00

Telefon: 0 322 248 85 30

Fax: 0 322 248 80 64

GSM: 0 541 510 22 04

e.posta: [email protected]

Adana Hi̇perbari̇k Oksi̇jen Tedavi Merkezi̇ Yol Tarifi

Adana Hi̇perbari̇k Oksi̇jen Tedavi Merkezi̇ Hakkında Yapılan yorumlar

Selim Eryürek – 3 hafta önce YENİ
İlgi alaka süper güler yüz bol. Hem şifa hem şefkat dağıtıyorlar. Annemin ani görme kaybı sebebiyle gittik bunları tedavi sürerken yazıyorum şu an bir düzelme olmadı ama tedavi sonrasını bekliyorum benim ümidim var umarım iyileşir bir umut ama diyelim olmadı doğru yerde olduğumuzun iç huzurunu yaşayacağım. Teşekkürler harikasınız.

ibrahim demirci – 7 ay önce
Çoğu kişinin hastası olmayana kadar adını bile bilmediği bir hizmet veriyorlar. Bende burada kullanılan yöntemleri bilmiyordum. Herkesi iyileşiren mucizevi, supernatural, olağanüstü bir tedavi beklemeyin. Kesin iyileşeceksiniz diye bir garanti yok. İyileşenler de oluyor iyileşemeyip üstüne para kaybedenler de oluyor. Mutlu ayrılanlar da oluyor üzgün ayrılanlar da. Sağlık işi belli olmuyor.

Serkan Korkut – bir yıl önce
Annem şeker hastagi nedeniyle 1 parmagı kesilmişti doktorun yonlendirmesiyle19 Agustos 2020 tarihinde bu merkeze başladık.((Bizi yonlendiren ortapedi uzm. Cok iyi taniyorlar bu merkezde çalısanlar tesaduf ya)) 6 ay devam ettik hergun umut aşıladılar iyi olacak diye bu 6 aylik sure zarfinda diger 4 parkmak ve ayak tabani çürüdü. Tabi hiperbari yine umut aşıladı. Sonuç 16 subat 2021 tarihine kadar devam ettigimiz hiparbari bir ise yaramadigini gorduk ve 19 subat 2021 annemin ayagı dizden kesiliyor. Daha once kestirseydik ayak bilegiydi. Ama bir umut kurtarız dedik ve bizi inandirdilar. Verilen parayamı yanalim annemin 6 aydir cektigi acilara yanalim kesilen ayagami yanalim. Biz bunları yaşadık Allah sizlere yaşatmasin. Biz burda kimseye iftira atmıyoruz. Yaşadıklarimizı ve çektigimiz acıları anlatiyorum bizim gibi kimse bu duruma düşmesin.

Anıl Gül – bir yıl önce
Babamın ezilen parmak ucuna doktorlar kesilmesi gerektiğini soylediler fakat burda 21 günde parmak kendini yeniledi hatta tırnak bile yeniden çıktı.

3adam1k – 3 yıl önce
Allah kimseyi düşürmesin ama gerçekten çok ise yarıyo. Resmen ölü ayak canlandı. Çalışanlar ilgili. Temiz. Olmaz denilen kesilecek denilen ayak burda kurtuldu. Eğer kapanmayan yaranız varsa mutlaka gidin. Gerisi allaha kalmış. Özellikle yeter hemşire çok ilgili . Hepsine teşekkür ederiz. Herkese geçmiş olsun

Zeynel Kartal – 2 yıl önce
Ben ilker Karataş oksijen tedavisi şeker hastalarının yara tedavisi için çok yararlı merkez ama orda bulunan işlerinde prfosyenel hemşire unutmamak lazım buse hmesire emine ve elif hemşireye çok teşekkür ederim

birkal talay – 3 yıl önce
Oksijen tedavi merkezi randevu alınarak gidiliyor.

adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi hiper-b özel
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi özel
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ 27
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ 66
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ 7z
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ 78
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ 8z
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ 88
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ 86
adana hi̇perbari̇k oksi̇jen tedavi merkezi̇ 80

By farude