Barış Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Barış Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Feneryolu, Fahrettin Kerim Gökay Cd. No: 60, 34724 Kadıköy/İstanbul

Telefon : +902165500052

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Barış Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Barış Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Bahar Türker – 6 ay Önce

Barış Veteriner Kliniğine TEŞEKKÜRLER! 1 Temmuz sabahı 4 aylık kedim Boncuk 5. Kattan düştü. Öldü sandım ve dokunamadım her zaman gittiğim Barış veteriner kliniğini aradım ve Ayşe ile görüştüm. Ağlayarak hatta konuşamayarak Boncuğun öldüğünü söyledim, Ayse ısrarla kedimi getirmemi söyledi, “alamam getiremem ben” dedim, “lütfen siz gelin”. Hemen konum atmamı istedi. Sanırım gelmeleri 2 dakikayı almadı. Hekimimiz Barış bey’in bahçe kapısını kullanmak yerine bahçe duvarından atlamasını Ayşe ile beni sakinleştirmelerini unutmıycam… Onlar hemen çıktıktan sonra arkalarından kliniğe gittim. Ben gidene kadar müdahaleleri başlamıştı bile.. çalışan ekip sakinleşmem için kahveme kadar yaptılar. Var olun… Barış bey sakince çok umut vermeyerek ama tecrübelerine dayanarak olabilecek her şeyi anlattı.. Elimizden geleni yapıcaz diyerek de rahatlattı beni. Bu çok önemliydi benim için… Su an 72 saati tamamladık ve Boncuk hayati tehlikesi devam etmesine rağmen iyiye gidiyor. Bu bir mucize benim için. Ve inanıyorum ki evimize sağlıkla geri dönecek.. Bu mucizenin gerçekleşmesinde emeği geçen Barış bey ve tüm ekibine, gösterdikleri ilgiye ve sevgiye sonsuz minnettarım.

Ömer Ege Sürel – 1 hafta Önce

Düşük yorum yaptığımızda zamanında arayıp silmemizi isetmişti. Tavsiye ettiğim bir yer değil. Veteriner değilim elbette fakat bana uygulamaları yanlış anlamsız gereksiz gelmişti. Sonrasında 2 farklı veterinere gittik uzun süreler boyunca, hiçbir yerde benzeri uygulamalar görmedim. Fiyatları da daha yüksek olmalı. Çevredeki diğer veterinerleri tercih edin derim.

Batu Kork – 3 ay Önce

Ağustos ayı sonlarına dogru alt komsumuz baktığımız kedilerden birini bahcede cok kötü durumda bulup gece bu klinige götürüyor akabinde gittiğimizde kedinin solunumun 4 dak durduğunu entube edildiğini goruyoruz ve bugun kedimiz cok iyi sayelerinde onu hayata döndüren gece hekimi Ali Beye akabinde Barış ve Can Beye personele ozellikle cok iyi bakan onu seven gözlüklü vet teknikeri kadina sonsuz teşekkürler bugun yaşıyorsa sayelerinde yasiyor enfeksiyon kurutuldu ve entube edilen yerden basarili bir operasyon geçirdi keske baktığımız kedilerden biri olan arac carpan Eylul adlı kediyi bulan arkadaslarda bu klinige goturseymis de uyutulmasaymis ama baska klinik onu uyutmus keske haberim olsaydi buraya götürürdük oda yaşardı paradan önce can kedimizin ilk ve son halleri

Mutlu Demirtaştan – 6 ay Önce

1,5 yıldır her zor durumda pascalımın kurtarıcısı oldular. Ölmek üzereyken getirdiğim kedim şimdi sağlıklı kocaman bir delikanlı oldu:) 7/24 en iyi şekilde bizimle ilgilenen güler yüzlü, yardımsever çalışanların hepsine teşekkür ederim. İyi ki varsınız..

Filiz Bulut – 5 ay Önce

Merhaba Biz yaklaşık 1,5 yıldır kedimiz Tarçın’ı Barış Veteriner Kliniği’ne götürüyorduk. 06 Temmuz 2021’de çocuğumuza korona teşhisi konuldu bir kaç gün enjeksiyon tedavisi yapıldı, yüksek ateş, hızlı solunum, halsizlik ve iştahsızlık şikayeti ile götürmüştük o gün. İlk önce bir kaç gün 4 enjeksiyon yapılarak tedaviye başladılar fakat iyiye giden hiç bir şey olmadı, sonunda bu böyle olmaz diyerek tepki gösterince antibiyotiği ve tadavisi değiştirildi 10 gün boyunca serum verdiler, ama buna rağmen kızımız günlerce komada gibi kendinden geçmiş bir halde resmen canıyla uğraştı. Kızım ve ben bu durumdan psikolojik olarak oldukça etkilendik. 10. Günün sonunda tedaviniz bitti dediler fakat ateşimiz halâ çok yüksekti o gün tedavinin gidişatı ile ilgili Barış bey ile görüşmek istediğimi söyleyince Dr bey çok yorgun dinlenmek için eve gitti dediler işte o an kızımız için ne kadar yanlış bir klinikte olduğumuzu anladım, üstelik canımızın sağlığını bir tarafa bırakıp işin parasal konumundan bahsettiler. Baktık ki olmayacak tedavi bitti ama kızımız halâ çok hasta, tabii ki hemen Veteriner arayışına koyulduk. Şansımız varmış ki şimdi ki Doktorumuz’u bulduk. Şu anda kızımız Veteriner Hekimimiz sayesinde sanki yeniden hayata döndü, yemeye, içmeye hattâ oyun oynamaya bile başladı keyfimiz çok yerinde maşallah. Kızım ve ben bu durumdan oldukça memnunuz. Çünkü canımız şimdi emin ellerde. Kedim ölecek diye kızım da hayata küsmüştü bir anne olarak onun için de çok endişeleniyordum ama kızının iyileştiğini gördüçe yavrum da kendine geldi şimdi yüzü gülüyor ve çok mutluyuz gerçekten ALLAHA binlerce kez hamdolsun kızımız’ı bize bağışladı. RABBİM şimdi ki Veteriner Hekimimizden de binlerce kez razı olsun sanki sihirli bir dokunuşla canımızı iyileştirdi. Meğer güvensiz ellerde 1,5 yılı boşa heba etmişiz üstelik maddi tarafı da bizi ayrıca yıprattı hani değmiş olsa canım acımayacak. İstedim ki başka canlar yanmasın, istedim ki başka sahipler yıkılmasın Lütfennn ne olur. Canınızı kimlere emanet ettiğinize dikkât edin yoksa sonradan kendinizi parçalasanız da geriye dönüş mümkün olmuyor

Doğancan Elkatmış – 10 ay Önce

Kendi veteriner hekimim 7/24 açık olmadığından sokakta bulduğum yaşlı ve hamile kediyi bu kliniğe götürmek zorunda kaldım. Nefes almasında ciddi bir problem göze çarpıyordu ve röntgen sonucu diyafram fıtığı teşhisi kondu. Fakat röntgenlerde hayvanın midesinin 3 katı büyüdüğü ayrıca kedinin hamile olmadığı söylendi. Tekrar kediye sıvı içirilerek röntgen çekildi ve kesin olarak midenin büyüdüğü söylendi. Cerrahpaşada uzman olan bir veteriner hekimin görmesi gerektiği söylendi ve hekim kliniğe çağrıldı. O hekimle bizi konuşturmadılar bile. Bunların sonucunda bize kedinin %20 ihtimalle kurtulabileceği söylendi. Sonra kedi veterinerime gittim ve sonuç çok acı. Uzman denilen veteriner hekimin aslında bu konunun uzmanı olmadığı ve 3 katı büyümüş denilen midenin aslında idrar kesesi olduğu ortaya çıktı. Başka bir yerde kediye bakıldı ve %80 ihtimalle kurtulabileceği midesinde bir problem olmadığı söylendi. Kedi şuan ameliyatını oldu ve sağlıklı. Barış veteriner kliniğinde 3 kişi kediyi inceledi, midenin büyüdüğü söylendi. Bu mesleğinizde eksikliğiniz olduğunu gösterir. Ayrıca kedi hamile değil dendi fakat röntgende bile 2 adet yavru olduğu seçilebiliyor diğer hekimler tarafından. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

işletme sahibinin yanıtı : Doğancan Elkatmış bey Kliniğimize ne şikayet ile geldiğinizi hatırlatmak isterim ” Hekiminizin verdiği AĞİZDAN kullanılan Azitro ilaçla bir hafta tedavi olmasını istemiştiniz. (Neyseki whatsup görüşmelerimiz duruyor) Hekiminizin reçetesini sorduğumuzda reçinenizi eczanede bıraktığınızı ve eczacının yasal evrağı nasılsa çöpe attığını söylediniz. Peki mağdur olmayın gelin ben yardımcı olacağım dedim. Geldiğinizde muayene etmemi istediniz. Ben daha muayene odasına girmeden kediyi gördüm ve ekibime derhal röntgeni hazırlamalarını istedim. Çünki diyafram fıtığı nedir iyi bilirim yeterince çok vaka gördüm. Röntgen sonucunda size diyafram fıtığı teşhisini koydum ve acil operasyon gerektiğini söyledim. İlaçlı röntgen çekildi ve (baryum sülfat idrara geçmez en azından içirdikten 5 saniye sonra mideye gider;) idrar kesesine gitmez. En az 10 hekim konsultasyonu aldım merakımdan. Mesleki hayatımda neyseki mide ile idrar kesesini hiç karıştırmadım. Size %25 ihtimal verdim. nedeni Diyafram ameliyatında miden aşırı genişlediği için açılmak zorunda kalabileceği idi. Siz orda ne ameliyatı yaptırdınız idrar kesesi mi yoksa diyafram ameliyatı mı? Teşhisi ne? Yanlış mı doğru mu? Ben size 3 ihtimal verdim. 1-Kediniz eğer bağırsaklarında gaz olursa ölebilir. 2- Kediniz eğer hamile ise yavrular karın basıncı artar ve soluk alamayacağı için ölür. 3- MİDE AŞIRI DİLATE VE BAĞIRSAKLAR ĞÖĞÜS KAFESİNİN İÇİNDE KEDİNİZ HER AN ÖLEBİLİR dedim. Kedinizin hamile olması yada olmaması bağirsakları ĞÖĞÜS kafesinin içinde bir kedi için 3.plandadır dedim. Normal bir diyafram fıtığında başarı şansı bir araştırma konusunda %73 tür. Bende araştırdım. Ama vakayı yaşayan bizzat ben siz olayın ciddiyetini anlamakta zorlandığınız için. Halen arkasında olan Ben %25 rakamını verdim. Her dediğimi çarpıtmış ve 3 farklı hesaptan ticari itibarsızlaştırmaya çalışmısınız. EĞER bu üç hesap ta. Özür dilemez iseniz gereğini yapacağım . Bütün evraklarımız bizde kayıtlıdır. Merak edenler röntgen görüntülerini görebilir. Bu arada DR Teknolojisi kullanılmıştır ve bir önceki cihaza göre hd ile 4k arasındaki fark kadar fark vardır:)))

By farude