10 Yıllık Tecrübeyle Yanınızdayız: İnci Sağlık Kabini olarak 10 yılı aşkın süredir evde sağlık hizmetleri sunuyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı ve İlçe Sağlık Müdürlüğü denetiminde olan Özel İnci Sağlık Kabini olarak, evinizin konforunda en kaliteli hemşirelik hizmetlerini sunmaktayız.

Kaliteli Hizmet Anlayışı: Kurulduğumuz günden beri kalite anlayışımızdan ödün vermeden en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız.

Vizyonumuz: Evde sağlık hizmetleri alanında öncü bir kuruluş olmak ve hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak için her zaman kendimizi geliştirmektir.

Misyonumuz: Yenilikçi, dinamik ve verimli bir ekip çalışmasıyla, kaliteli, zamanında ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet sunmak. Dünya standartlarında, uygun fiyatlarla ve mümkün olduğunca fazla istihdam yaratarak insan odaklı bir çalışma anlayışıyla hizmet sunmak.

Kalite Politikamız: Hastalarımızın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip, doğru tedaviye, doğru zamanda ve doğru kişiyle ulaşmalarını sağlayarak, hastalığın ve yetersizliğin olumsuz etkilerini en aza indirmek ve yaşam kalitelerini yükseltmektir.

İnci Evde Sağlık ile:

  • Ev konforunda sağlık hizmetleri alabilirsiniz.
  • Deneyimli ve uzman hemşirelerimizden hizmet alabilirsiniz.
  • 7/24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz.
  • Sağlık sigortanızdan yararlanabilirsiniz.
  • Uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim:

Adres: Nuripaşa mahallesi, 13.Sokak, No: 1-3B
Zeytinburnu / İstanbul

Unutmayın: İnci Evde Sağlık ile evinizde de sağlıklı ve mutlu bir yaşam mümkündür!

By farude