İstanbul tuzla İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Tuzla Hilmi Sonay Aile Sağlık Merkezi İle ilgili Sizlere Daha Kolaylık Ve Rahat Bir Şekilde Randevu alma Ve Tuzla Hilmi Sonay Aile Sağlık Merkezi iletişim Ve Yol Tarifi Gibi Bir Çok Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Topladığımız Bilgileri Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Tuzla Hilmi Sonay Aile Sağlık Merkezi İle İlgili Bir Çok Detaylı Bilgilere Ulaşmak için Yazımızın Devamını Kontrol Etmeniz Mümkündür.Lütfen Tuzla Hilmi Sonay Aile Sağlık Merkezi İle ilgili Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Birim Hilmi Sonay ASM

İlçe : TUZLA

Telefon : 0216 447 21 08

Telefon ile Randevu al : 182

Adres : YAYLA MAH.ŞİNASİ DURAL CAD.NO:90 Tuzla / istanbul

Tuzla Hilmi Sonay Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Tuzla Hilmi Sonay Aile Sağlık Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Gul Sen – bir yıl önce
Aşılanma sürecinde yardımcı personel hanımefendinin olağanüstü gayreti, aşı teknisyeni beyefendinin saygılı davranışları ve işinin ehli olması, doktorlarımızın özverili çalışmaları takdire şayan, iyi ki varlar, çok teşekkür ederiz. Varolsunlar.

pelin polat – 5 ay önce
10.20 gece olan randevuma gittim hatta 10.10 civarı malesef kan tahlili 10 .00 a kadar laboratuvar a kurye ile gonderılıyormuş bunu vatandaş olarak benim bilmem gerekiyordu herhalde .. yaptıramadan cıktım .Aile hekiminizde birşeyi halledemezseniz yardımcı olmak için uğraşmazsanız tabi ki devlet hastaneleri dolar taşar…..

Mujdat Aktas – bir yıl önce
Pandemi sürecinde yardımcı olan sn. Dr. Nigar hürel’e teşekkürü borç bilirim. İyiki varsınız hocam. İlgi ve alakası diğer meslek kolundaki arkadaşlara örnek olur inş.

İBRAHİM – 5 yıl önce
Güler yüzlü doktorlar

By farude