Buca İlçe Sağlık Müdürlüğü Randevu alma

Buca İlçesi Sağlık yapılanması 1994 yılında Buca Sağlık Grup Başkanlığı olarak başlamıştır .14.05.2007 tarihinde İzmir’ de Aile Hekimliği Sistemine geçilmesiyle ilçemizde Aile Hekimliği Hizmetleri ve Toplum Sağlığı Hizmetlerinin sevk ve idare edildiği 2 adet Toplum Sağlığı Merkezi kurulmuştur. Bu dönemde tüm sağlık kuruluşlarının idaresi yine Buca Sağlık Grup Başkanlığı adı altında yürütülmüş, Buca Sağlık Grup Başkanlığına Dr. Murat KÖKSAL getirilmiştir. 04.01.2012 tarih ve 28163 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı İdari Ve Hizmet Birimleri Kadro Standartları Yönetmeliği ile Sağlık Bakanlığı teşkilat yapısında yapılan değişiklikle ilçelerde Sağlık Müdürlükleri kurulmuş olup Buca İlçe Sağlık Müdürlüğü görevini Dr. Murat KÖKSAL sürdürmektedir.

Adres: 325 Sokak No :64 Efeler Mahallesi Buca/ İzmir

Çalışma Saatleri : 09:00 18:00

Tel: 448 95 95 – 448 25 65

Buca İlçe Sağlık Müdürlüğü Yol Tarifi

Buca İlçe Sağlık Müdürlüğü Hakkında Yapılan Yorumlar

İzzet KAYALI – 3 hafta önce YENİ
Telefona cevap veren yok kesinlikle. Cevap alsanızda bir çok vatandaşın şikayetçi olduğu gibi sokak ağzı ile konuşuyorlar. Bunları denetleyen kurumunda işini yaptığını düşünmüyorum 2. Kez covid e yakalandım ve 2.kez defalarca aramama rağmen ulaşamıyorum. Lütfen sadece burdan yazmayın sabim e mail olarak yazın bu konuyu.

hacer mutlu – 3 hafta önce YENİ
yorumlara bakıp önyargılı gittiğim kurum. yarım saat önce çıktım hiç te yorumlardaki gibi değil. kızım kovit pozitif karantina sürecinde raporunu yazdırdım. benimle ilgilenen doktor hanıma teşekkür.

Gökhan Ulay – bir ay önce
Arıyorsunuz bırakın birine ulaşmayı telefonu açan yok açan arkadaş kahvehane ağzıyla açıp bi yere aktarıyor, orda da 6 saat bekleseniz açan yok. Kesinlikle ismini ilçe mağduriyet bakanlığı olarak değiştirin. Halk ölüme terkedilmiştir.

nida ertokuş – bir ay önce
Asla kimseye ulaşamadığınız, sinir krizleri geçirdiğiniz, durum ne kadar ciddi olursa olsun kimsenin umrunda olmayan bir kuruluş. Şikayetçi olunacak bir yerde yok. Sadece haram etmekle yetinebiliyorsunuz. Orda boş durup bir işe yaramayan insanlara para ödemek gereksiz. Keşke birileri el atıp düzeltse şu sistemi insanları daha fazla sinir krizine sokmadan.

Yalçın Tırpan – 2 hafta önce YENİ
3 günden beri yetkili bir kişiyle görşemedim telefonlar sürekli çalıyo ya fax a baglanıyor yada meşkül e düşüyo ana binada ek binada aynı bukadarda olmaz ya yazıklar olsun

ELİS – bir ay önce
Şu telefon niye hiç çalmıyor hep meşkul hiçmi hat düşmez arkadaş napim karantinamı ihlal edip çıkıp illa orayamı gelim yani ne anlamadım

Sevo Sevo – 2 ay önce
Hiç bir türlü bağlanamayan operatör. Bu numarayı niye koydunuz bakmayacaksanız? Vatandaş mağdur olsun diye mi? Ayağınıza gelelim diye mi? Telefonlara bakılmıyorsa iptal edin de bizde boşuna uğraşmayalım

Seyma Idig – bir ay önce
Bu kadar düşük bir hizmet anlayışı olamaz. Buca gibi büyük bir ilçenin sağlık müdürlüğüne bak! Telefonları açmıyorlar

Related Posts