Adana Ortadogu Cerrahi Tıp Merkezi Randevu alma

Adana Çukurova İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Ortadogu Cerrahi Tıp Merkezi 2004 Tarihinde Başlayarak Taki bulunduğumuz Bu Döneme Kadar Durmadan Hizmet Vermeye devam Etmektedir.Uzman Personeli Ve Samimi Bir Ortam Çerçevesi içerisinde Hastalarını Ağırlamakta Öncü Firma Olma Yolunda İlerlemekte Olan Özel Ortadogu Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Amacı ile Yapmış Olduğumuz Bu Paylaşımda Sizlerin Daha Rahat Ve Kolay Bir Şekilde Özel Ortadogu Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu alma,Muayene Ücreti,Doktorları,Yol Tarifi,Tahlil Sonuçları,Anlaşmalı Kurumlar Hakkında Ve Buna Benzer Daha Bir Çok Bilgiye Rahat Ulaşabilmeniz Adına Yapılmış Bir Paylaşım Olmaktadır.Daha detaylı Bilgiler Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adresi: Toros Mah. Turgut Özal Bul. No:187/A Tayyibe Hanım Apt. A Blok Zemin Kat – (Aslanlar Mobilya Karşısı) – Çukurova / Adana

Çağrı Merkezi – 0322 777 01 01

Telefon – +90 (322) 235 49 49

Fax : +90 (322) 235 74 85

Email [email protected]

Özel Ortadogu Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Ortadogu Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları

Özel Ortadogu Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Süleyman Aslan – 3 ay önce
Ulaşımı kolay sakin bir hastane. Aksayan kısımlar var ama önemli düzeyde değil. Herkes aynı değildir tabiki ama benim muhatap olduğum personeller nazik ve ilgiliydi. Tıbbi kapasiteleri ne düzeydedir, ileri düzey operasyonları ne ölçüde yapabiliyorlar bilemem ama, sonuçta uzmanı değilim. Hastanenin başarı düzeyi ile ilgili bilgi edindikçe paylaşırım.

ROK Gamer – 3 ay önce
TAVSIYE EDILIR!!! 05-02-2022 tarihinde gittigim bu klinikte resepsiyondaki beyefendi gercekten cok efendi birisi ve cok yardimci oldu bana. Ayrica doktor bey Bahri Deniz cok babacan ve sizi gercekten dinliyor, sorular soruyor ve nasil bir rahatsizliginizin oldugunu hemen anlayan bilgili bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim, cok kaliteli bir klinik!

Hakan Yuksel – 3 yıl önce
Cocuk hekimleri oldukca tecrubeli. Cogunlukla sira olmuyor. Ancak polikilinikler yok iken acil doktorlarini biraz daha tecrubeli doktorlardan secmeliler.

Çağlayan Doğan – 11 ay önce
Ortopedi doktorunun verdiği ilaç alerji yapınca hastaneyi arayıp durumu anlattım ve doktorla konuşmak istediğimi söyledim. Dr’un müsait olmadığını söyledi, durumun acil olduğunu söyleyip numaramı bıraktım, beni arayabilir misiniz dedim ve bir daha arayan olmadı. Annemin göz tansiyonu için aldığı ilacın da alerji yaptığından şüphelenip aradık ve pek ilgilenmedikleri için bir şey olursa doktoru ve hastanenizi şikayet etmem gerekecek şeklinde konuşunca hemen randevu ayarladı.

Ahmet Önder – 10 ay önce
Acil doktorları çok kötü. İlgi alaka sıfır. Hele biraz kır saçlı ileri yaşı olan acil doktorunu yok dememek için çalıştırıyorlar sanırım. Buranın acil doktorlarını adam akıllı seçmesi gerekiyor. Eğer iyi acil doktoru çalıştırırlarsa, puanımı güncellerim. Bu haliyle 1 yıldız (mecburen)

Saadet Çoban – 4 ay önce
Hastane personeli çok iyiydi doktorum Kıvılcım Hanım ve hemşirelere çok teşekkür ederim.

By farude