Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Randevu alma

Byfarude

May 22, 2022 #adana başkent üniversitesi uygulama ve araştırma merkezi seyhan hastanesi, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi başhekimi, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi başvuru, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi beyin cerrahi, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi beyin cerrahi doktorları, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi beyin ve sinir cerrahisi doktorları, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi bölümleri, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi bostanlı, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi burun estetiği, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi doktorları, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi e randevu, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi e sonuç, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi ek bina, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi ekşi, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi endokrin, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi endokrinoloji doktorları, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi enfeksiyon hastalıkları, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi engelli raporu, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi estetik cerrahi doktorları, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi fotoğraflar, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi gastroenteroloji, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi genel cerrahi, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi genel cerrahi doktorları, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi genetik, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi geriatri bölümü, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi girişimsel radyoloji, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi göz doktorları, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi göz muayene ücretleri, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi randevu, #başkent üniversitesi seyhan hastanesi seyhan

Bölge’de en Çok Teşekkül Ve uzman Ekip ile Hizmet Veren Özel Sağlık Kurumu Olan Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Hakkında Sizlere Desteği Olacak Olan bazı Bilgileri Sizler için sosyal Medya aracılığı ile Bir Araya Toplayıp Sizlere Randevual.Org Web Sayfamızda Sunmaktayız.Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları,Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Muayene Ücreti,Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Tahlil sonuçları,Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Randevu al,Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Hakkında Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için yazımızın devamında Sizlerle.Lütfen Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Hakkında Düşüncelerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.Şİmdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adresi: Dadaloğlu Mah.2591 Sok. No:4/A 01250 Yüreğir ADANA

Çalışma Saatleri : 24:00

Merkez: 444 99 01

Telefon : 0 322 327 1274

Email: [email protected]

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Yol Tarifi

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Doktorları

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Poliklinikleri

Polikliniklerimiz ve Merkezlerimiz

Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji) Polikliniği
Göz Hastalıkları Polikliniği
Endokrinoloji ve Metobolizma Hastalıkları Polikliniği
Kardiyoloji Polikliniği
Kalp ve Damar Cerrahisi Polikiniği
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Polikliniği
Diyetisyen
Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği
Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Polikliniği​
Çocuk Nefroloji Polikliniği​
Çocuk Nöroloji Polikliniği​
Çocuk Endokrinoloji Polikliniği​
Çocuk Kardiyoloji Polikliniği​
Çocuk Cerrahi Polikliniği​
Çocuk ve Ergen Psikiyatri Polikliniği​
Çocuk Enfeksiyon Polikliniği

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Tıbbi Birimler

A
Adana Erişkin Kemik İliği Nakli ve Hücresel Tedavi MerkeziAdana Orak Hücre ÜnitesiAyaktan Tedavi Merkezi
B
Beslenme ve Diyetetik
C
Check Up Merkezi
G
Gamma Knife
K
Kalp MerkeziKapsamlı İnme Tedavi Merkezi
M
Meme Sağlığı Merkezi
O
Onkoloji MerkeziOrgan Nakli Merkezi
R
Radyasyon Onkolojisi MerkeziRadyoloji
T
Tüp Bebek Merkezi

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Hasan Hayve – 6 ay önce
Çocuk acil e geldim. Acil deki çalışanlar uzman doktorun gormesi daha iyi olur diyerek çocuk polikliniğe yönlendirdiler. Orada yaklaşık 30 dakika beklettiler. Telefon görüşmeleri sonrasında hiç bir çocuk doktoru bizi kabul etmeyip tekrardan acile geldik. Saat olarak 15.30 sıralarında ve çokta yoğun olmayan durumda hastanın çocuk olduğunu göz önünde bulundurarak hastaya bakılabilir. Bu keyfi bir uygulamadır

Özer ÖZTÜRK – 3 hafta önce YENİ
Tüm branşlarda öncelikli olarak tercih ettiğimiz bir sağlık kurumudur. Personel gayet yetkin ve naziktir. Tüm hizmetlerde az çok fark ödemesi vardır.

fütursuz SA – 11 ay önce
Genel olarak olumsuz yorumlar ağırlıklı.FAKAT; bu hastanede 2 -3 yol boyunca Babam.tedavi gördü. Gelen insanlar burayı özel hastane sanıyor ve ona göre ilgi ve alaka bekliyor, yani para veriyorum ,hizmet satın alıyorum diye düşünüyor…Aslinda burası bir üniversite hastanesi ve o bakış acısıyla bakmak lazım….
EVET DOKTORLARI GENELDE ÇOK AMA ÇOK IYI.
Temizlik harika her yer pırıl pırıl. Ve yüzlerce insan çalışıyor. ADANA IÇIN BÜYÜK BIR NİMET. Gelelim tespitlere tedavi ücretleri, özel hastanelerde yaptıracağıniz ücretlerin çok ama çok altında… Ve gerçekten iyiler…AMA bürokrasisi çok olan ,kuralcı mantıklı mantıksız kuralları olan bir hastane…
ALLAH BÜTÜN SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN RAZI OLSUN….

Salim Nacar – 3 ay önce
Kızımı öksürük şikayeti ile acil servislerine götürdüm. Herhangi bir tahlil film olmamasına rağmen muayene ücreti 195 TL istediler. Ben bunu vermem dedim yani veremem değil ama vermem dedim. Recetelerini almadım çıktım. Metro Hastanesi’ne geldim. Acil girişinde sadece 50 TL ödedim. 195 TL üstelik acil muayene için nedir arkadaş.

burcu akdeniz – 3 ay önce
Gebeliğimin zorlu süreçlerinde hep yanımda olan Doç. Dr. Mehmet Özsürmeli hocam alanında o kadar başarılı ki… Kendisi bizim şansımız oldu. Hem özgüvenli, kendinden emin tavrı hem de iletişim becerileriyle en zor günleri bile korkmadan telaşsız geçirmenizi sağlıyor. Hastanede muayene ücreti dışında yapılan tetkiklere ödeme yapmadık. Bence verilen ücretin karşılığını veren bir hastane. 2 gün sonra da doğumumu Seyhan Başkentte yapacağım. Umarım o gün de yine herşey güzel geçer

Leylâ Leylâ – 2 ay önce
Çocuk acile yeni doğmuş bebeğimizi götürdük, doktor ilgilenmedi ama muayene ücreti aldılar. Hastayla ilgilenmeyen doktorlar nasıl oluyor da orada çalışmaya devam edebiliyor hayret ediyorum. Kimse şikayet etmiyor galiba bunları. Sıfır ilgi.

A.A. DAĞLI – bir ay önce
Bu gün eşim ve oğlum cilt doktoru Aydolu Eryılmaz ‘ı ziyaret etmişler, çocuğumuzun cilt problemleri ile ilgili olarak çözüm önerisi getirmek bir yana gayet kaba ve ilgisiz üslupla davranış gösterilmiş ve bu durum bizi üzmüştür.Yardımlarınızı beklemekteyiz.

Eylül ve Ela’nın dünyası – 3 ay önce
Kızım baya rahatsizdi bugün atesi 39 dereceydi acile seyhan baskente girdik hemen girmez olaydık durumu iyi olmayan lütfen buraya gelmesin bakn yzik günah ben cok pismanim soyguncu bunlar 190 lira muayene 125 lirada minicik seruma para aldilar haram zehir zkkm olsun .

Emin Ceylan – bir ay önce
Allah kimseyi buraya düşürmesin devlet hastanesinden beter ilgisiz alakasız çalışanları önünden bile geçmem bir daha

Bekirhan Karadag – 3 ay önce
Bugün acil den girdik çocuğun ateşi var diye 195 TL giriş ücret istediler. Zengin olan faydalansın istiyorlar galiba. Allah kimseyi buraya dusurmesin.

Ecrin Ateş – 4 ay önce
Öncelikle teşekkürlerin en iyisini hakeden hastane tek kelimeyle çocuklarınızı güvenebileceğiniz bı hastane.yogun bakım tüm çalışanlar okadar vicdanlı merhametli ki cocuklariniz gerçekten emin ellerde .Mustafa özkale.yogun bakım emre abi.sercan.iklimiya .yaren ve adı aklıma gelmeyen tüm yoğun bakım çalışanları Allah sizden razı olsun tuttuğunuz altın olsun.SERVİS desen aynı ilgi .sena .Fatma .Nur Abla özellikle doktor Nihal adsız nekadar teşekkür etsem az.ancak bu kadar güvenilir.boyle bı hastane zor bulursunuz .kurusu kuruşuna HELAL OLSUN

Eda Bahar – 4 ay önce
İlk kez Adana’da bir özel hastaneye gittim, çalışanların bu kadar ukala, doktorlarının hastayı dinlemeden kafasına göre tespit yaptığı, tıbbi cihazlarının nenem zamanından kalma eski olduğu bir hastane görmedim.

İrfan ÇİÇEK – 2 ay önce
Verilen hizmet , ilgi, alaka harika. Alınan ücretin her kuruşu ile Helal olsun. Tüm çalışanlarına ve ayrıca Prof.Dr.Alper Nabi Hocama ayrıca teşekkür ederim.

Kübra Özdemir Gürgan – 6 ay önce
Öncelikle Balcalı hastanesinden sevk edilip ilgileneceklerini tahmin bile etmemiştim. Kızım 5 gün yoğun bakımda kaldı oradaki hemşirelerin tek tek isimlerini sayamam ama geceli gündüzlü kızımla ilgilenen hemşirelerden Allahım razı olsun. Kendi kardeşleri ve çocukları gibi ilgilendiler. Gözümle görmesem inanmazdım ama gözlerimle gördüm. Seyhan başkent hastanesi çocuk yoğun bakım ünitesine çok ama çok teşekkür ederim.

By farude