Aksaray Bölge’sinde Bulunan Ve Bir Çok Diş Bölüm’ünde Hizmet veren Aksaray inci Diş Hastanesi Ortaköy ilçesinde Hizmet vermektedir.Aksaray inci Diş Hastanesi Hakkında Muayene Ücreti Yada Diş Tedavi Türleri Hakkında Bilgi Alabilmeniz için Aşşağıda Sizlere Verilmiş Olan Randevual Butonuna Tıklayarak Aksaray inci Diş Hastanesi Resmi Web Sayfasına Direk Geçiş yaparak istediğiniz Konularda Bilgi Alabileceğiniz irtibat Bilgileri Sizlere Verilmektedir.Aksaray inci Diş Hastanesi Hakkında Sizlerde Fikir Ve Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.

Adres: zafer mahallesi, 4005. Sk. no:35, 68400 Ortaköy/Aksaray

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 19:00

Telefon: (0382) 351 50 60

Aksaray inci Diş Hastanesi Yol Tarifi

Aksaray inci Diş Hastanesi Doktorları

Aksaray inci Diş Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Burhanettin Turan – 7 ay önce
Ortaköy İnci Diş Polikliniği alanında uzman doktorlar sayesinde çok memnun kaldık. Diş tedavim için yaptığım araştırmada karşıma çıkan Ortaköy İnci Diş Polikliniği beni çok memnun etti. Kesinlikle çok memnun kaldım.

Ahmet KARGIN – bir yıl önce
Dişlerimde plak oluşumu vardı temizlendikten sonra tekrar oluşuyordu inci diş ile tanıştıktan sonra tüm diş ile ilgili sorunum çözüldü özellikle Ahmet hocam çok ilgili işini gerçekten severek yapiyor iyiki sizi tanımışım herşey için teşekkürler hocam.

Hüseyin Bağ – bir yıl önce
Ortaköy inci hekimine teşekkür ederim ağrısız bir çekim yaptılar çok memnun kaldım teşekkürler

By farude