Alanya Anatolia Hospital Randevu alma

Byfarude

Şub 12, 2023 #alanya anadolu hastanesi adres, #alanya anadolu hastanesi alerji testi, #alanya anadolu hastanesi anestezi doktorları, #alanya anadolu hastanesi anlaşmalı kurumlar, #alanya anadolu hastanesi ara, #alanya anadolu hastanesi aşkın görgülü, #alanya anadolu hastanesi başhekimi, #alanya anadolu hastanesi başvuru, #alanya anadolu hastanesi beyin cerrahi doktorları, #alanya anadolu hastanesi beyin ve sinir cerrahisi doktorları, #alanya anadolu hastanesi burun estetik, #alanya anadolu hastanesi cafer arslan, #alanya anadolu hastanesi çalışma saatleri, #alanya anadolu hastanesi check up fiyatları, #alanya anadolu hastanesi cildiye doktorları, #alanya anadolu hastanesi cildiye muayene ücreti, #alanya anadolu hastanesi covid testi, #alanya anadolu hastanesi covid testi sonucu, #alanya anadolu hastanesi dahiliye, #alanya anadolu hastanesi dahiliye doktoru, #alanya anadolu hastanesi dermatoloji, #alanya anadolu hastanesi diyetisyen, #alanya anadolu hastanesi diyetisyen ücreti, #alanya anadolu hastanesi doğum paketi, #alanya anadolu hastanesi doğum ücretleri, #alanya anadolu hastanesi doktor kadrosu, #alanya anadolu hastanesi doktor listesi, #alanya anadolu hastanesi doktorları, #alanya anadolu hastanesi e sonuç, #alanya anadolu hastanesi endokrinoloji, #alanya anadolu hastanesi enfeksiyon doktorları, #alanya anadolu hastanesi estetik cerrahi, #alanya anadolu hastanesi fiyatları, #alanya anadolu hastanesi fizik tedavi doktorları, #alanya anadolu hastanesi telefon, #alanya anatolia hospital, #alanya anatolia private hospital, #alanya anatolia private hospital alanya/antalya, #özel alanya anadolu hastanesi doktorları

Alanya ilçesi’nin En Gözde Hastanelerinden Biri Olan Alanya Anatolia Hospital Özel Bir Hastane Olup en iyi Uzman Kadrosu ile Siz Değerli Halkına Hizmet Vermekte Olan Özel Bir Kurum Olarak Bölge’de En Çok Sevilen Sağlık Kurumlarından Biri Olarak Hizmet Vermektedir.Alanya Anatolia Hospital Muayene Ücreti,Alanya Anatolia Hospital Kadın Doğum Fiyatları,Alanya Anatolia Hospital Doktorları,Alanya Anatolia Hospital Genel Cerrah Doktorları,Alanya Anatolia Hospital iş ilanları,Alanya Anatolia Hospital Personel Alımı,Alanya Anatolia Hospital Hakkında Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için Aşşağıda Yazımızın Devamında Bulunmaktadır.Lütfen Alanya Anatolia Hospital Hastanesi Hakkında Sizler’de Görüşlerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

Adres: Çaybaşı Mah. 1352.sk. No:8 07100 Antalya / Türkiye

Çalışma Saatleri : 24 Saat

Tel: 444 9 112

Fax: 0242 249 33 00

Tel: 0242 311 67 78

Email: [email protected]

Alanya Anatolia Hospital Yol Tarifi

Alanya Anatolia Hospital Hastanesi Doktorları

Alanya Anatolia Hospital Hastanesi Tıbbi Birimler

Acil Servis 7/24 Acil Tıp Hizmeti
Ağız ve Diş Sağlığı
Anestezi ve Reanimasyon
Bağımlılık Merkezi
Beyin & Sinir Cerrahi
Biyokimya ve Klinik Biyokimya
Çocuk Cerrahi
Çocuk Endokrinoloji
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Çocuk Cerrahi
Çocuk Endokrinoloji
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dahiliye (İç hastalıkları)
Dermatoloji (Cildiye)
Diyetisyen
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Girişimsel Radyoloji
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları (Akciğer Hastalıkları)
Göz Hastalıkları
Kadın Hastalıkları & Doğum
Kalp Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Kulak Burun Boğaz
Neonatoloji
Nöroloji
Obezite ve Metabolik Cerrahi
Ortopedi ve Travmatoloji
Obezite ve Metabolik Cerrahi
Ortopedi ve Travmatoloji
Patoloji
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikiyatri
Psikoloji
Radyoloji
Üroloji

Alanya Anatolia Hospital Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Gökmen Akdeniz – 5 ay önce
Alanya da bulunan bir kaç özel hastaneden biri. Hastane genel olarak iyi, personel ilgili ve pozitif. Bizimle ilgilenip ameliyatımızı gerçekleştirilen doktor Erdoğan bey ehil bir insan (ortopedi) memnun kaldık. Bilgilendirdi kontrol ve takip etti. Park problemi yok denecek kadar az. Temizlik iyi. Her odada klima, tv, mini buzdolabı, su ısıtıcı var. Fiyatlar Alanya genelinde her sektörde olduğu gibi yüksek. Yemekler çok çok kötü hastane yemekleri genelde kötüdür ama gördüğüm en alt seviye. Kilo verme konusunda yardımcı bir unsur olduğu için pozitif değerlendirebiliriz😀 Allah kimseye dert verip derman aratmasın. Tüm hastalara şifa dileklerimle..

İşletme sahibinin yanıtı 5 ay önce
Sn Gökmen Akdeniz,
Memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Sağlık hizmetleriniz için 444 9 112 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Hüseyin Özkara – 2 ay önce
19 Kasım 2022 tarihinde acil servisine 2 yaşında cocugumu götürmek zorunda kaldığım Doktor ve Hemşireleri çok ilgili teşekür ederim .
Acil servis uzmani Dr. mushade de Serum takılmasını istedi çıkış işleminde yatış ücreti talep edildi ,Uzun ugrasima rağmen anlaşamadık biz servis odasında yatmadık serum takıldı ve mushade yani sedye üzerinde serumun bitmesi beklendi bunun için ekstra 300 TL yatış adı altında para alındı. Tüm Türkiye’de hangi hastaneye gidersen git böyle bir ücret talep edilmez..
Bu durumla alakalı tüm haklarim saklı kalmak kaydıyla, ilgili tüm kuruluşlara da şikayete bulunacagimi beyan ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Sn Hüseyin Özkara,
İletmiş olduğunuz görüşünüz ilgili birimimiz tarafından değerlendirilerek tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Zhala Mammadova – 4 ay önce
Öncelikle söylemek istiyorum ki doktorlar çok umursamaz vurdum duymaz, nişanlım bu hastanede yoğun bakımdaydı, 9 gün boyunca her gün hastanedeydik ve yoğun bakımda asla hijyen yok, dışardan gelip istedikleri gibi herkes giriyor yoğun bakıma, hasta yakınları geldikleri kıyafetlerle giriyor maske bile takılmıyor, kaç kez bu durumu dile getirmemize rağmen 9 gün boyunca hiç değişmedi. Nişanlım vefat etti, bu hastaneyi tavsiye etmiyorum, özen göstermiyorlar hijyen 0 !!!

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Sn Zhala Mammadova,
İletmiş olduğunuz konunun detaylarını dinlemek için sizinle iletişime geçmek istiyoruz. İletişim Bilgilerinizi 444 9 112 numaralı çağrı merkezimiz ve adresimiz üzerinden paylaşmanızı rica eder sağlıklı günler dileriz.

ayşe toksöz – bir ay önce
Merhaba,
Bugün hastanenize randevulu doktor muayenesi için giriş yaptık.Ailecek yaptığımız muayenemizde tüm sağlık çalışanlarının güler yüzlü olması bizi mutlu etti fakat özellikle Aslı Hanım a ilgisi, güleryüzü ve çözüm odaklı duruşu için teşekkür ederiz. Sayesinde hızlı bir şekilde işlemlerimizi hallederek çözüm bulduk. Hastanenizi tekrar tekrar ziyaret etmemizde en büyük etken Aslı hanım diyebiliriz😊Ailecek çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz👍🏻 puanımız 5 yıldız👍🏻😊

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sn Ayşe Toksöz,
Memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Sağlık hizmetleriniz için 444 9 112 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

NİMET ÖZYİĞİT – bir ay önce
Benim de hastane hakkında değil de hastanede görev yapmakta olan genel cerrah doktoruyla ilgili bir yorumum olacaktı. Genel Cerrah doktoru Cafer Arslan Bey hem akademik başarısıyla hem de üstün ilgisiyle ve de en önemlisi de hastalara davranış konusunda güler yüzlü, tatlı dilli ve sempatik oluşuyla kendimizi rahatta ve güvende hissetmemizi sağladı. Gerçekten de kendisi çok değerli ve kıymetli bir doktordur. Kendisine buradan da ayrıca her şey için çok teşekkür etmek istiyorum.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sn Nimet Özyiğit,
Memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Sağlık hizmetleriniz için 444 9 112 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Adviser of Psychology – 6 ay önce
Özcan Doğtaş isimli üroloji doktoruna muayeneye gitmek gibi bir hatada bulundum. Mesleki etikten yoksun bir kisilik. Yazdığı iğneyi nerde yaptirabilirim diye sorduğum halde, acilde yaptırabilirsin demek yerine bakın işte sağlık ocaklarına vs gibi birşeyler söyledi. Oysaki hastanenin acilinde iğne yapilabiliyormus. Bu bilgiyi öğrenip iğneyi yaptirdiktan sonra neden böyle bir bilgiyi benimle paylaşmıyorsunuz diye konuşmaya gittim zirvalayip durdu. Bile bile hastayı doğru yonlendirmedigi kanaatindeyim. Hem bilerek hata yapıyor hem arkasında durmuyor olayın. Nerden baksan facia bir davranış. Kendisi adına ben üzüldüm. Önce karakter önce insanlik. Bunun gibiler yüzünden hastanelerde olaylar çıkıyor

İşletme sahibinin yanıtı 5 ay önce
İletmiş olduğunuz görüşünüz ilgili birimimiz tarafından değerlendirilerek tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

By farude