Adana İlinin Bir Çok İllerinde Hizmet Vermekte Olan Devlet Hastanesi Özel Hastaneler Tıp Merkezleri Ve Buna Benzer Bir Çok Sağlık Kurum Hizmeti Vermekte Olan Birimler Hakkında Sizlere Kolaylık Sağlamak Adına Yapacağımız Paylaşım Sadece Gitmek İstediğiniz Başkent Üniversitesi Çukurova Poliklinikleri ile ilgili işlerinizi Kolaylıkla Çözmeniz Adına Yapılmış bir Paylaşım’dır.yapmış Olduğumuz Paylaşım’da Başkent Üniversitesi Çukurova Poliklinikleri Randevu alma,Başkent Üniversitesi Çukurova Poliklinikleri Doktorları,Başkent Üniversitesi Çukurova Poliklinikleri Muayene Ücreti,Başkent Üniversitesi Çukurova Poliklinikleri Tahlil Sonuçları,Başkent Üniversitesi Çukurova Poliklinikleri Anlaşmalı Kurumlar,Başkent Üniversitesi Çukurova Poliklinikleri Pcr Testi Gibi Bir Çok yol Tarifi Ve Telefon numarası Adresi Gibi Bilgileri Yazımızın devamında Görmeniz Mümkündür.

Adres: Belediye Evleri, 01170 Çukurova/Adana

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Çar 08:00

Telefon: (0322) 503 09 09

Başkent Üniversitesi Çukurova Poliklinikleri Yol Tarifi

Başkent Üniversitesi Çukurova Poliklinikleri Hakkında Yapılan Yorumlar

ali köse – 3 ay önce
Hoca kalitesi açısından iyi bir özel hastane.Üniversite hastanesi olduğu için uzman doktorlar yetiştirmektedir. Özel Başkent Üniversitesi Hastanesinin tamamı burada değil. Seyhan ve Yüreğir hastaneleri daha kapsamlı bildiğim kadarıyla. Hematoloji Polikliniği, Endokrinoloji Polikliniği, Kadın Doğum ve Hastalıkları Polikliniği, Gastroentroloji Polikliniği ve Göz Hastalıkları Poliklinikleri saat 08.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 08.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet veren poliklinikler ise şunlardır: Üroloji Polikliniği, Diyet Polikliniği, Göğüs Cerrahisi Polikliniği, Dermatoloji Polikliniği, Radyoloji, Çocuk Nefroloji, Çocuk kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Diş Tedavi Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Çocuk Psikiyatri,Çocuk Nöroloji. Poliklinikler ve çalışma saatleri zamanla değişebilir. Bu nedenle resmi sitesindeki bilgilere bakmanızı tavsiye ediyorum. Ben de hatırladıkça burayı güncellerim.

EMİNE ÇİFTÇİ – 7 ay önce
Bir özel hastane olarak daha iyi bir hizmet ve tedavi bekliyordum. Fakat teşhisimiz yanlış konmuş. Buradan çıktıktan 1 gün sonra acillik olduk. Hastane genel olarak modern bir hastane. Uzman doktorları çok. Ahmet sadık bulvarı üzerinde. Özel taşıtı olanlar için ulaşımı kolay ve park sorunu yok.

Nural Doyduk – 5 ay önce
Disiplinli gibi görüntü veren, saat 10.50 olan randevuma saat 11.20 olmuş ve buram buram yemek kokuları içerisinde muayeneye çağrıldığım Yüreğir Başkent Hastanesinden sonra müthiş hayal kırıklığı yaşadığım bir hastane.

Bülent Dizdar – 2 hafta önce YENİ
2021 yılında geçirdiğim kazada ayak topuğum kırılmıştı. Başka bir özel hastanede alçıya alınan ayağım bir süre sonra alçıdan çıkarıldı. O günden bu zamana kadar ayağımdaki ödem inmediği gibi ağrılarım da geçmedi. O hastanenin doktoruna defalarca şikayetimi dile getirsem de çare olmadı.
Sonuçta tavsiye üzerine Başkent Üniversitesi Çukurova Polikliniğine geldim. Burada doktor Selen Hanım beni muayene etti ve 15 günlük fizik tedavi verdi. Bölümdeki personellerden yakın ilgi ve güleryüz gördüm. Özellikle Damla Hanım ve Yurdanur Hanım sayesinde bastonla geldiğim hastaneden yürüyerek ayrılıyorum. Kendilerine sonsuz minnet ve teşekkürlerimi iletiyorum.

Gezen Dünyalı – 8 ay önce
Bugün deneyimleme şansımız oldu oldukça ferah ve güzel bir hastane..çalışanları son derece ilgili ve güler yüzlü ..otopark konusunda alt katta çok sıkıntı yaşamıyorsunuz fakat yoğun olduğu dönemlerde özellikle birinci katın oldugu yerde park yeri bulmak sıkıntı..bölgedeyseniz tercih edilebilecek bir hastane

Murat Değirmenci – 2 ay önce
Poliklinik sayısı çok. Hizmet kalitesi normal. İletişimleri iyi. Konumu Çukurova ilçesi için ulaşımı kolay. Etrafında eczane yok gibi görünüyor ama derman eczanesi 200 mt yakında fakat yüzüncü yıl yokuşundan görünmüyor. Otopark var. Sakin bir hastane.

İBRAHİM ONUR Avan – 3 ay önce
Adana’nın bu bölgesinde poliklinik açmış olmaları çok iyi. Acil servisinin de açılması hatta eskimiş olan ve park sorunu olan eski binasının bu bölgeye taşınması faydalı olur

Süleyman Aslan – 3 ay önce
İsminin çağrıştırdığı kadar iyi bir hastane değil. Ama sağlık sözkonusu olunca insan en ünlü olanlara, marka olanlara geliyor mecburen.Tabi daha az isim yapmış hastaneler de bundan iyi diyemeyiz. Aslında önemli olan hastane değil doktor.

Fadime Çığır – 9 ay önce
Fizik tedavi bölümü tamamen sorunlu. Prematüre doğan yeğenimi tedavisi için götürmeye başlamıştık gittiğimize pişman olduk daha önce 3 yıl başka bi hastaneye gidiyorduk hiç buna benzer sorunlar yaşamadık 4-5 gün gelmeyince dosya kapatmak nedir. Bu çocuklar özel çocuklar başka kontrolleri oluyo rahatsızlıkları oluyo bu durumlarda gidemeyeceğimizi haber verdiğimiz halde tedaviye 5 gün gelmediniz diye dosyayı kapatıp devam etmediler. Yönetim desen yok sistem henüz oturmamış telefonda konuşma şekilleri saçma!Altından kalkamayacağınız toplara girmeyin sağlık sektörü bu. Gereken her yere şikayetimizi yapacağız.

zeynep deniz – 4 ay önce
Ünlü bir hastane. Ama beklediğim kadar iyi hizmet aldığımı düşünmüyorum. Bazı personeller çok iyi ama bazılarının biraz üslubu kaba.

Erdal Ökmen – 7 ay önce
Doğum kontrol için gelecek kişileri uyarıyorum. Sakın gitmeyin. Biz gittik pişman olduk. Bebeğin kalbi atmıyor dedi doktor didem hanım. Daha 6. Hafta sindayiz. Direk kurtaj yapalım diyor.boyle doktorluk Olur mu. Bildiğiniz para tuzağı insani duygular hiç önemli değil bunlar için. Özelleri batsın.

By farude