Bursa Gemlik İlçesinde Bulunan Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Adına yapılmış Olan Bir Paylaşım Olarak Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Gemlik Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu ile ilgili iletişim Ulaşım Ve Randevu alma Gibi Hizmetlerinizi Rahat Yapabileceğiniz Bilgileri Sizler için sosyal Medya aracılığı ile Bir Araya Toplayıp burada Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Gemlik Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizlerde Düşüncelerinizi aşşağıda bulunan Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz iyi günler dileriz…

Adres: Gençali Köy Hizmetleri Caddesi 1 No: 407 Daire, 16600 Gemlik/Bursa

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: 0850 222 8888

Bursa Gemlik Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Bursa Gemlik Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

Mustafa Zengin – 2 ay önce
Gemlik yolu üzerinde Bursa istikametinde bulunuyor. Şehir içi yer bulamadığınızda şehre en yakın muayene istasyonu. Serbest bölge kavşağında Bursa istikametine dönülerek ulaşılabilir. Çalışan kadrosu vasat seviyede bilginiz olsun

Hakan Kaya – 4 ay önce
Rızam olmadan istediği fahiş fiyatı mecbur tutarak benden alıyor. Sanayide 100 tlye yapılan kontrol için 980 tl alıyor. Üstelik karda soğukta sıcakta bekleme alanı bile olmadan milleti saatlerce bekletiyorlar.

Gültekin Tecimen – bir ay önce
Tarih 04.03 2022.. stadlara, sinemalara, kafelerde pandemi kuralları gevşedi, burada kayıt alanına, ateş ölçüp hala tek tek alıyorlar. Max 12 kişi olur yazıyor diyince, içerdeki personeli saydın mı diyor.. benim güzel memleketim

Samet Cesur – 2 hafta önce YENİ
Genelde hızlı ilerliyor, aldıkları parayı haketmiyorlar ama konu şubeyle alakalı değil.

Murat Aydın – bir ay önce
Artan fahiş fiyatlar. Saçma sapan yönlendirme yapan insanlar. Bekleme salonu veya oturma bölümü olmadan ayakta beklemek zorunda bırakılmak. Bunların hepsini yapmaya da mecbursun, çünkü bunu yapan bir tek bu firma. Yahu arkadaş bu kadar gelire karşılık küçük bir hizmet çok mu zor? Bir çay servisi yap, dinlenme alanı kur, insan gibi muamele eden çalışan çalıştır. Çok mu zor?

Fatih Sevim – 2 ay önce
İstasyon ve çalışanları iyi ancak egzos muayenesi yaptırmadan gitmeyin dışarıda geçen araçlar burada egsozdan kalıyor.

Ali DİNDAR – bir hafta önce YENİ
Düz giren arabanın yamuk çıktığı bir yer burası… Muayene görevlisi aracımın el freni telini kopardı. Sağlam giren araba, ağır kusurlu çıktı. Başka istasyonlara gidin, burayla işiniz olmasın derim.

Nihat Ari – bir ay önce
Araç teslim kısmında epey rüzgar esiyor. İnsanlar araçlarını beklerken stresi bir yana üşüyor. İyi bir hizmet adına beklemek için 3 tarafı kapalı ve çay içilebileceği bir alan oluşturulmalıdır.

Bunyamin Simsek – 4 ay önce
Kart ile ödeme için 8 TL komisyon alınıyor bu devirde. Yakında atm olmadığını bildikleri için bunu önden söylemiyorlar. Gişeye gittiğinde o Komisyonu ödemek zorunda kalıyorsun

Oğuz Adalı – 2 hafta önce YENİ
Kalabalık. Çok sıra bekliyorsunuz ve çok pahalı resmen soygun yeri. Ne kadar maliyetin varda muayene için 500 tl para alıyorsun.

Galip Balkanl – 4 ay önce
Rot başında ÇOK AZICIK boşluk var diye Ağır kusur yazdılar. Hemen Bir iki saat içinde değiştirdim. Geri geldim. Muayeneye SİL BAŞTAN Tekrar yapıldı. Aracınız Güzel se iyice Bıdıklıyorlar. Kusur bulmak için. Ama Dökülen araçlar daha kolay geçiyor.
Paraları alıyorlar. Diyaloğ ve iletişim. Yok. BENİM PİSİKOLOJİMİ BOZDULAR.

By farude