İstanbul tuzla İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Tuzla Hilmi Şahin Aile Sağlık Merkezi İle ilgili Sizlere Daha Kolaylık Ve Rahat Bir Şekilde Randevu alma Ve Tuzla Hilmi Şahin Aile Sağlık Merkezi iletişim Ve Yol Tarifi Gibi Bir Çok Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Topladığımız Bilgileri Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Tuzla Hilmi Şahin Aile Sağlık Merkezi İle İlgili Bir Çok Detaylı Bilgilere Ulaşmak için Yazımızın Devamını Kontrol Etmeniz Mümkündür.Lütfen Tuzla Hilmi Şahin Aile Sağlık Merkezi İle ilgili Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Birim Hilmi Şahin Aile Sağlık Merkezi

İlçe : TUZLA

Telefon : 0216 446 96 92

Mobil Randevu al : 182

Adres : EVLİYA ÇELEBİ MAH.SAHİLYOLU CAD.NO:2 Tuzla / istanbul

Tuzla Hilmi Şahin Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Tuzla Hilmi Şahin Aile Sağlık Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

MEHMET N. KIRKAĞAÇLIOĞLU – 2 ay önce
Güler yüzlü Doktorlar ilgililer.Hemşireler tecrübeli .Temiz hijyene çok dikkat ediyorlar.Keşke tüm Aile Sağlık Merkezleri böyle olsa.Teşekkür ediyorum.

Dr Bülent Erata – 3 yıl önce
Bir aile sağlığı merkezinden beklenen her şey burada var. Bahçe içerisinde küçük,sempatik bir yer. daha ne olsun ?. Yalnızca burada kayıtlı hastalara hizmet verilir.Kaydınız yok ise acil durumlar dışında başvurmamanız tavsiye olunur.

Murat Kartal – 2 yıl önce
Asmler randevulu hasta bakiyorlar 3. Basmak hastane mi bu ne randevusu aslan parcalari.

Bayram Gunay – 4 yıl önce
Aile sağlık merkezi

By farude