2002 Tarihinde SSK Çerçevesi içerisinde Faliyete Geçerek Hastaları Tedavi etmeye BaşlamıştırHastanemiz, 2005 Yılında SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığına bağlanması ile Devlet Hastanesi, 30 Aralık 2009 tarihinden itibaren ise Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak tescillenmiştir. 2015 yılında hastanemiz Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile afiliye olmuştur. Hastanemiz, bünyesinde Eğitim Kliniklerinin de kurulması ile sağlık hizmetlerinin yanında öğrenci yetiştirme misyonunu da üstlenmiştir.

Bulunduğu yer: SBÜ Bursa Yüksek İhtisas EAH

Adres: Mimar Sinan, Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hst., 16310 Yıldırım/Bursa

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0224) 295 50 00

Bursa Yüksek İhtisas Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Yüksek İhtisas Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Figen Yazgan – 4 ay önce
Akşam Bursa dosap hastahanesinden gecenin 3du ambulansla sevket yilmaz hastahanesine gittim.kalpte sanci yuksek tansiyon.sorunum.Sari alana aldilar.Orda gercekten canla başla calisan hemşeresi doktoru sanirim benimle ilgilenen dr Aytekin genc bir dr du hepsi ilgili hepsi.Sagolsunlar var olsunlar hrrsey olamasi gibi her tetkigi yaptilar.samimi olarak yaziyorum.Davraniş uslup tavir insana hrryerde insan gibi davranildigi gibi.herkese yine eşit muameleyide gozlemledim.Tsk Sevket yilamaz acil câlisanlari tskkk sizee .

Kenan Ter – 4 ay önce
Poliklinik Bölümü Bazı Doktorları iyi Cildiye Uzm Dr Zahide Sevil Aytekin çok iyi biri Çocuk Nöroloji Doç.Dr.Arzu Ekici Naif İşini Ehliyle Yapan İlgili Alâkalı Mükemmel bir Doktor ondan örnek alabilirler. ””Gelelim Yatış bölümüne Oradaki Hemşirelerden Tutun Temizlikçilere kadar egolu işini elli kere söylemeyle yapan ilgisiz alakasız hayattan bezmiş çalışmak istemeyen konuşurken karşı tarafı kaile almayan çok berbat bir yer burası hastane değil hapishane Şevket Yılmaz İmparatorluğu…”’

Dilâra Tezel Ermaya – 5 ay önce
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nöroloji polikliniğine ilaç raporu almak için gittik. Gerekli muayene ve raporla ilgili işlemler yapıldıktan sonra doktor reçeteyi yazdı. Kalan tek iş raporun onaylanmasıydı. Üzerinden 3 gün geçti ve rapor onaylanmadı ve tabi reçete de günü geçtiği için iptal oldu. Ertesi hafta tekrar hastaneye gittik sekreter hanıma zorla ulaştık. Telefonlara neden cevap verilmiyor diye sorduk. Bütün bölüme tek sekreter ben bakıyorum tabi ki cevap veremem dedi. Tamam raporu onaylamayı unutmuşum, şimdi yapıyorum dedi. Bir arkadaşını aradı, izinde olan doktorun yerine onaylamasını söyledi o da tamam dedi. Biraz sonra sistemde onaylanmış olur dedi. Ve bugün ertesi gün hala rapor çıkmadı. Bu kadar lakaytlık, ilgisizlik ve sorumsuzluk olmaz.

Nusret ALTIN – 5 ay önce
Bu kadar rezalet olamaz!.. hastanede 1 tane danışman yok. Kime soru soruyorsak bizi dövecek gibi bakıyor. Tuvaletler berbat ne pecete ne de tuvalet kağıdı var. Her koridorda en az 50 kişi. İlac yazıyor rapor veriyor imza atmıyor. Gidiyorsun bekleyeceksin diyor kendi hatası yüzünden seni 1 saat bekletiyor. Bir de sana bağırıyor. İnsan canına sağlığına önem verilmiyor. Uzman doktora diye gittik asistan yardımcısı çıktı karşımıza..

Hasan Asla – 5 ay önce
SONUNA KADAR OKUYUN HASTANE GÖREVLİLERİ Devletten aldıkları maaşı hak etmediklerini düşünüyorum. Hepsi ego tatmin ediyorlar insanlarla doğru düzgün muhattab dâhi olmuyorlar o ona yönlendiriyor o ona iyileşmek derdine derman bulmak yerine hasta olup cikmamak elde değil. Tuvaletleri rezalet hastalık dagitiyor. Hemşireler başhekimden de üstün konuşurken bile silah zoruyla konuşturuyorsun gibi.. Denetleme olmuyor mu bilmiyorum ama böyle bi hastane çalışanları Allah islah etsin diyorum 100 tane doktor varsa 10 tanesini alinir içinden.. İnsanlarla zaten ilgi alaka yoktu covid 19 çıktıktan sonra hiç ilgilenmez oldular artı nasıl bir sağlık bakanlığımiz varsa randevu alamaz olduk. Her yere hastane yapildi ama randevu alamiyorsun aciller dolu insanlar i acile ve özel hasteneye mecbur kiliyorsunuz.. LÜTFEN RİCA EDİYORUM YAPTİGİNİZ MESLEĞİ SEVEREK VE ALLAH KORKUSU İLE YAPİN. ALDIĞINIZ MAAŞ HEPİMİZİN CEBİNDEN ÇIKIYOR HAK VAR ÖLÜM VAR LÜTFEN İNSANLAR A KARŞI BİRAZ DAHA SEMPATİK VE İLGİLİ OLURMUSUNUZ ALLAH RIZASI İÇİN….

Maryse Ouellet (Mizanin) – 4 ay önce
Merhaba kolay gelsin. burnum da eğrilik var nefes alamıyorum daha önce burun eti yüzünden operasyon geçirdim ve tekrarladı. Röntgen çekilirken belimde skolyoz (omurga eğriliği) olduğunu gördüm nefes alamadığım için eğilirken omurga iç organlarıma batıyor san’ki kalbimi sırtımda taşıyorum. Her neyse asıl sorum : Şevket Yılmaz da plastik cerrahi ve alanına bakan doktorlar var mı ? başka hastaneye gitmeyen , ya da önerebileceğiniz doktorlar var mı. Yardımınız için teşekkürler

Murat Bey – 5 ay önce
Hastane iyi. Doktorlar iyi. Hepsine teşekkür ederim. Her meslekte olduğu gibi sağlıkta da insan faktörü var. Çalışanlar insan. Belki kötü bir gün geçirdi belki zor bir zamandan geçiyor.. Bazıları da insan yerine koymuyor.. onları da gördük bildik.. ama en önemlisi insan olanı çok. Her birine teşekkürlerimi sunuyorum. İstifa etmeyen vatan evlatları, bu vatan sizlere minnettar. Savaş çıksa istifa etmeyen bu değerli insanlara canımı çok rahatlıkla emanet ederim. Saygılarımla..

Ravi Esila – 6 ay önce
Çocuk acil tuvaleti çok pis kadın pedleri çocuk bezleri yerlerde geziyor üstelik kusulmuş temizlenmemiş üzerinden zaman geçmiş belli. Bir sabun bile yok. Bir hastahaneye hiç yakışmayacak türden. Ve yer yer küflenmiş. Büyükşehir Belediyesi’nin ilgilenmesi gerek. Çalışanlarını düzenli denetlemeli.

By farude