Antalya Dünyagöz Hastanesi Kendi Kulvarında Çevre’de Ve Bölge’de Baya ilgi Gören Ve Bir Çok Hastalarına Çok iyi Tıbbi Malzemeler ile Hizmet Vermektedir.Profesor Doktor Kadrosu ile Göz alanın da Nerdeyse imkansızları Başaran Antalya Dünyagöz Hastanesi Kendi Konumunda Hizmet Vermeye Devam etmektedir.Özel Bir Sağlık Kurumu Olan Antalya Dünyagöz Hastanesi Hakkında Bizler’de Sizler için Gerekli iletişim bilgilerini Bir Araya Toplayıp Web sayfamız Randevual.org Web sayfasında Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Sizler’de Antalya Dünyagöz Hastanesi Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle yorumlarda Paylaşırsanız Seviniriz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Zafer Mah, Yıldırım Beyazıt Cd. No: 93, 07020 Kepez/Antalya

Hizmet verilen bölgeler: Antalya ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 413 79 62

Antalya Dünyagöz Hastanesi Yol Tarifi

Antalya Dünyagöz Hastanesi Doktorları

Antalya Dünyagöz Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ferdamm Çekic – 2 ay önce
30 yıldır gözlük kullanıyordum.Fakat Antalya sıcağında artık çok zorlanmaya başlamıştım. Göz lazer ameliyatı araştırırken ilk lazer ameliyatını yapan ve göz alanında uzmanlığını ve kalitesi kanıtlamış Dünya Göz hastanesi tek tercihimdi. Doktor araştırma aşamasında ise Google üzerinde yapılan yorumlarda Alper Özel hocamızın uzmanlığı,yaklaşımı,ilgisi ve alakası ile çok iyi yorumlar ile karşılaştım . Doktorumuza da karar verdikten sonra en önemli aşama gözlerimin uyumlu olup olmaması kalmıştı.Alper Özel hocama randevu aldım ve muayeneye gittiğim ilk gün Alper Bey kafamda hiç bir soru işareti kalmadan beni bilgilendirdi. 26 Mayıs 2022 Perşembe günü lazer ameliyatı oldum.Toplam 18 dakika sürdü. Bunun sadece 5 dakikası operasyondu. Ama Alper hocamın profesyonelliği , ilgisi ,sakinliği olmasa bu kadar rahat olamazdım. her iki gözde de ne yapıyorsa aşama aşama anlatarak bitirdi operasyonu . Yanında görev alan arkadaşlar da çok ilgili, sakin ve yardım severdi. Bugün 13 .günüm kontrolum vardı.Her şey yolunda ve ben bigisayar ile çalışan bir kişi olarak hayatımdan çok memnunum. İyi ki bu kararı almışım. İyi ki Alper Özel hocayı ve Dünya Göz hastanesini tercih etmişim. Başta Alper Özel hocama ve asistanı Ebru Hanıma, ameliyathane personeline ve emeği geçen her personele sonsuz teşekkürler.

Mahmut ALTINAY – bir ay önce
15 sene gözlük kullandıktan sonra 40 gün önce lazer tedavisi olmaya karar verdim. İlasik operasyonunu yapan Birgi hocama çok teşekkür ederim. Gerek öncesinde verdiği bilgiler gerekse de tedavi esnasında yaptıklarını tane tane anlatarak içinizdeki tedirginliği alıyor.Şu an gayet iyi görüyorum. Tedavi sonrası ertesi gün rutin hayatıma devam ettim. Sadece ilk gün gözümde yoğun bir batma hissi vardı. Belli bir süre de güneşe karşı aşırı hassasiyet oldu.
Ancak kurumun belli bir fiyat politikası yok. Benim tavsiyemle giden kişi çok daha uygun fiyata aynı operasyonu aynı hocaya yaptırmış. Size son dedikleri fiyattan %10-15 arası daha aşağısına zorlamanızı tavsiye ederim.

Mehmet Ali SEZER – 2 ay önce
Hakan Sivrikaya Hoca’nın hastalar ile iyi iletişim kuramadığı kanaatindeyim. Bir işi çok iyi bir şekilde yapabilirsiniz. Dünyanın en iyi hekimi olabilirsiniz veya hastanenin başhekimi olabilirsiniz. Ancak şu var ki insanlar ile iletişiminiz en az yaptığınız iş kadar değerlidir. Bu durum doktorluk gibi değerli bir meslekte çok daha vahimdir. Çünkü hastalar daima hastalıklarla ve vakalarla karşılaşmıyor. Bir doktor için sıradan görünen bir hastalık veya bir vaka bir hasta için durum tam tersidir. Orada hastanın organları söz konusudur. Bu göz olunca ayrı önem taşır. Bu noktada özellikle hastanelerin doktor seçiminde sadece başarısına değil hastalar ile iletişiminde dikkat etmesinde yarar görüyorum. 2017 yılında Dünyagöz Hastanesinde Korneal Ring taktım gözlerime ve 5 Yıldır düzenli olarak rutin göz muayenesine giderim. 5 Yıllık süre zarfında memnun olduğum durumlar var. Memnun olmadığım durumlar var. Ancak hiç bu kadar nezaketsizlikle karşılaştığım bir an olmamıştır. Benim deneyimim iyi yönde değildir. İlk defa bir kurum hakkında yorum yapıyorum. İlk defa bir doktor hakkında görüşümü dile getiriyorum. Karşılaştığım ilgisizlik ve nezaketsizlik anlatılacak gibi olmadığından bir daha kurumu tercih etmemeye karar verdim.

ATAKAN ÇAGL – bir hafta önce YENİ
Dünyagöz Antalya hastanesinde katarakt tanısı ile göz mercek değişimi uzak yakın olmak kaydı ile fiyat aldım.Miktarı karşılayacak durumda değildim ancak Maddi ve manevi desteği müdür yardımcımız Seda hanımdan ,Doktorumuz Opr. Dr. Hakan Sivrikaya dan aldım. Tüm personel olarak herkesten çok memnunum , Yetmedi kızımında uzak göz problemini aynı hastanede çözdük. Tüm çalışanlarının sevgi ile işe geldiklerini hissediyorum sonsuz teşekkürler ediyorum. Not Gönül rahatlığı ile göz ameliyatınızı olabilirsiniz.

Özgür Güven – 2 ay önce
Annemin sağ gözü katarakt nedeniyle tamamen kapanmıştı. Dr. Hakan Sivrikaya hocam mucizeler yaratarak gözünün eski sağlığına kavuşmasını sağladı. Buradan kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca hastane müdürü Sayın Cevat Süslü bey, ameliyatın başından sonuna kadar süreci takip etti. Kendilerine kucak dolusu sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Güler yüzlü hastane çalışanlarına da çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.

Taylan Bilgisayar – 2 ay önce
Annemin katarakt ameliyatını Dünya Göz Hastanesi Antalya Şubesinde yaptırdık. Çok iyi geçti. Gerek ameliyat öncesi, gerek ameliyat sonrası göstermiş oldukları ilgi ve özenden dolayı , hem de hastanenin temiz ve hijyenik ortamından dolayı oldukça memnun kaldık. Doktorumuz Başhekim Hakan Sivrikaya Hocamız başta olmak üzere tüm hastane çalışanlarına çok çok teşekkür eder, herkese memnuniyetle tavsiye ederiz. 😃 🤗👍👏

Emel Er – bir hafta önce YENİ
Öncelikle hastanenizde çalışan personellerinizin güler yüzü ile karşılanarak işlemler bitinceye kadar yardımcı olunmaktadır.. Hastane her şeyiyle çok güzel temiz ve pandemi kurallarına da uygun. Titiz ve özenli bir şekilde hizmet sunulmaktadır.Teşekkür ederiz sevgili antalya dünya göz ailesi🤗

Yeliz Şahbaz – 2 ay önce
İlk Dr Alper Özel ile başlayan lazer göz ameliyatı serüvenimiz, Dr Mehmed Birgi Sönmezer ile başarılı bir şekilde sonuçlandı. İkisi de işinde çok hassas ve hiç bir detayı atlamıyorlar. Asistanları Zübeyde ve Ebru hanım bizi çok iyi yönlendirdi. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz

By farude