Vega Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Beylikdüzü Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Vega Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Adnan Kahveci Mahallesi, Çamlıtepe Caddesi, Gülpark Evleri, No:29, Beykent, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon : 02128555184

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Vega Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Vega Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

İbrahim Gül – 2 ay Önce

2 yasinda pomerian cinsi oglumuzu goturuyoruz ismi bobo. O kadar guzel insanlarki cok ilgililer guleryuzluler her konuda yardimci oluyorlar vega veteriner ailesini tebrik ediyorum herkesede tavsiye ediyorum

Ozan Gül – 1 yıl Önce

Çağrı bey ve güzide ekibi köpeğimle çok güzel ilgilendi. Her konuda sonuna kadar yardım ettiler. Aşırı zorlu geçen iyileşme sürecinde köpeğimi benim kadar düşündüler çok teşekkür ederim .

Halil Peker – 1 yıl Önce

Tertemiz insana ve minik dostlarımıza son derece saygılı ve yaklaşan bir klinik gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz çağrı hocam ve ekibi konusunda çok başarılılar park sorunu yok ve ihtiyacınız olan pet malzemeleri de mevcut

Mehmet Konak – 1 yıl Önce

Hayvansever bir klinik olduğu kadar, calisanlari da oldukça güler yüzlü.. Can dostlarimizi gönül rahatliğıyla emanet edebileceğiniz, tedavin ve aşılarini yapabileceğiniz temiz bir klinik.

By farude