Bursa Kestel İlçesinde Bulunan Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Adına yapılmış Olan Bir Paylaşım Olarak Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Kestel Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu ile ilgili iletişim Ulaşım Ve Randevu alma Gibi Hizmetlerinizi Rahat Yapabileceğiniz Bilgileri Sizler için sosyal Medya aracılığı ile Bir Araya Toplayıp burada Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Kestel Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizlerde Düşüncelerinizi aşşağıda bulunan Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz iyi günler dileriz…

Adres: Ahmetvefikpaşa Mah. Yüzbaşı Sok. No:, D:8, 16450 Kestel/Bursa

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: 0850 222 8888

Bursa Kestel Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Bursa Kestel Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan yorumlar

KORAY SENOL – 5 ay önce
Randevulu olarak gittiğiniz araç muayenesinde, seri şekilde işlemleriniz yapılıyor. Kibar ve yardım saver personellere ilgileri için de teşekkürker.

Mehmet Seymen – 3 ay önce
Aracın sağ rot başı bozuk olduğu için geçmedi. Tamirciye gittiğimde sağ rotilinde bozuk olduğu ortaya çıktı, bariz boşluk vardı.
Sadece rotili yaptırıp gitseydim bu sefer rotildeki boşluktan bırakıp belkide tekrar muayene ücreti ödeyecektim. Bazen baştan savma bakılıyor araçlara ve aldıkları para çok fazla.!!!

ALican SÜLEYMANOĞLU – 3 hafta önce YENİ
Gerçekten ilgili ekipleri ile hızlı şekilde muayeneden geçti aracım. Ayrıca bekleyenler için tuvaletleri var ve temizdi. Sadece muayene ücretleri pahalı.

Mustafa koşan – 6 ay önce
Buradakı çalişan arkadaşların o anki psikolojik durumuna göre keyfi yerindeyse önü sagda arkası solda capraz giden hurdaların bile tüvden geçtiği fakat bizim arabamızın sinyal ampullerinin biri digerinden biraz daha canlı yaniyo diye muayne tekrarı verilen orada çalısan karaktersiz hayatında hicbirşeyi başaramayıp orda çalıştığı süreçte kendini bi halt sanıp egosunu tatmin etmek için insanları hiç olmıyacak bir durumdan işini gücünü bırakıp git gel yaptıran ve bu abuk subuk insanları kontrol eden takip eden bunları şikayet edicek bir sorumlu bulamadığımız istasyon

Hakan Kaya – 3 ay önce
Bekleme alanı tüm tüvtürk gibi burdada yok. Saatlerce kar yağmur soğuk demeden kapının önünde beklemek zorundasınız. Memur istediği gibi sizi muayene den geçirmeyebilir. Benim başıma iki kere geldi. Hata araçta değildi. Çünkü ilk seferinde usta kontrol edip bunda bişey yok dedi müdahale etmeden geri gönderdi. Muayene den geçti. İkinci seferde bu olay aklıma geldi aynı güne muayene tekrarı aldım. Hiçbir yere götürmeden tekrar gittim, muayeneden geçti. Söktüğü hava hortumları nı benim takmamı isteyen memura itiraz ettiğim için ilkin de geçirmediğini anladım böylece. Fiyatları görmezden gelip bizi bu tekelcilere teslim eden devlet yetkililerinden çalışmalarını bekliyoruz

Fırat BULUT – bir ay önce
Taş atmadan, kolu yorulmadan para kazanan bir aracı kurum örneği daha, arabayı bir kapıdan sokup diğerinden çıkarıp araç başına minimum 600TL para ödeniyor, bu duruma dur diyen yok mu? Hiç olmadı ki…

Blodreina – 2 ay önce
5 6 sene önce buradan randevu aldığımızda muayene ettirene kadar yok sırası yok yer kavgası derken rezil olmuștuk. Bu sefer gittiğimizde sıra ișlemi güzel bir sisteme oturtulmuș ve park yerleri genișletilmiști.

Gezgin 16 – 2 ay önce
TÜVTÜRK genel muayene 2 gün gecikmeye 25 tl alıyor ve kartla çekime 11 tl alıyor.Aklinizda olsun.Gir çık muayene zaten dünya para ona göre hazırlıklı olun.üstelik ufacık bir tamiri olmuş tekerlek yarığına ağır kusurlu gösterdi.

By farude