1989 yılında Bornova Sağlık Polikliniği olarak faaliyete geçmiş olan sağlık merkezimiz,Siz değerli hastalarımıza gösterdiğimiz özen ve kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle,2004 yılı Haziran ayında ÖZEL BORNOVA SAĞLIK TIP MERKEZİ olarak hizmete başlamıştır.Merkezimize bu gelişim süreci içerisinde göstermiş olduğunuz destek ve güvene teşekkür ederiz.Bundan sonraki hizmet sürecimizde de gereken özeni kaliteli hizmet anlayışıyla,Siz değerli hastalarımıza sunmayı kurum olarak ilke edindik.

Adres: Kazımdirik Mh, Mustafa Kemal Cd. No:122/C, 35100 Bornova/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:30

Telefon: (0232) 339 77 66

Bornova Sağlık Tıp Merkezi Yol Tarifi

Bornova Sağlık Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ece – bir ay önce
Geçici kimlik belgesiyle ilk kez karşılaşmış hastanedir. Havaalanlarinda,resmî kurumlarda bile geçerliliği olan, kullanım süresi 15 gün olan belgeye bir tek bu kıytırık hastanede sahte belge muamelesi yapılıyor. Ayakta duramadığımı söylememe rağmen en az 15 dakika geçici kimlik belgesiyle bakıştı hasta kabuldeki erkek personel. Yaka kartını ceketinin içine sokmamış olsaydı ismini de yazardım.bir de üstüne sesini yükselterek azarlıyor terbiyesiz. Biraz profesyonellik ve iş ahlakı diliyorum size. Bırakın burada şifa aramayı, yanlışlıkla kapısından içeri girilmesini bile tavsiye etmiyorum. Zira içeride sadece nefes alsanız 300 liranız gidiyor.

Burcu Ozbek – 3 ay önce
Daha önce KBB, Dermatoloji ve Radyoloji branşları için gittiğimiz ve genel olarak hizmetten memnun olduğumuz kendi halinde bir hastane. Özellikle hizmet kalitesi, randevu ve ulaşım kolaylığı açısından tercih ediyoruz. Bugün ilk kez Göz Hastalıkları için gittik. Bu vesile ile tanıştığımız Op.Dr. Şükran Özyurt’un her yönüyle mükemmel bir hekim olduğunu gördük. Bir hekim olarak ilgisinden, bilgisinden, nezaketinden, samimiyetinden, açıklayıcı anlatımından ve muayene sonucundan o kadar memnun kaldık ki bu yorumu yazmasam olmazdı. Sizin gibi hekimlere hasretiz. Çok teşekkür ediyoruz.

Özkan YANIK – 3 ay önce
Engelli hastalara öncelik vermeyen, doktoru sekreterinden, sekreteri yaptığı işten bi haber olan tavsiye etmeyeceğim kuruluş. Randevuyu alan sekreter Halil bey, doktor ise Dermatoloji Şahnur hanım.

Muttalip KILIÇ – 2 ay önce
Ekim 2018 yılında göz için gittim ve en son Ocak 2022 yılında gittim Dermatoloji bölümüne herhangi bir sorun yaşamadım…

Avni Ergin – 3 ay önce
Psikiyatri bölümü Dr Fatma hanım hastalarna davranışları hiç hoş değil karşısındaki insanın hasta su olduğunu unutuyor herhalde sonusta para verilip orada muayene oluyorsunuz bir daha asla gitmem kimseyide göndermem

Akın Akin – 5 ay önce
Bir hafta önce 5 yaşındaki kizimi muayene ettirdiğim yerde bir hafta sonra kimlik fotoğrafı yanimda ama kimliği yanımda değil deyince alışkanlık yapıyor bu insanlar alamayız imkanı yok diye yanındakine yorum yapabilecek kalitede bayan bir personelin çalıştığı yer ,nasıl taniyicaz çocuğunuzu diyen bayan acaba 5 yaşında çocuğun kimliğinde fotoğraf olmayacağını bilmiyormu bir hafta önce muayene olmuş bu çocuk için hasta hakları nedir acaba hasta randevu almış ve oraya gelmiş 5 yaşında bukadar saygısız insalarla çalışacak bir yer olduğunuz için personelinizimi kendimizi sorgularsin orasını siz bilirsiniz

onur atalay – 3 ay önce
Cok eski bir kurum ama doktorlari gayet ilgili ve duzgun. Ozellikle psikiyatri doktoru. Mükemmel bir insan.

Meltem Tercanli – 9 ay önce
Genel cerraha gitmiştim. Doktor bey youtube’dan gezelim görelim tarzında bir şey izliyordu ve muayene sırasında da kapatmadı. Şikayetlerimi düzgün dinlediğinden emin bile değilim. Hem para verip hem de böyle ilgisizlikle karşılaşmak çok kötü, zamanında devlet hastanesi doktorlarını beğenmiyordum bi de ayıp etmişim onlara.

By farude