Aksaray Üniversitesi Randevu alma

Byfarude

Ağu 9, 2022 #ahmet duman aksaray üniversitesi, #akademik takvim aksaray üniversitesi, #akademik teşvik aksaray üniversitesi, #aksaray aksaray üniversitesi, #aksaray üniversitesi 2022 taban puanları, #aksaray üniversitesi adalet bölümü, #aksaray üniversitesi adalet bölümü taban puanları, #aksaray üniversitesi adres, #aksaray üniversitesi akademik kadro, #aksaray üniversitesi akademik takvim, #aksaray üniversitesi aksaray sosyal bilimler meslek yüksekokulu, #aksaray üniversitesi aksaray teknik bilimler meslek yüksekokulu, #aksaray üniversitesi anestezi bölümü, #aksaray üniversitesi aşçılık bölümü, #aksaray üniversitesi atama kriterleri, #aksaray üniversitesi başarı sıralaması, #aksaray üniversitesi besyo, #aksaray üniversitesi besyo kılavuzu, #aksaray üniversitesi bilgisayar mühendisliği, #aksaray üniversitesi bilgisayar programcılığı, #aksaray üniversitesi biyoloji bölümü, #aksaray üniversitesi biyoteknoloji, #aksaray üniversitesi bölümleri, #aksaray üniversitesi bölümleri 2 yıllık, #aksaray üniversitesi bölümleri 4 yıllık, #aksaray üniversitesi eğitim fakültesi, #aksaray üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi, #aksaray üniversitesi fen bilimleri enstitüsü, #aksaray üniversitesi hangi şehirde, #aksaray üniversitesi ne zaman açılacak, #aksaray üniversitesi nerede, #aksaray üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi, #aksaray üniversitesi taban puanları, #aksaray üniversitesi tıp fakültesi, #aksaray üniversitesi tıp fakültesi akademik kadro, #aksaray üniversitesi yatay geçiş, #aksaray üniversitesi yaz okulu, #anadolu üniversitesi aksaray konukevi, #ayhan duran aksaray üniversitesi, #barış eroğlu aksaray üniversitesi, #bologna aksaray üniversitesi, #btm ek ders aksaray üniversitesi, #bursa aksaray üniversitesi, #büşra şen aksaray üniversitesi

Aksaray ilinde Bulunmakta Olan Aksaray Üniversitesi Hakkında Bilinmesi Gereken Ve Bir Çok insan’ın Tercih Ettiği bu Eğitim Kurumu Hakkında Detaylı Araştırmalar Sonucu bulmuş Olduğumuz ilgili Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Paylaşmış bulunmaktayız.Lütfen Sizler’de Bildiğini Bilgileri Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.Aksaray Üniversitesi 2006 Yılında Faliyet göstermeye Başlamış Olup Geçmişi Köklü Bir Konuya Değinen Bir Geçmişe Sahip Olmaktadır.Aksaray Üniversitesi Geçmiş Yılı 1986 yılına Kadar Dayanmakta Olup Belirli Bir Taban Puan’ı ile Çalışmaktadır.Daha detaylı Bir Çok Bilgi Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle Olmaktadır…

Aksaray Üniversitesi, Türkiye Bakanlar Kurulu tarafından, 2006 yılı içinde kurulması kabul edilen bir devlet üniversitesidir.

Adres: Bahçesaray Mahallesi Necmettin Erbakan Bulvarı, Aksaray Ünv. Kampüs Yolu, 68100 Aksaray

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 17:00

Telefon: (0382) 288 31 21

Öğrenci sayısı: 24.633 (2018)

Kuruluş tarihi: 17 Mart 2006, Aksaray

Rektör: Prof. Dr. Yusuf Şahin

Akademik personel: 760 (2016)

Kuruluş: 17 Mart 2006; (16 yıl, 142 gün önce)

Aksaray Üniversitesi Yol Tarifi

Aksaray Üniversitesi Hakkında Bilgi

Aksaray Üniversitesi Hakkında Yapılan Yorumlar

irfan ayberk – bir ay önce
2021-2022 mezuniyet törenine katıldım. organizasyon süperdi.emegi geçen herkese teşekkürler.gururlandik,eğlendik üniversite ve aksaray kamu yöneticilerine kendim ve ailem adına binlerce teşekkürler.

Zekeriya – 6 ay önce
Üniversiteye dahil ne ararsan var sadece biraz sosyallik eksik..

Han Piyade – bir ay önce
mükemmel bir üniversite öğretim görevlileri son derece profesyonel ve cana yakın herahngi bir sorun yaşamazsınız

Mustafa Kaya – 4 gün önce YENİ
Yari olimpik yuzme havuzuna gittik guzel vakit gecirdik

yunus türkoğlu – 3 yıl önce
Bakanlar Kurulu tarafından, 2006 yılı içinde kurulması kabul edilen bir devlet üniversitesidir. 17 Mart 2006 tarihli 26111 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 5467 sayılı kanunla Niğde Üniversitesi’ ne bağlı iken adı ve bağlantısı değiştirilerek, fakülte ve yüksekokullar kendi bünyesinde oluşturulan Aksaray Üniversitesi Rektörlüğe bağlanmıştır. Rektör Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN’ dir.

Aksaray Üniversitesi’nde 11 Fakülte, 3 Yüksekokul, 7 Meslek Yüksekokulunda ön lisans ve lisans düzeyinde eğitim yapılmaktadır. Lisansüstü eğitim üniversiteye bağlı Fen, sağlık ve Sosyal Bilimler enstitüleri bünyesinde sürdürülmektedir.

İbrahim Salih Akıncı – bir yıl önce
Maliye öğrencisi olarak benim için fena değil. haliyle kalabalık ama diğer şehirlerin üniversitelerine nazaran sakin alanı geniş bir üniversite.. yeni kurulmasının da verdiği eksiklikler var ama ilerleyen zamanlarda o eksiklikleri kapatarak güzel vakit geçirilebilecek, çeşitli sosyal etkinlikler yapılabilecek bi üniversite..

Ayşe Kübra Solaklı – 3 yıl önce
Daha yeni gelmeme rağmen sevdim 4 yılın sonunda da öyle kalır inşallah

Ben Yaparım – 2 yıl önce
Sınavlar sonrasında kampüsten çıkış çok uzun sürüyor.

Hale Önal – 2 yıl önce
Arkadaşlar üniversiteye başlayacaklar için kesinlikle gelmeniz gereken bir yer sakin ve tam bir öğrenci şehri. Hocalarla oturup çay içebileceğiniz samimiyettesiniz. Kampüsü gayet güzel kafeleri, canlı müzik, okey salonu, pes vb. Birçok faaliyetleri bulunuyor :))

Kübra Aytaç Başçeşme – 9 ay önce
Müzikal eşliğindeki dağ havasıyla, akan deresinden geçen otlak koyunları, kuzuları, atları ile adeta bir öğrenci cenneti. Meditasyon ve aydınlanma için oldukça elverişli tabiatı sayesinde iç dünyanıza yolculuk edecek ve bu yeri asla unutamayacaksınız…

İneklerine selam olsun..

Hasan Hasan – 2 yıl önce
Öğrenci işleri memura, memur sekretere, sekreter öğretim üyesine yönlendiriyor. Öğretim üyesi de tekrar öğrenci işlerine gönderiyor.Öğrenciyle ilgilenmelerini geçtim, diyalog kurup değerli vakitlerini harcayıp cevap vermek bile zorlarına …Devamı

Sabri D. – 3 yıl önce
Bu gibi yorumlarla size daha iyi yardımcı olmamı desteklemek için yorumu beğenirseniz sevinirim.
Yeni yapılan bir üniversite olmasına rağmen kısa sürede hem eğitim kadrosu hem de binaları gelişti ve öğrenci kapasitesi arttı. Içerisinde spor salonları, yüzme havuzu ve birçok sosyal tesis yer alıyor.

Nuri Yalçın – 2 yıl önce
Yeni geçilen ders programı sistemiyle üniversite formatından tamamen çıkıldı. İlkokul, ortaokuldan farkımız yok. Öğrenciler ve öğretim görevlilerinin de kısıtlandığı berbat bir sistem. En kötü olanı bu sistemin işlendiğini bildiğim tek üniversite.

Sefa ARSLAN – 3 yıl önce
Etrafının daha da düzenlenmesi, kampüs içerisinin çam ağaçları ya da meyve ağaçları ile donatılması gerek. Kampüste hayvan otlatıyorlar. Aksaray ilçe havasından tam manasıyla çıkamamış.

By farude