Axis Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Axis Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi, Şair Ahmet Kemal Sk. No:1, 34730 Kadıköy/İstanbul

Telefon : +908503994721

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Axis Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Axis Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Can Uzun – 3 ay Önce

aşıyı herhangi bir veteriner de yapabilir. ama sıcak samimi muhteşem hekimler. ölüm döşeğindeki dostunuzla yeniden kucaklaşmak istiyorsanız düşünmeden geleceğiniz yer.

Serenay Gökdemir – 2 ay Önce

Prensesimi gönül rahatlığıyla teslim ettiğim tek yer. Özellikle Rohat Öztürk’ün tüm patilere olan ilgi ve alakasını görmeniz gerek. Bir kedi veterinerine aşık olabilir mi? Benim kedim aşık!

Fügen Büke – 2 ay Önce

Yıllardır gittiğim ve gönül rahatlığıyla kedimi tedavi ettirdigim klinik. Gerçekten hayvanları seven dogru teşhis koyan veteriner hekimler.

Devrim Aras Turan – 1 yıl Önce

Üzülerek belirtmeliyim ki ,kesinlikle önermiyorum, bireysel olarak iyi olanlar olabilir lakin içerideki bir çok veteriner ezbere iş yapıyor. Özellikle takipli süreçlerde hasta durumu ve yapılan işlemler düzgünce kaydedilmiyor, olacağım denilen saatte veteriner orada olmuyor, bunlar da hastanın takibini zorlaştırıyor. Aşılar için gidilebilir.

Aykut Bey – 1 yıl Önce

Daha dusuk eksi puan falan olsa verecegim ancak mecburen 1 veriyorum. Yorumu okuyan kisiler 1 puan diye algilamasin, hak ettigi 0. Mutlaka baştan fiyat sorun. Yoksa cuzdaninizi birakip cikabilirsiniz. Fiyati sorarsaniz da muhtemelen gerekirse Etilerde veterinere gider ama yine burayi tercih etmezsiniz.

işletme sahibinin yanıtı : Aykut Bey ya da Saffet Bey. Taner Bey de diyebiliriz. Maalesef sizin yorumlarınızı ciddiye almayacağımızı bildirmek zorundayız.

Lulu Gizem – 2 yıl Önce

Pazartesi gecesi yavru kedim fenalaştı ve yanımda o kadar para yoktu aradım yalvardım yakardım ağlayarak telefonumu bırakmayı bi yerlere imza atmayı teklif ettim sabah parasını vermek için asla kabul etmediler! KEDİM ÖLDÜ! hala gözü yaşlı yazıyorum bunları size….. Vicdansızlar! Midem bulanıyor sizden!

işletme sahibinin yanıtı : Gizem Hanım; Kliniğimizde toplam 26 pansiyon ve 6 yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Mevcut ünitelerimizin bir çoğu sokak hayvanları için kullanılmaktadır. Geçen diyalog sizin bahsettiğiniz gibi olmamıştır.Bize yönelttiğiniz bu mesnetsiz iddiaları kanıtlamadığınız taktirde hakkınızda yasal işlem başlatacağımızı bildirmek isteriz. Konu hakkında Google ekibinden IP ve kullanıcı bilgileriniz savcılık kanalıyla talep edilecektir. Kliniğimiz üzerinden gerçekleştirilen tüm telefon görüşmeleri kayıt altındadır, ve yukarıda da belirttiğimiz gibi gerekli tüm işlemleri yapıyor olacağız. Bilgilerinize.

By farude