İzmir Konak İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Sağlık Kurumlarından Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında Daha Detaylı Bilgileri Sizler için sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Getirip Sizler için Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşacağız.Lütfen Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Muayene Ücreti,Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Pcr Testi,Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Heyet Raporu,Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları,Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Cildiye Doktorları

1947 senesi’nin Nisan Dönemin’de Dr. Behçet Uz Hastanesi Eski Dönem’de Bölge’de Çıkan Bir Yangın Sonucu Askeri Birliklerin Gelmesi ile Devlet’in Oraya inşa etmesi ile Bugünlere Gelmiştir. Bina, 1920’lerde şehir planlama ve mimari projesinin bir parçası olduğu için mimarlığın ‘Modernist tarzında’ inşa edilmiştir.

Adres: İsmet Kaptan Mh, Sezer Doğan Sokağı No:11, 35210 Konak/İzmir

Açılış tarihi: 2 Nisan 1947

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 411 60 00

Alo Randevu alma : 182

Yatak sayısı: 350

Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bilgileri

Behçet Uz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

CESUR GÜLSES – bir yıl önce
Sayın yetkililer müslüman bir ülkede yaşıyoruz koskoca hastanede derme çatma bir abdest yeri ve 4 mt kare kabir gibi bir mescid ,Allah aşkına inanca saygı ya.bu güzelim hastanede insanların rahat namaz kılacağı ve abdest alacağı bir mescid yapmaya kimse müktedir değilmi.

akın özkan – bir hafta önce YENİ
Hastane hakkında değilde iletişimi aradığımda telefonu açan zat sanki onu orda zorla çalıştırıyorlarmış gibi. İnsan biraz kibar olur ya zorla bi cvp verip tlfonu yüzüme kapattı. Soracaklarımı bile tam soramadım.

kübra Gül – bir ay önce
Acil servise muayene için gittim muayane olmadan geri döndük.Hasatene de tam bir kaos ortamı var.2 saatlik bekleyişin sonunda sadece bir numara ilerleme oldu.Devlet Hastanesi’nde bir vatandaş olarak muayene olamamak çok büyük bir eksiklik.

Inan Eren Varli – 3 ay önce
Çocuk Acile geldik. Kizim hasta ayakta duramıyor. Başkalarının çocuğu koşuyor,kraker yiyor. Ana baba poliklinige getirir gibi acile getirmisler. 1 doktor var. 1 kisiye 15 dkdan önce sira gelmiyor. Geldigimizde 254ü 2.5 saate 270 e geldi. Muayene olamadan dönüyoruz. Yapacağınız saglik devrimini seveyim

Tolga ÖZÇİÇEKÇİ – 3 ay önce
Çocuk acilinde 1 doktor vardı ve önümüzde 160 kişi vardı. Artık siz hesabınızı yapın kaç dk bekleyeceğimizin. Durum gerçekten çok kötü. Yanından bile geöilmemesi gereken bir hastane. Düzen yok, ilgi yok hepsi bıkmış.

Vedat Koçak – 2 ay önce
gördügüm en işini zoraki yapan saglik personeli bu hastanede tamam şuan covid var zor şart larda çalisiyorsunuz belki ..ama inanin dışarda sizinkinden daha zor çalişma imkanlari olan insanlar var.Buraya gelen hastalar çocuk veya bebek çocuklar hastanelere zaten antipatili yaklasiyorlar birde sizin tutumunuzla hic gelmek istemiyorlar belki çocugunuz yoktur ama eminim hepimiz çocuk olduk lütfen onlara karşi biraz sempatik olun.. 1 puan bile çok fazla

Neslihan Yılmaz – 2 ay önce
Gastroentolojiye randevu alıp dikiliden izmire geliyorum fakat beni arayıp randevu iptal diyo ve ben bekledim sıradan vazgeçip bi ay daha sıra bekliyorum ne sebeble nerde adalet yeter ya bu ne biçim düzen madem iptal ediyosun kendi sebebiyle bana sırayı bi gün sonraya ver madem niçin bekletiyonuz siz hastayı 1ay daha ve sade sonuç alacam ha onu bile alamıyoruz sizde insanları iyi eden doktor sunuz maşallah

Reza Kaya – 4 ay önce
Poliklinikler bölümünde sadece bir tane Asansör var 30 kişi aynı Asansöre bekliyor ve çoğu gerginlik ordan kaynaklaniyor Çalışan ve doktorleri saygısız özellikle KBB pol 2. De kim onun kliniğinden çıkıyorsa saygısız diyip çıkıyor önünde hep sağolun hocam teşekkür ederim diyor arkasında… benim en beğenmediğim şey engellilere öncelik vermemesi benim kardeşim doğal yoluyla solunum yapmiyor ve boğazındaki hortum ile solunum yapiyor bu durumu ona anlatınca “banane!” dedi kendi evladın olsan aynı şeyi diyecek misin? Çocuğun boğazı ameliyat olmuş riskli cihaza bağlı insanoğlu bunu demez ben şikayet edebilirim çünkü engelliler öncelikli ben konuşmadan sen bunu anlamalısın, engelli insanlar dünyanın neresinde olsa öncelikli dır gerçekten yazıklar olsun bunu okuyan herkese ki o kadar anlayışsız ve cahil ki ben bunları söylemek zorunda kalıyorum neden engelliler öncelikli dır: onların fiziki ve zihni engelleri olduğu için, mesela otizmli hastaların refakatçileri onlara kontrol edemediği için diğer hastalara bazı rahatsızlıklar verebilir onların kontrolu çok zor fiziki olanların uzun süre oturmaları tavsiye edilmiyor çünkü bazı hastalıklarda hastanın kendisinin haberi olmadan fecih kramplar ve kan akışmamasını sebep olur bazılar idrar veya 2. Abdest kontrolü yok bildiğiniz takı veya bez bağlanıyorlar buyurun bir engellinin bütün mahremiyetini size açıkladım doktorsunuz meslek sahibisiniz makam olarak yüksek rütbeleriniz olmuş ama insanlıktan hiç anlamamışsınız, bir De yabancılara bahane ediyorsunuz ki bilmem sırasında gitmiyecekmiş ilaçları bedava alacakmış ulan daha doktorun kendisi engellilere karşı banane diyor çocuk ölse ömürümda değil diyor siz nelere bahane ediyorsunuz ben Suriyeliler ile hiç görüşmedim tanışmadım sadece karton topluyorlar onu gördüm sırayı bozuyorsa da onlar kendi yerine kaybediyorlar yarın kendilerine ev yer… bulamıyorlar ama ben dünyanın hiçbir yerinde ilacı bedava verdiğine görmedim eczacı bunu yapabilir o kendi insanlığını bağlı onların mülteci olduğu için Avrupa’dan bazı hakları olabilir ama iftira atmayalım eğer mülteci olmak iyise Allah size de nasip etsin(diyenlere), benimi bizaat yaşadığım şeyler sizlere karşı de eğer bir saygısızlık olmuşsa bu yorumun altında ekleyin yetkililer de eğer görüyorsa ilgilensinler.

By farude