Adana Merkez’de Bulunan devlet Hastanesi Olan Adıyaman Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi iletişim Bilgileri Kadın doğum Doktorları Adıyaman Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Hakkında Daha Detaylı Adres,Yol Tarifi,Randevu Ve Daha Bir Çok Sizlerin İletişim İçin ilgilinizi Çekebilecek Bir Çok Bilgileri Bir Araya Toplayıp Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Adıyaman Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Hakkında Sizlerde Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Yunus Emre, 02200 Adıyaman Merkez/Adıyaman

Hizmet verilen bölgeler: Adıyaman

Alo Randevu al : 182

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0416) 216 10 15

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Yol Tarifi

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

ayşe yiğit – 4 hafta önce
Puan bile vermeye değmez hastane değil çöplük yuvası doktorları bir artist diğer çalışanlar onlardan daha artist iğrenç bir yer insanları resmen özel hastanelere gitmeye zorluyorlar. Yatılı servis odasında kediler cirit atıyor bir de yeni doğan servisinde hijyen desen mikrop yuvası resmen aklı olan sokakta doğurur yine de o mikrop yuvasına gidip doğurmaz. Yazacak daha çok şey var fakat kısa tutmak istiyorum. Umarım sağlık bakanı bu rezaleti duyar da olaya bir el atar.keske fotoğraf cekseydim. Gidenlere tavsiyem kesinlikle başka şehirdeki hastaneleri tercih etmeniz ya da özel hastaneleri.

Betül Yelboga – 3 yıl önce
Çalışanları kaba ve anlayışsız Cocuk acil müdahale de Erdal Can denilen çalışan özellikle umarım en kısa zaman da gereken yapılır ve bir daha geldiğim de görmem.

Abuzer Sever – 6 ay önce
Hastane ortamı yatan hastalar için çok Uygun değil. Hemşireler uzmanlık alanında yetersizler. Odadaki yataklar çok sıkışık.Oda bakım onarımı iyi değil.Bazı odaların kapı ve pencereleri bozuk. Refakatçıların için uygun bir ortam hazırlanmamış.

Dogan TAŞÇI – 9 ay önce
Burası devleti temsil edecek bir hastane binası olamaz. Yapılış tarzı daha çok özel bir işletme mantığına göre yapılmış. İçinde hastaların yakınlarının beklerken rahat edeceği alanlar çok yetersiz. Çok dar mekanlar. Park alanları yetersiz.Burada benim kızım dünyaya gdi. Bildiğim bir hastane. Zaten yetersizliğinden dolayı yeni binası yapılıyor.İnşaatı devam ediyor. Bitince dah a güzel hizmet verir inşallah. Doktor sayısı da yetersiz. Daha çok doktor istihdam edilmelidir.

Dinçer Dal – 7 ay önce
Bir hastamız vardı; arkadaşlara sordum hangi hastaneye gidelim diye buranın adresini verdiler, lakin üzerine basa basa sabah saat 04:00 te gitmezseniz muayene için sıra alamazsınız dediler. İlk başta inanmamıştım ama bizzat denedim ve gördüm ki yıl olmuş 2020 Türkiye’nin randevusuz hasta alan 1990’lı yılları anımsatan sırada bekleyen insanların kavga gürültü ile kuyruk yarışında olduğu, Adıyaman’a yakışmayan bir hastane..

Yusuf K. – 3 yıl önce
Kadın dogum giris kattaki emzirme odasinin konumunu o kokuyu o igrencligi hic kimse gormuyor mu? Sayin Yetkili yetkisizler körmüsünüz? Burnunuz koku almiyor mu? 5 gunluk 10 gun luk bebekler geliyor oraya. Yenidoganin savunma mekanizmasinin olmadigini bilmek icin doktor diplomasi mi şart ? Fotograf ekte. Pembe yer emzirme odasi. Helaya gitmek isteyenlerle ortak kullaniliyor desem abartmis olmam.

Fatma Kutlu – 3 yıl önce
Çok yetersiz dört yataklı odalarda sekiz hasta yatıyor ve sekiz refakayçi onaltı kişi içiçe havasız enfeksiyona açık bir yer. Hastaları iyileştirecez derken gerisini siz düşünün. Lütfen bu konuyla ilgilenilmesini hafife alınacak bişey olmadiğını bir an önce yeni çözümler bulunmasını istiyoruz.

Aysenur Cil – 2 yıl önce
Çok ama çok ihmal var temizlik düzen ilgi alaka yok hemşireler insanı hesaba almıyor cagirinca gelen yok servise kadar oturuyorlar bişey soruyorsun cvp veren yok gece tlf ellerinde sırayla oyuyorlar kim ölmüş kim kalmış onlara ne bütün vicdansizlar orda sanki biri yanlış serum takar biri çocuğa sus der biri ateş ölçmeyi bilmez biri hakaret eder kim veriyor bu hakkı onlara ama ben hakkımı helal etmiyorum 1 ay boşu boşuna yattım orda dilerim onlarda benim yaşadıklarımın aynını yaşarlar!

Merve s – bir yıl önce
Kesinlikle lokman tekin Ertekin e gitmeyin çok ters cevap veriyor kaç saat ağlattı beni . Sonay hanım tercihimdir

By farude