Bursa Özel Hayat Hastanesi Randevu al

20 Dönümlük Arsa Üzerinde İnşa Edilmiştir.Toplamında 550 Personeli ile Hizmet Vermektedir,150 yatak kapasitesi, 17 erişkin yoğun bakım ünitesi, 14 yeni doğan yoğun bakım ünitesi,7 ameliyathanesi, 4 modern doğumhanesi, biyokimya, mikrobiyoloji laboratuvarları, Medikal Estetik Birimi , Radyoloji Ünitesi,7/24 Çocuk Polikliniği hizmeti, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri vermektedir. 23 branş ile 56 poliklinik odasının bulunduğu hastanemizde Kemik Dansitometrisi, Endoskopi, Kolonoskopi , EEG, EMG, Dijital Mamografi, Dijital röntgen, Ultrasonografi, 3 boyutlu renkli doppler, GE 1.5 Tesla MR cihazı, bilgisayarlı tomografisi (Koroner anjiyo özelliğine sahip) gibi tetkikler gerçekleştirilmektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Randevu Telefon: 444 23 64

Telefon: 0224 225 08 50 (pbx)

Adres : Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı Osmangazi/BURSA

E-mail: [email protected]

Bursa Özel Hayat Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Özel Hayat Hastanesi Doktorları

Bursa Özel Hayat Hastanesi Tıbbi Birimler

Acil Servis
Alerji Ünitesi
Ambulans Hizmetleri
Ameliyathane
Beslenme ve Diyet Polikliniği
Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirüji)
Bronkoskopi Ünitesi
Check-Up Ünitesi
Doğumhane
EEG ve EMG
ERCP Ünitesi
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
Evde Bakım Hizmetleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları Ünitesi
Medicine,Health,Ophthalmology,Concept,-,Patient,Checks,Her,Vision,By
Göz Hastalıkları
İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji
İleri MR
KBB ve Baş Boyun Birimi
Kolposkopi
Laparoskopik Cerrahi
Meme Cerrahisi Kliniği
MR Defekografi
Multiparametrik Prostat MR
Poliklinik Hizmetleri
Radyoloji
Romatoloji
Sağlık Raporları
Sigara Bırakma Ünitesi
Solunum Fonksiyon Testi
Tıbbi Laboratuvar
Tüm Vücut MR
Uyku Laboratuvarı
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi
Yetişkin Yoğun Bakım Ünitesi

Bursa Özel Hayat Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ahmet Seker – 4 gün önce YENİ
3 yıldır düzenli olarak gittiğim ve her defasında memnun kaldığım bir hastane. Burayı bana sevdiren ve her defasında ki tercih sebebim işinde gercekten uzman olan ve çok iyi bir insan olan Çocuk doktoru sayın İsmail Şen ve güler yüzleri, profesyonel likleri ile 9. Kat hemşireleri ve kat personlerleridir. Hepsine teşekkür ederim..

Hüsein Gülmez – 3 hafta önce YENİ
ÖNCELİKLE TÜM ŞİFA BEKLEYEN HASTALARIMIZA . ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM…

  1. BEBEĞİMİZİN AKCİĞER ENFEKSİYONUNA BAĞLI SOLUNUM SIKINTISI SEBEBİYLE YOĞUN BAKIMDA 10 GÜNLÜK TEDAVİSİ SONUCUNDA ÇOK ŞÜKÜR TABURCU OLDUK.İLGİ DESENİZ İLGİ BİLGİ İSTERSENİZ BİLGİ HİÇ BİR SIKINTI YAŞAMADIM … BU DURUMU ANLATMAKLA BİTİREMEM…ÖZEL HAYAT HASTANESİ YÖNÜNDEN ŞAHİT OLDUĞUM DAVRANIŞ İLGİ VE ALAKADAN ÖTÜRÜ BİLGİ ALMAK İSTEYEN OLURSA SIKILMADAN YARDIMCI OLABİLİRİM…

BU SÜREÇTE BAŞTA
ÇOCUK DOKTORUMUZ DR.EROL COMART YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRELERİMİZ AYŞEGÜL HANIM
EMİNE HANIM
VE DİĞER İSİMLERİNİ BİLMEDİĞİM HEMŞİRELERİMİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM ..

Hayata Dair Herşey 16 – 8 ay önce
Birimler arası diyalog biraz zayıf, wifi hizmeti var ama çalışmıyor maalesef, aşırı yoğun olduğu için olabilir.Bekleme odası koltukları bir garip 🤷‍♀️ Bunların hepsi için 1 yıldız kırdım. Op.dr.Servet Yetkin in ekibinden ve genel manada hastahane ve çalışanlarından gayet memnun kaldım. Eğer özel hastahane düşünüyorsanız kesinlikle tercihinizi yılların tecrübesi hayat hastahanesinden yana kullanın derim. Yeni binası gayet güzel olmuş.

Murat Can Eşme – 2 ay önce
Bu hastanede tüp mide ameliyatı oldum belki düşünenler varsa diye içten görüşlerimi yazmak istedim. Öncelikle Evren Dilektaşlı hocamı 2015 yılından beri tanıyorum ve takip ediyorduk çok titiz ve işinin ehli bir insan tanıştığınızda pozitifliğini görünce sizde anlayacaksınız ki emin ellerdesiniz. Tabi sadece bu değil ameliyat sonrası da hemşireler hastane personeli herkes o kadar özenli o kadar titiz ve dakik çalışıyor ki görmeniz lazım. 8. Kattaki tüm hemşire temizlik görevlisi personel kim varsa haklarını helal etsinler hepsinin emeğine sağlık. Evren hocama ve yardımcısı Duygu hanıma da ayrıca tekrar tekrar teşekkür ederim herşey için. Aklınızda soru işareti kalmasın gidin sorun danışın pişman olmayacaksınız.

Nezih Gunsever – bir ay önce
Annemin mide ameliyatını Murat Uzuner gerçekleştirdi. İşinde çok başarılı bir hekim ameliyat öncesi sonrası hasta bilgilendirme hasta takip açısından mükemmel diyebilirim . 6 gün boyunca 8. Katta yatış yaptık . Odalar güzel temizlik çok iyi , personel güler yüzlü , oda temizliği gün içinde sürekli yapılıyor . Hemşireler çok ilgili ve işlerinde iyiler . Özellikle Hatice Hemşire annem için moral kaynağı oldu . Olumsuz olarak kapılar çok sert kapanıyor ve çok ses çıkarıyor çözüm bulunmalı

ZEYNEP DÜRTEK – bir ay önce
Hastane işleyiş ve düzeni zaten bir çok hastaneye gore çok iyi, Annem ve babamın tedavisinde rahatlıkla danisabildigim Dr Kemal Serce, Dr. Muhittin Pekuz ve Dr Ayşen demirci ye ilgili ve alakalari için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Müşahade birimindeki Merve inan hemşire hanıma cokk teşekkür ederiz ilgisi alakası ve ozelliklede insanlığı icin.

mehmet duran – 2 ay önce
Özel Kalem Rabia hanımın hastaneye “doktor beyle görüştüm gelebilirsiniz”diyerek bizi hastaneye çağırıp önce doktorun HASTA HAKLARI Elif Hanım yanında mahalle ağzı söylemlerine maruz kaldık. Sonrasında Rabia Hanımın “ne var yani doktor tabii ki küpe takarken yanağını sıkacak, çocuk bu kıpırdar, doktor önlüğü giydirelim birine özür dilesin bu mu yaaani” diyerek biz özür beklerken davet edilen yerde azar işittik. Bunun sorumlusu artık kimse neden işlem yapmıyor. Neden çocuğa uygulanan şiddete DUR denmiyor susuluyor, doktorun neden 7-8 aydır durumdan haberi yok ve yazılı savunması neden istenmedi. Ayrica KBB doktoru Mustafa necat ketani karının ağzıyla konuşma erkek erkeğe konuşalım gibi kelimeler kullanıyor ve hastane bu duruma sessiz kalıyor. Kızımın kulağını uyuşturma dan deliyorlar. Ne kadar canının yandığını siz tahmin edin şimdi ise kulak delme yaparken uyuşturarak yapıyorlar. Kızımı resmen kobay olarak kullandılar.

Şeyma Tükenmez – 2 ay önce
Kbb doktoru x bey in muayenesinden memnun kalmadık. Annem bugün muayeneden birkaç saat sonra fenalaştı başka bı ozel hastaneye acile gittik ve yapılan işitme ve denge TEST sonucu kristallerin çok oynadığı tespit edildi ve ilaç yazildi. İki gün dikkat et geçmezse gel ifadesi çok üzücü. Zaten bir aydan fazladır kadincagizin başı döndüğünü ve çaresini bulamadığımizi söyledik size 😔
Hastane yönetiminin telafi çabası için teşekkürler, umarım söz konusu doktor beye elestirimizi ve memnuniyetsizligimizi iletirsiniz.

Mersiye Özcan – bir ay önce
Dr. Servet hocama ameliyat oldum. Sürecimiz o kadar güzel ve rahat geçti ki hastaneden çok cok memnun kaldım çok güzel bir ekibi var herseyi tamamen disiplinli ve anlamlı hemşiremiz Ömer Faruk beye çok çok teşekkür ederim. İyisi geldik. Ailemizden 3 kişi Dr. Bey tarafından şifayı kavuştu Allah hepsinden razı olsun.

İbrahim Kaya – 3 ay önce
Çok güzel bir hastane bütün personel Güler yüzlü, ilgili ve tecrübeli. Fiyatlarında bir özel hastaneye göre çok uygun

Meryem Yaman – bir ay önce
Ortalama 20 gün önce sezeryan ile doğum yaptım. Öncelikle doktorum Hilal CANKILIÇ hanıma ilgisi ve alakasından ötürü çok teşekkür ediyorum. Hilal hanımla ilk kızıma hamileyken medikal park hastanesinde karşılaşmıştık. Sonrasında hayat hastanesine geçmiş ve onun peşinden hayat hastanesine geçtik bizde. 3 yıl sonra 2. Doğumumda güvendiğim kadın doğumcu olarak yine Hilal hanımı ziyaret ettik. Ve iki kızımın da doğumunu Hilal hanım İle gerçekleştirdik.

Kat da bulunan kadın doğum hemşirelerine de ameliyat sonrası dönem için ayrı ayrı teşekkür

ediyorum. Başta klinik sorumlusu halime ebeye, ilgi ve hizmetlerinden dolayı Elif Can , Ayşenur

,sevda, Kardelen hemşirelere , ameliyathane ekibi ve daha ismini bilmediğim diğer hemşire ve

personellere çok teşekkür ediyorum. Tekrar doğum düşünürsek yine tercihimizsiniz.

Lütfiye büyükateş – bir ay önce
31 Ocak 2022 tarihinde hastaneniz de mide bypass ameliyatı oldum. Doktorum Evren hocam bir harikaydı. Fakat serviste benimle ilgilenen eda han hemşirem Büşra erdogan hemşirem ve Furkan ve Hatice hemşirem için sonsuz teşekkürler ilgisi ve alakası için inanılmaz ilgilendiler ağrım sızım sayelerinde unuttum. Emeklerinden dolayı size ve hastanenize teşekkürler ederim. Böyle bir kurumda böyle çalışanlar olması size yakisandir. Teşekkürler hayat hastanesi ekibi

bursa özel hayat hastanesi nihat erdem
özel hayat hastanesi bursa lazer epilasyon
bursa özel hayat tıp merkezi
bursa özel hayat hastanesi sünnet fiyatları
bursa özel hayat hastanesi iş başvuru formu
bursa özel hayat hastanesi telefon
bursa özel hayat hastanesi iletişim numarası
bursa özel hayat hastanesi iş ilanları
bursa hayat hastanesi jinekolog
bursa özel hayat hastanesi kardiyoloji doktorları
bursa özel hayat hastanesi insan kaynakları
bursa özel hayat hastanesi tesis kodu
bursa osmangazi hayat hastanesi
bursa özel hayat hastanesi laboratuvar sonuçları
bursa özel hayat hastanesi muayene ücretleri
bursa özel hayat hastanesi numarası
bursa özel hayat hastanesi psikiyatri doktorları
bursa özel hayat hastanesi psikolog
bursa özel hayat hastanesi tel
bursa özel hayat hastanesi sahibi
bursa özel hayat hastanesi tahlil sonuçları
bursa hayat hastanesi tevfik öncan
bursa özel hayat hastanesi nerede
bursa hayat hastanesi ultrason fiyatları
bursa özel hayat hastanesi üroloji doktorları
bursa özel hayat hastanesi yorumları
bursa özel hayat hastanesi yol tarifi
bursa özel hayat hastanesi kbb doktorl

By farude