Arter Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Arter Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : SİNANOBA KONAKLARI, SİNANOBA Mh. MUSTAFA KEMAL BULVARI, A1 Blok No: 39 D:A3, 34535 Büyükçekmece

Telefon : 05536903932

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Arter Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Arter Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Pelin Öztürk – 5 ay Önce

Öncelikle ki herşeyden önemlisi Tameris Hanımin teshislerine çok güveniyorum ve hem kendisi hem de eşi Ahmet Bey pozitif enerjileri ile klinige girdiğiniz andan itibaren hayvaniniza kendi hayvanları gibi davranıyor ve buda sizi rahatlatip güven asiliyor. Bize her ihtiyaç duyduğumuzda telefonla da olsa yardımlarını esirgemediler.. Parayi ikinci planda tutabilen ve önce sağlık diyen nitelikli veterinerlerden..Emeğinize sağlık..

Kaan Günaydın – 1 yıl Önce

Koronaya karşı steril bir ortam yok. Veteriner Kliniğindeki hiç kimse maske veya eldiven takmıyor. Yalap şap köpeğinizi öpüp elliyor orda çalışan herkes. Bir veterinerler ama sağlıkla ilgili bu kadar da duyarsızlar malesef. Hem kendileri hasta olabilir hemde kendileri bu hastalığı başka hayvanlara bukadar öpüp çıplak elle elliyerek başka müşterilere taşıyabilir. Hayvanları çok seviyorlar ama bu gelen canlıyı geldiği an eldivensiz elleyip burnunu yüzünü gözünü öpmeleri anlamına gelmiyor. Aynı zamanda hayvanları hiç bir şey söylemeden direkt muayneye alıyorlar. Bu muaynenin130TL olduğunu belirtmiyorlar. Yüksek bir meblağ ve benim çok daha önceden gittiğim başka veteriner klinikleri böyle yüksek bir ücret almadı. Köpeği dışardan 5dk inceleyip tartmak 130TL olmamalı diye düşünüyorum. Bu koşulları göz önünde bulundurup gitmenizi öneririm. Edit: Arter Veteriner kliniği ailesi!!! Başak Gnydn hesabına verdiğiniz cevabı okudum. Kendisi benim ablam olur ve veterinere her ikimiz de beraber geldik. Sizin müşteriniz olmayan hesaplardan size saldırma gibi bir durum yok! Ablamla kendi düşüncelerimizi ve eksik olduğunuz konuları paylaşmak saldırı olmuyor. Profesyonel bir işletmenin bu durumda yapacağı, durumu inceleyip kendisini geliştirmektir. Malesef ki davranışınız bundan uzak. Avrupa standartlarında hizmet vermek istiyorsanız eldiveninizi ve maskenizi takıp hasta canlara yardımcı olunuz. Avrupa standartlarına köpeği öpüp eldivensiz ellemek girmiyor! (Hatta hiçbir standartlara girmiyor!) Minimum düzeyde biyoloji okuyan birinin bile bileceği gibi köpeği öpmenizle bulaşan sıvı beni veya köpeği seven herhangi birine korona bulaştırabilir veya öperken siz korona olabilirsiniz. Çünkü o köpeği biz de öpüyoruz evimizde! Bir veteriner olarak bunun bilincinde hareket etmelisiniz. Özrünüzü kabul ediyoruz. Geldiğimiz zaman muayene ücreti ile ilgili problemi gayet nazik bir dille paylaştık zaten. Böyle bir durumla ilk defa karşılaştığımızı da belirttik. Sizi hiç bir şekilde terslemedik. İletişim kuralları gereği bu konuda iftira atmanız gerçekten çok yanlış. İstanbul Veterinerler Odası Taban fiyat listesine göre fiyatlandırmanız doğru. Ancak sizin dışınızda gittiğim 5 veterinerde böyle bir ücret talep etmiyor bu nedenle artık tercih ettiğim bir veteriner kliniği değilsiniz. Belirttiğiniz aşı tekrarı tarafımıza sms yolu ile bilgilendirilmedi. Sisteminizi revize etmenizi öneririm. Kendinizi geliştirmeniz ve önerileri ciddiye almanız dileği ile iyi günler dilerim.

Başak Gn. – 1 yıl Önce

Yavru köpeğimi aşı için götürdüğümde başka aşıyı yaptırmak için 10 gün az olduğunu 20 gün sonra diğer aşıyı yapabileceklerini söyleyip kayıt açılar telefonla bilgilendirip çağıracaklarını söylediler fakat hiçbir geri dönüş sağlamadılar ve üstüne aşı yapmayıp talebim olmadığı halde bilgilendirme yapmayıp benden muayene ücret talep ettiler hayvanları seviyor olabilirler ama kesinlikle müsterileri kazıklama peşindeler hiç hoş değil ben başka bir veterinerde muayene ücreti ile karşılaşmadım. Gitmeden önce düşünmenizi tavsiye ederim.

işletme sahibinin yanıtı : Arter Veteriner Kliniği ailesi olarak bu probleminizi direk bizimle o esnada paylaşmanızı tercih ederdik, bizim hasta sahibimiz bile olmayan hesaplardan bize saldırmanıza gerek yoktu, kliniğimizde asıl hedefimiz can çocuklarımıza Avrupa standartlarında hizmet vermektir, hiçbir canlıya muayene yapılmaksızın aşı yapılması mümkün değildir, sizin sağduyunuza güvenerek ve yaptığımız işin kutsallığının farkında olduğunuzu varsayarak muayene ücreti konusunda bilgilendirilmemiş olabilirsiniz, özür dileriz ancak iletişim kuralları gereği nazik bir şekilde bu sıkıntınızdan bahsetseydiniz sizi hiçbir şekilde mağdur etmezdik. Fakat yaptığımız işe vermediğiniz değer gereğince bizi terslediniz. Kliniğimiz fiyat politikası İstanbul Veteriner Hekimler Odası TABAN fiyat listesine göre fiyatlandırılmış olup aşı takvimimiz uluslararası aşı rehberine göre düzenlenmiştir, ayrıca aşı tekrarı 21/07/2020 tarihinde tarafınıza tarafımızca SMS yolu ile bildirilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Tunay Özcan – 2 yıl Önce

Tanışmamız kızım mayanın kısırlaştırma ameliyatı ile oldu. Ameliyat ve sonrasında hep yanımızda olan hekimimiz bütün sorularımıza sabırla cevap verdi hem tecrübeli hem ilgili, her gittiğimizde bizi kahveyle karşılayan Ahmet beyi de unutmamak gerek. Sinanobanın sizin gibi bir hekime ihtiyacı vardı iyi ki geldiniz 🙂

Taliha Akar – 8 ay Önce

Biricik kızımı güvenle teslim edebildiğim güzel veterinerimiz ve ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum. Evladınız sağlıkla buluşurken, sizde enfes kahveyle buluşma fırsatı yakalıyorsunuz. Teşekkürler sevgili Tameris ve Ahmet bey🙏

işletme sahibinin yanıtı : Köpük bebeğine de biz teşekkür ederiz uyumlu ve harika bi çocuk olduğu için ♥️🙏🏻

By farude