Burtom Özlüce Tıp Merkezi Nerede,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Telefon Numarası,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Adresi,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Yol Tarifi,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Doktorları,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Tahlil sonuçları,Burtom Özlüce Tıp Merkezi iş ilanları,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Nilüfer,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Randevu al,Burtom Özlüce Tıp Merkezi Hakkında Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Burtom Özlüce Tıp Merkezi Hakkında Düşüncelerinizi Aşşağıda yorumlar kısmında Bildirirseniz Seviniriz.

Adres: 29 Ekim, Özel Burtom Tıp Merkezi, İzmir Yolu Cd No:412, 16120 Nilüfer/Bursa

Hizmet verilen bölgeler: Bursa

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 09:00

10 hafta önce bu işletme tarafından güncellendi

Telefon: 444 4 224

Burtom Özlüce Tıp Merkezi Yol Tarifi

Burtom Özlüce Tıp Merkezi Yorumlar

TEMEL YILMAZ – 5 ay önce
Güzel, temiz ve ilgili bir kuruluş. Fakat özellikle hasta kabul aşamasında ciddi bir karmaşa var. Bir kişi aynı anda 3 işi yapmaya çalışıyor. Randevü saatlerinde ve muayene kabul aşamasında karmaşa var. Kurumun fiziksel rahatlığının işleyişe yansıması için ciddi bir çalışma yapılması gerekir.

mali sevinç – 2 ay önce
Fizik tedavi uzmanı Nuray Birinci hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Bugüne kadar eşimin bel ağrısı için çok doktora gittik ama böyle ilgili, böyle bilgili ve böyle muayene eden doktor hiç görmedim. Ağrıdan yürüyemiyordu acil ameliyat denmişti . Nuray hocam nöral terapi iğne tedavisi yaptı ve fizik tedavi verdi. Eşim yeniden doğdu sanki, onca yıl boşuna acı çekmiş. Nuray hocama ve burtoma çok teşekkürler.

Neslihan Köse – 4 hafta önce
Doktorum Nuray Bingöl Birinci ‘ye çok teşekkür ederek başlamak istiyorumm. Bir yıla aşkın bir süredir çeşitli şikayetlerle gittiğim ve özellikle nöral terapiden büyük ölçüde rahatlama ve şifa bulduğumu söyleyebilirim. Nuray hanım bence nöral tedavi ve cgf konusunda cok iyi bir fizik tedavi uzmanı. Ayrıca doktor ve hasta iliskisi tam olmasi gerektiği gibi. Ellerinize sağlık Nuray hanım.

Bir de eklemeden geçemeyeceğim, Merve Hanım’a ilgisinden ve işine olan hakimiyetinden dolayı teşekkür ederim.

Aykut CETİN – bir ay önce
20 Seanslık fizik tedavim bugün itibariyle bitti, Sertan bey ve Emine hanım sürecin keyifli geçmesinde çok etkili oldular yoksa çekilecek çile değil vallahi, Dr. Gülsüm hocaya ve fizik tedavideki tüm ekip arkadaşlara özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum, Hastane yöneticisi olsaydım hepsinin maaşına zam yapardım 😀

Nurdan Olçun – 3 hafta önce YENİ
Dr. Nuray Bingöl Birinci’ye hem annem hem de kendim için gidiyorum. Beline ve dizine uygulanan nöral terapi, kök hücre ve fizik tedavileri sayesinde, güçlükle yürüyen ve son derece ağrılı bir yaşam süren annemin hayatını değiştirdi diyebilirim. Kendi deneyimimde, tek bir seans nöral terapi ile yüzde doksan iyileşme kaydedip, ağrısız ve hareket kısıtlamasız yaşamıma döndüm. Ama tabii ki tedaviyi bırakmadım. Özellikle serum uygulaması ile desteklendiğinde nöral terapi gerçek bir şifa kaynağı. Tüm ekip pırıl pırıl gencecik insanlardan oluşuyor. Bankodan başlayarak herkes size yardımcı olmaya çalışıyor. Nuray Hanım, Dilan Hanım ve Merve Hanım’a sonsuz teşekkürler… Bel ağrısıyla yaşamak zorunda olanlara samimiyetle tavsiye ederim, hastasına gerekli olandan fazlasını yüklemeyen ve sizi ayağa kaldıran harika bir doktor…

Ünal Otomotiv – 3 hafta önce YENİ
Ben 7 yıldır Bel fıtığı hastasıyım. Muhtelif tedaviler görmeme rağmen ağrılarım geçmemişti ta ki değerli hocam, Nuray Hanımın uyguladığı fizik tedavi + serum + nöral terapi sayesinde sağlığıma kavuştum iyiki varsınız hocam.

Süleyman Topsezer – 2 ay önce
Kurumunuzda uzun zamndır fizik tedavi alıyorum ve tedavim boyunca benimle ilglenen bu seansları keyifle geçirmeme sebep olan Firdevs hanıma ve İrem hanıma bu teşekkürü borç bilirim.En önemlisi tedavimden olumlu sonuç aldığım için ağrılarıma veda ettiğim için Gülsüm hocama ayrıca teşekkür ederm. Eğer medikal masaj yaptırmak için arayıştaysanız Seval hanım işinde çok başarılı ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

By farude