Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesi 1928 Yılında ilk Olarak Memleket hastanesi Olarak Hizmet vermeye Başlamıştır.Dönemin Kaymakamı Ve Valinin Desteği ile Gerekli Maddi imkanlar Sağlanıp Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Olarak Hizmet Vermeye Başlamıştır.Günümüzde Teknoloji’nin en iyi Makinaları ile Hastalarına Son teknoloji Hizmeti ile sağlık Hizmeti Vermekte Olan Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları Ve Bölümleri Geliştirilerek Bölge’de Bir Çok Hasta’nın Sempatisini Kazanarak Hizmetine Devam etmektedir.Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Detaylı Bir Çok Bilgileri Sizler için bir araya toplayarak sizlere burada tek parça olarak paylaşmaktayız.Lütfen Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Sizler’de Görüşlerinizi Aşşağıda yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

Adres: Yeni Sanayi Mah, Tacin Cd., 68200 Aksaray Merkez/Aksaray

Saatler: 24 saat açık

Mobil randevu alma hattı : 182

Telefon: (0382) 502 20 00

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

PROFESÖR
Prof.Dr. İSMET PARLAK
Prof.Dr. MEHMET GÜL
DOÇENT
Doç.Dr. EKREM TAHA SERT
Doç.Dr. KAMİL KOKULU
ASİSTAN
Asistan AYŞE RÜMEYSA GÜÇ
Asistan HÜSEYİN CELAL BİLEN
DOKTOR ÖĞR.ÜYESİ
Dr.Öğr.Ü. HÜSEYİN MUTLU
UZMAN DOKTOR
Uz.Dr. ABDULLAH SAKA
Uz.Dr. AHMET TURGUT KESKİN
Uz.Dr. BERKANT ÖZTÜRK
Uz.Dr. İLKER KAÇER
Uz.Dr. KEMAL ÖZTÜRK
Uz.Dr. MUHAMMET HACIMUSTAFAOĞLU
Uz.Dr. SEMA ÖZTÜRK
Uz.Dr. TUĞBA SANALP MENEKŞE
Uz.Dr. YAKUP USLU
DOKTOR ÖĞR.ÜYESİ
Dr.Öğr.Ü. ÜLKÜ BULUT BATUR
UZMAN DOKTOR
Uz.Dr. ÖMER ERDOĞAN
PROFESÖR
Prof.Dr. EMİNE ARZU KÖSE
Prof.Dr. SIDIKA AYŞEGÜL ERTAŞKIN
DOÇENT
Doç.Dr. ONUR KARACA
ASİSTAN
Asistan ÖMER ÖZDEMİR
UZMAN DOKTOR
Uz.Dr. ADEM YILMAZ
Uz.Dr. ASİYE CEYLAN
Uz.Dr. HACER YENİCE
Uz.Dr. HAKAN YENİCE
Uz.Dr. HASAN ERGİN
Uz.Dr. İBRAHİM KÖSEMEN
Uz.Dr. MUHARREM ATASEVER
Uz.Dr. MUSTAFA MUHLİS ALPARSLAN
Uz.Dr. UĞUR SERKAN DUMANLIDAĞ
DOÇENT
BAŞTABİP AHMET YARDIM
DOKTOR ÖĞR.ÜYESİ
Dr.Öğr.Ü. ERSİN ÖZEREN
UZMAN DOKTOR
Uz.Dr. SİMAY BAYRAK ÖZTÜRK

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ahmet AKBULUT – bir ay önce
Geçen hafta oğlumu çocuk doktorunuz Çağla Su esatoğlu muayenesine getirdim. Fark eden bir şey olmadı. Adı doktor ama yüzümüze bakmadı. Görmemizle çıkmamız bir oldu. Çok hasta bakmak için hiç hasta bakmıyor sanırım. İlaçları neye dayanarak yazıyor şüpheliyim. Lütfen alakadar olun. İnsan sağlığı bu.

Nermin Başpınar – 2 ay önce
Allah için güzel hastane büyük ve temiz ama cildiye polikliniğine randevu bulamıyorum. Sıramatik 7:30 aktif oluyor onun başında da bi hengame yaşanıyor. Ne kadar erken gelsem de sıra yok Allah razı olsun rica minnet muayene oldum kaç kere. Doktorun tavsiyesi daha erken gelmem ama oda demiyor ki nasıl geleceksin Allah aşkına bi çözüm bulun yalvarırım artık resmen ya..

muhammet eren – bir hafta önce YENİ
Eşimle kadın doğum bölümüne başvurduk randevu var ama doktor malesef yok eşim rahatsız olmasına rağmen doktorlar haklı veya haksız bir şekilde bizi mağdur eislerdir. Devletin imkanlarından yararlanamadim ve özel hastahanelere para vermek zorunda kaldım.

Sultan Özdil – bir hafta önce YENİ
Sözde büyük hastane yapıldı ama işini doğru dürüst yapan bir Allah’ın kulu doktor yok.. .özellikle kadın hastalıklarına 5 10 doktor gelirse biz halk olarak mağdur olmayiz. Yol yapana kadar bu sıkıntıyı giderin Bi zahmet….

Ugandalı Mehmet – 2 ay önce
tam bir turkiye klasiği !!! Bildiğimiz devlet hastanesi , ilgi yok sürat beş karış !!!!hepimizin in ödediği vergilerle maaşını alan hekimler beni senj hepimizi adam yerine koymuyor !!!bir de üstüne şikayet ediyor o zaman Dr, hekim hemşire olmasaydiniz bu memlekette ışını sizden daha iyi fedakar şekilde yapan memurlarda var beğenmiyorsan istifa et yada işini adam gibi yapın!!!

Hasan Sürücü – bir hafta önce YENİ
İçinde doktor yok. Bu yetkililer lafa gelince çıkıp konuşuyorlar, kocaman hastane yapıldı ama içinde bir tane doktor yok. Bi doktor her hafta mı greve çıkar arkadaş anlamıyorum.

Mehmet Akyüz – 2 hafta önce YENİ
REZALET TEK KELIMEYLE REZALET.100 KISI SIRA BEKLIYOR.4 TANE CILDIYE DOKTOR ODASI VAR 2 TANE DOKTOR BAKIYOR BU KADAR HASTAYA YETISEMIYORSANIZ ACIN 4 ODAYI DA KOYUN 4 TANE DOKTOR.MILLET SIRA ALMAK ICIN 6 DA HASTANEYE GELMEK ZORUNDA MI REZILSINIZ BEN BUGUN KARDESIMI GETIRDIM MAUYENE BILE ETTIREMEDIM

Leyla Ucan – 2 hafta önce YENİ
Jinekoloji bölümü Dr Serife Özlem Genç çok ilgili bir doktor gittiğimde özel hastanede doktora gitmiş gibi hissettim çok memnun kaldım sorduğum sorularımın cevabını aldım.

Yahya Enes Koç – 5 ay önce
Teşhis konusunda hiçbir özen yok muayeneler aşırı kısa doktorların üzerinde genel personel eksikliğine dayalı aşırı baskı var. Muayeneler bakkaldan ekmek almaktan daha kısa sürüyor. Poliklinikler arası yönlendirmenin Y. si yok. Hasta şikayetlerini dinlememe hastayı azarlama, hastaya hakaret etme üzerine bir habitat kurulmuş. Hastane yapı olarak güzel fakat maalesef aşırı büyük bir personel eksikliği var. Tabiki buna rağmen güler yüzlü doktor ve personel nadir de olsa bulmak mümkün.

By farude