Beethoven Veteriner Kliniği Güngören civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Beethoven Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Abdurrahman nafiz gürman mahallesi.Altay sok no:5/5c, Merter Sk., 34173 Güngören/İstanbul

Telefon : +902125059721

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Beethoven Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Beethoven Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Murat Dursunoğlu – 1 ay Önce

yaklaşık 30 adet kedimi oraya kısırlaştırmdım hepsi de zımba gibi en az 10 tanede arkadaşımı gönderdim çok memnun kaldık bu kötü yorum yapanlara hayretle bakıyorum. Bu adam kısırlaştırmada 1 numara bence kesinlikle tavsiye ederim.

Rüveyda Melek Şallıoğlu – 1 yıl Önce

Bir süre önce buraya kısırlaştırılması için bırakılmış bir canı sahiplendik. Kedi gerçekten çok kötü bir durumdaydı. İçerideki pis kokudan insan bile nefes alamıyor. Alırken beline kadar sidikten su gibiydi. Muhtemelen o şekilde beklemiş ve üşütmüş olmalı ki aldıktan birkaç gün sonra solunum yolları enfeksiyonundan 41,5 derece ateşle başka bir yere zor yetiştirdik. Üzerindeki dikişlerin alınacağı konusunda bile uyarılmadık. Kısırlaştırma sonrası antibiyotik tedavisi de uygulanmamış. Ölümlerden döndü. Bir masum hayvanın canı bu kadar basit olamaz, olmamalı. Gerçekten uzak durun.

Dorgarito Pıpilyano – 1 yıl Önce

Köpeğim yavru olduğu ve soğuk aldığı bir dönemde kendisine götürmüştüm sütten erken kesilmiş bağışıklığı zayıftı ilgilenmeden bu gençlik hastası tedaviye başlamalı yoksa ölür zaten küçük demişti ve iç parazit iğnesi yapmıştı hayvanı aşı yaptığı yer şişti bir süre aksadı bir iğneyi bile yapamıyor,insanın içi dışına vururmuş güvensizliği ve paragöz oluşu o kadar net görünüyordu ki hayvanı alıp fatih veterinere götürdüm sonuçta ilaç yazıldı ve gençlik hastası denen o köpek iyileşti şuan sağlıklı 3 yaşında bir köpek ve ayrıca kısırlaştırma işleminde narkozu az verdiği için bir hayvanın çığlık çığlığa uyandığınıda duydum, yangında ölen hayvanları saymıyorum bile tedavi ettirmeden hekimin yüzüne bakın zaten yanlış yaptığınızı anlayıp hemen çıkarsınız benim için güvensizliğin adresini sorsanız hemen konumunu atabilirim o derece gecikmelide olsa yorumu yazmak bugüne nasipmiş

Eda Yılmaz – 2 yıl Önce

Gerçekten hayvanlara değer veriyorlar ve ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar

Olga Olga – 1 hafta Önce

Bu kliniği asla kimseye tavsiye etmem. Eksi -5 puan verirdim. Kediyi terk ettiler, patisi kırık, kedi tek bir test ya da uygun tedavi görmedi. 15 gün boyunca sadece operasyonun yakında olacağına dair sözler verildi. Kediyi aldılar – tek bir tedavi onayı veya hatta testler yoktu! Onu başka bir kliniğe götürdüler, birkaç saat sonra kedi ameliyat oldu. Böyle veterinerlere ulaşan hayvanlar için üzülüyorum! Evcil hayvanlarınıza iyi bakın!

By farude