Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Fiyatları,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil sonuçları,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Nerede,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Adresi,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi iletişim Bilgileri,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Yorumlar,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Şikayetler,Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle…

Bulunduğu yer: Asmaçatı

Adres: Asmaçatı, Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Caddesi 36/Z04-Z04A, 35330 Balçova/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: Türkiye

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: 444 2 324

Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Mehmet Aytaç – 2 ay önce
Gözlük derecesi kontrolu için Balçova BatıGöz’de Dr. Serap Karaman ‘a eşim muayene oldu. Göz tansiyonu, göz dereceleri vb çeşitli tetkiklerden sonra Gözlük numaralarını aldık. Doktor Hanımın ilgisi ve davranışları çok içten, samimi ve güven verici idi. Biz memnun kaldık; herşeyden önce yapılan muayeneden tatmin olduk. Randevu aldığımız saatte muayenemizi olduk.Hastanenin eksiklerine gelince, bizim gittiğimiz güne mi özgüydü bilmiyorum ancak, biraz kalabalıktı. Hastanenin ön kayıt mekan ve muayene bölümleri dardı ve o kadar hasta adayını kaldıramıyordu. Tüm çalışanlar ve hastalar maskeli idi. Bu da mekan dar olmasına rağmen hijyeni sağlıyordu.

Özlem Koçyiğit – bir ay önce
Bugün annemle Batıgöz Balçova şubesinde görev yapmakta olan Op.Dr.Ahmet TAŞAR Bey’e muayene olduk. Hasta yoğunluğu olmasına rağmen, her ikimizi de güler yüzle dinleyip rahatsızlıklarımızla ilgili detaylı açıklamalarda bulundu ve kapsamlı muayene etti. Geçen sene de anneme başarılı bir göz operasyonu yapmıştı, çok memnun ayrılmıştık.
Sabırlı, güler yüzlü ve ilgili tavrı için çok teşekkür ederiz. Göz rahatsızlığımız olduğunda geleceğimiz tek adrestir kendisi. Sağlık ve başarılar diliyorum.

tugce zorlu – bir ay önce
Açıldığı zamandan beri Goz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Ahmet Taşar’a gidiyirum.Bir saglıkçı olarak soylüyorum ki hasta ile iletşimi 10/10. Sikayetlerimizi dinliyor dikkate alıyor sakin ve anlasilir dile size sorunu anlatiyor.Ayrintili muayene ediyor.Detayci biri ve isinde cok basarili.Çokta kibar ve naif bir doktor ve en onemlisi guleryuzlu. Bir çok doktorun cozemedigi goz hastaligimi tedavi etti.Çok memnunum.Butun ailemi Ahmet Hocaya goturuyorum Herkese tavsiye ediyorum.

Dogu Can – 3 ay önce
Dr. Murat Direl tarafından muayene oldum. Daha sonrasında kendisinin verdiği reçete ile 1i optik 2si güneş olmak üzere 3 gözlük yaptırdım. Gözlükler geldikten sonra görmekte büyük güçlük çektim. Doktor Bey’e tekrar gittiğimde önce göz numarası ölçülen odada gözlükle ilgili sorun yaşadığımı söylediğimde Atasun’dan mı aldınız vs küçümser yaklaşıldı. Sonrasında doktor bey ile görüştüğümde sanki kendisini suçlarmışım gibi davranıp numaraların doğru, gözlükçünüze gidin odağınıza baksınlar, böyle çerçeve zaten senin göz tipine olmaz, 1 ay tak belki alışırsın olmazsa yapacak bir şey yok vb. diyerek beni apar topar gönderdi. Sorularıma düzgün cevap vermedi. Optikçim başka doktora gitmemi tavsiye etti. Egepol’de tekrar tedavi olunca göz numaramın aslında hiç değişmediği ortaya çıktı. Murat Bey her iki gözüm için 0.50 miyop ve 0.50 astigmat yüksek yazmış. Egepol’de büyükten küçüğe harfler tek tek okutuldu ve en son iki cam ile nasıl gördüğüme doktor tarafından bakıldı. Ancak bunlar Batıgöz’de yapılmadı. Kaç bin tl verip boşuna cam yaptırdım. İşin kötü tarafı ise karşınızda bir muhatap bulamamak. Göz numarası büyük yazıldığında doktor size belki alışırsın diyerek gönderiyorsa kendisinden ameliyat olup kör kaldığınızda belki ilerde görürsün diyerek geri mi yollayacak?

Filiz Ertekin – bir ay önce
Oğlumun bir rahatsızlığına çare bulmak için Batıgöz Balçovaya geldik seri şekilde muayene, tedavi ve operasyonu olan oğlum şimdi çok mutlu.Genel Cerrahi Uzmanı Şükrü Özbek hocamıza, tüm ameliyat ekibi ve asistanı Ece hanıma çok teşekkür ediyorum.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Böylesine işinin ehli, hastasıyla ilgili bir doktorla çalıştıkları için Balçova Batıgöz Hastahanesi çok şanslı ve tabii ki bizlerde… içiniz rahat gidebilirsiniz

Mujde Bosut – 2 ay önce
Batigöz Balçova’da Op. Dr. Şükrü Özbeke randevu almıştım, bana işlem yapmadı. Ayrıntısına girmeyeceğim fakat bir doktor ancak bu kadar dar görüşlü, anti-profesyonel olabilir diye düşünüyorum ve tavsiye etmiyorum. Yine de hastane müdürüne derdimi dinlediği için teşekkürler.

Nasha Panda – bir ay önce
Buradaki tek harika doktor Halil Genç. Gerçekten çok ilgili. Göz hastanesi olmasına rağmen göz doktorlarını beğenmiyorum. Halil Genç gastrocu ve çok iyi bir doktor. Çok ilgilendi. Sevgiler

By farude