K9 Köpek Eğitim Merkezi İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde K9 cinsi dostlarımıza hizmet vermekte olan bir eğitim merkezidir. Bahsi geçen eğitim merkezinden sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. K9 Köpek Eğitim hizmet Merkezinden eğitim aldıysanız almış olduğunuz Eğitimi Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Eğitim Merkezinden Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Başarılar Dileriz..

Adres : Ulus, Çatalca Yolu Cd. No:351, 34537 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 02128871255

Hizmet Saatleri : 08.00 – 20.00

K9 Köpek Eğitim Merkezi YOL HARİTASI

Köpek Eğitim Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Enes Özbey – 1 yıl Önce

Arkadaşlara tavsiye ederim.Eğitim ve kaliteyi ben çok geç buldum.10 yıldır evcil hayvanım var.çok eğitim merkezleri ve veterner kliniği gezdim sonunda gerçekten ilgi,alaka ve kaliteyi buldum.vermiş olduğunuz ilgi alakadan dolayı bende bunu yazma gereksinimi duydum.Teşekkür ederim.Arkadaşlara önerim olabilir gezip görerebilirsiniz..

Elif Yıldırım – 1 yıl Önce

Köpeğim Hera’yla zorlu bir süreçten gecmekteydik. Hera ‘ nin davranış problemleri vardı. Ve biz bunu k9turk ekibi sayesinde yendik . Şimdi kızımla çok huzurluyum. Teşekkürler k9turk. İşini sevgiyle yapan insanlar. Teşekkürler.

Alpaslan Gül – 10 ay Önce

Harika bir tesis ilgi alaka müthiş. Personel iyi yetişmiş. Veteriner konunun uzmanı. Herşey çok güzel.

Rüveyda Yaylı – 1 yıl Önce

Gerçekten çok samimi ve güler yüzlü hizmet ile karşılaştım. Özellikle veteriner hekimleri gerçekten işlerinde başarıyla ve severek yapıyorlar. 👏🏻

Mine Uzun – 7 ay Önce

Neşeli köpeğimiz geri döndükten sonra korkak, içine kapalı bir köpeğe dönüşmüş. Başını eğerek yürüyor(eskiden böyle yürümezdi). Köpeğe şiddet uyguladıklarını düşünüyorum.

By farude