Beylikdüzü Liva Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Beylikdüzü Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Beylikdüzü Liva Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Adnan Kahveci, Buse Sk. No:3/1, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon : 05538560006

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Beylikdüzü Liva Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Beylikdüzü Liva Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Emel Aydın – 3 hafta Önce

Yıllardır çocuklarımı Liva Veteriner kliniğine götürüyorum. Selman bey ve Aynur hanım bir hasta gibi değil kendi çocukları gibi ilgileniyor onlarla. Keşke hasta olmasalar ama olduklarında da gözüm kapalı emanet ediyorum . İyi ki varlar. 🐾

Refik Aydın – 2 ay Önce

Köpeğim şansı kene sebebiyle götürdüğüm ve daha sonrasında memnun kaldığım için sürekli olarak götürdüğüm tıraşını yaptırdığım, tasmasını aldığım ve güler yüzlü insanlara köpeğimi emanet ettiğim için teşekkürler Liva

Deniz Işık – 6 ay Önce

1,5 Aydır kendilerine gidiyoruz son 2 haftadır üst süte gidiyorum yavru kedimizin aşı karnesini de götürmemize rağmen 4 aylık kedi iç parazit hastalığına yakalanıyor, hasta olduğunda iç parazit ve dış parazit aşısı yapılmadığını söylüyor. Ben karneyi sana getirmişim ben bu işi bilsem zaten sana gelmem. İç-dış parazit aşısı ve ilacı 240 tl. Kendi hatalarını bize mal ettiler.

Zeynep Arda Kocabaz – 11 ay Önce

Aşı sonrası kedimizin sırtında bir açık yara oluştu, danışmak için tekrar götürdüğümüzdeyse doğru düzgün ilgilenmeyip bir krem verip gönderdiler. İki gün sonra başka bir veterinere gittiğimizdeyse enjeksiyondan dolayı olduğu söylendi. Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum, buraya her geldiğinde strese giren ve saldırganlaşan kedim diğer veteriner ortamında gayet sakindi. Önermiyorum.

By farude