Bursa Nilüfer ilçesinde Hizmet Veren Özel Hastane Olan Bursa Özel Anadolu Hastanesi ile ilgili Sizler için Toparlayıp Bir Araya getirdiğimiz bilgileri Aşşağıda Sizlere Sunmaktayız.Bursa Özel Anadolu Hastanesi Doktorları Muayene Ücreti Randevu alma Konusu ile alakalı Daha Detaylı Bir Çok Bilgileri Sizlerin Daha Rahat Bir Şekilde işinizi Görebilmeniz Adına yapılmış Bir Hizmet Olmaktadır.Lütfen Bursa Özel Anadolu Hastanesi Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Bizlerle Paylaşırsanız Bir Çok Ziyaretçimize Faydanız Olacağını Unutmayınız.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Beşevler Mh Acar Sokak, İzmir Yolu Cd No:105, 16110 Nilüfer/Bursa

Saatler: 24 saat açık

Merkez Tel: 444 3 332

Fax : 0224 249 70 07

Telefon:+90 541 280 12 77

E-Posta : [email protected]

Bursa Özel Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Özel Anadolu Hastanesi Doktorları

Bursa Özel Anadolu Hastanesi Tıbbi Bölümler

Acil Servis
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Biyokimya
Check – Up
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dahiliye
Dermatoloji
Eczane
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Fizyoterapi
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Klinik Psikoloji
Kulak Burun Boğaz
Nöroloji
Ortopedi & Travmatoloji
Radyoloji
Tıbbi Biyokimya
Üroloji

Bursa Özel Anadolu Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

hennatice hatice – bir ay önce
28.01.2022 tarihinde saat 00.30 da kusma şikayetiyle Anadolu hastanesi acile başvurdum doktor muayene ettikten sonra hemşirelere serum takın talımatı verdi. 2 tane serum takmayı beceremeyen bayan hemsire geldi sağ elimin üzerinde 10 dakika uğraştılar ınanılmaz canımı acıttılar uyardığım halde canımı ınanılmaz acıtarak susuz kalmışsınız damarlarını çekilmiş diyerek damar yolu acmaya calıştışar ve bulamadılar erkek personel cagırdılar ve erkek personel sol elımın üzerinden tık diye açtı damar yolu. Serumu aldıktan sonraa eve döndük 1 hafta boyunca o ıkı iş bilmez hemşireler yüzünden elim şiş ve mordu.1 hafta sonra şişlikve morul indi ama elimde parmağıma dogru agrı olduğunu hissettim. Bekledim geçer diye ama geçmeyince telefonla halkla ilişkiler Nurbanu hanımla görüştüm oda acıle gelin doktora gösterin dedi. Acile gittim doktor beyle görüştüm zamanla geçeceğini çok uğraşıldığı içinkan toplanmıştır dedi.Geçmiyor elimi yumruk yaptığımda ağrı hissediyorum Bi serum takmayı bilmeyenler yüzünden 2 haftadır acı çekiyorum. Morelim çok bozuk damaramı zarar verdiler naptılar canım cok sıkkın.geçmezse bu işin peşini bırakmayacam.Kesinlikle Gitmeyin bu hastaneye..

Emel Baykal – bir ay önce
Bursa Özel Anadolu hastanesi ne covid belirtileri ve temaslilik durumundan gittim. Doktor Hülya hanım ilgili bir doktor. Şikayetim ondan değil, onay bankosundan. Bana pcr testiniz ödenmiyor dendi. Özel sigortamdan sorgulamalarini rica ettim. Çünkü daha önce doktor istemiyle odenmisti diyerek.. denemediler bile ödenmiyor deyip kestiler. 250 tl ödeyecek durumda değildim. Devlet hastanesine otobüsle gittim 1,5 saat hasta halimle bekledim. Sonuç pozitif. Hem kendim harab oldum hemde bir sürü insana temas ettim. Diğer meslektaşım Bursa Acibadem hastanesinde bu testi yaptırmış. Ücret ödemeden. Özel sigortamin ödediği bir hizmet için boşuna çile çektim. Uyarilmalarini talep ediyorum. Saygılarımla,

cihan sudaş – 6 gün önce YENİ
Organizasyon ve bilinc sifir. Kesinlikle uzak durun. Esimin ayak bilegi hastaneye cok yakin bir noktada kirildigi icin Pazar gunu acile gittik. Esime o halde 1 saat eziyet cektirdiler.
1 : rontgen makinasi sabit cekim yaptigindan esim her cekim icin ayagini dondurmek zorunda kaldi
2 : sedyede 1 kisi bile ayagin altina yastik koymayi dusunemedi
3 : Rontgene tekerlekli sandalyede gitmek durumunda kaldik
4 : tum islemlerde esimin ayagi bostaydi ve surekli eziyet cekti
5 : agri kesici iğneyi tum islemler sonunda benim israrimla yaptilar
6 : tekerlekli sandalye ile bizi rontgene goturen kadini daha sonra copleri atarken gordum. Bu kisi hemsire mi temmizlikci mi?

Hastane bana guven vermeyince yakin baska bir ozel hastaneye o hastanenin ambulansi ile trasferini yaptirdim. Orada tum islemler olmasi gerektigi gibi yapildi. Ayni gun icinde 2 ozel hastane arasindaki kiyaslanamaz farki tecrube ettik.

Gokce Varol – 2 ay önce
3 haftadır Tuncay Sezgin cuma günleri olan randevularımızı iptal ediyor !!!! Sürekli ameliyatı var izne çıktı deniyor. Sürekli perşembe günleri haber veriliyor. Bu ne biçim bir sorumsuzluk? İnsan sağlığına önem vermeyen bir hastane. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Rabia Akdoğan – bir ay önce
Çok basit bir işlem yaptırmak için girmiştim. O kadar ilgilendiler ki hepsi birbirinden güler yüzlüydü yaşlılara karşı tavırlarına da hayran kaldım. Sağlık sigortamın olduğunu ilk başta söylememiştim. Fiyatı da diğerlerine nazaran uygun geldi. Fakat sigortam olduğu için sigortadan yararlandım.

Alper ÖZEL – 3 ay önce
Hastanede organizasyon problemi çok yüksek seviyede. Sabaha karşı giriş yapmış, sabah doktorun gelmesiyle birlikte ilk sıradan muayene olacak şekilde randevu oluşturulmuş hastamı ağrısı olmasın rağmen 1 saat sonra muayene odasına alabildiler. Sebebi de; “doktora ilaç göstereceğim”, “doktora annemin raporunu göstereceğim”, “doktora bir şey soracağım” cümleleri ile sürekli içeriye birilerinin dalması ve bunlara hastanenin göz yumması. İnsanlar zaten vicdansız anlıyorum da hastane neden buna engel olmuyor da ben tepki göstererek bu insanlara engel oluyorum? Acilden gelip ağrısı nedeniyle ağlayan bir hasta 1 saat bekletilmez, hatta randevu ile sadece kontrole gelen bir hasta da bekletilmez. Adı üstünde randevu; belirli bir saati olan bir plan. İlaç soracak olan, rapor gösterecek olan adama sıra almadan almıyoruz kardeşim dersin olur biter. Ya da randevu olmayan saatte şu saatte gel bakalım dersin. Bekleyecek olan plansız programsız bir şey sormaya gelen olmalı. Bu düzeni kurmak çok zor değil. Yıllardır güvendiğim anadolu hastanesi benden kocaman bir sıfır aldı. Plan program yok 90’lı yılların SSK hastanesi gibi.

S. S. – 2 ay önce
Anadolu ve Esentepe hastaneleri online sonuç görülemeyen iki hastanedir. Tahlil sonuçlarinizi online goremezsiniz. Sistemlerindeki arıza 3 yıldir devam.etmektedir. Yani tıbbi cihazda bozuk olsa yanlis sonuc gösterse tamir ettirmeyecekler sanırım.Çok düzensiz bir hastanedir.

Kerem S. – 2 ay önce
Anadolu ve Esentepe Hastanelerinde yaptırdığınız tahlilleri online göremezsiniz. 3 yıldır bozuk olan sistemleri halen düzelmemiştir. Tekrar hastaneye gidip tahlillerinizi almanız gerekir. Teknoloji ve düzen hastanelerde yoktur

Cenk Altunkaya – 11 ay önce
Bursa’da ki tüm hastahanelere gittim diyebilirim ama burada gerçekten insan kendini evinde gibi hissediyor. Personelin güleryüzlü yaklaşımı, pozitifliği insana inanılmaz moral veriyor. Reçeteyi yaz gönder mantığı yok derinlemesine inceleme yapılıyor ve doğru tespitlerle doğru reçeteler yazılıyor. Özelliklede işletme müdürü Kutsal Bey buraya apayrı bir değer katıyor. Her türlü soruna koşması, hızlı çözümler sunması ve nasıl başarıyorsa herkesin gönlünü yapabiliyor olması çok büyük bir beceri. Tüm SGK ve Sigorta kuruluşları ile anlaşmalı bir kurum olmasıda büyük bir avantaj. Yaklaşık 6 saat yattım ve bir çok ilaç, serum, iğne vs almama rağmen 1 kuruş ödemeden taburcu edildim. İlgileri için tüm kurum çalışanlarına teşekkür ediyorum.

By farude