Çatalca Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Çatalca Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Çatalca Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Ferhatpaşa, Atatürk Cd. No:12/A, 34540 Çatalca/İstanbul

Telefon : 02127895323

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Çatalca Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Çatalca Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Volkan Doğan – 1 ay Önce

Kendimizi getirdik ilk defa geldik ilgili ve alakalı biryer muayene ücreti 150 tl kan tahlili 220 tl ama önemli olan direk sonuca gitmesiydi benim için kedimiz 2 günde iyileşti istifra ediyordu ve ishal di veteriner hekim bilgili ve tecrübeli en önemlisi 1 gün sonra tekrar takipli bir şekilde görmek istemeseydi kedinin tamamen iyileşmiş olduğunu gördüğünde sevinçliydi tesekkurler

Beyza Erdoğan – 6 ay Önce

kedim için acil klinik arayışıyla ali abi ve irem ablayla tanıştım. kedimde kansızlık, megakolon ve birkaç rahatsızlık daha vardı. yapılan tetkiklerle ve uzun uğraşların sonunda tedavisi tamamlandı. her şey için çok teşekkür ederim.

Gökçe Dilara – 6 ay Önce

Canım kızımın tedavisinde ellerinden gelen herşeyi düşünmeden gayretle yaptıkları için minnettarım. Tedavi başlangıç ve sürecindeki özverileri ve tanı koyma becerileri dört dörtlük. iyi ki varlar 🙏🏻

Soner Baş – 2 ay Önce

Müthiş ilgileniyorlar kaliteli elit bir yer çalışanları güler yüzlü ve cidden profesyonel ekipler. Kedim yemek su ve tuvaletini yapmıyordu 4-5 gün boyunca kendi kedileri gibi ilgilendiler ve şuan kedim kendine geldi herşey için çok teşekkür ederiz

Gamze Aras – 5 ay Önce

Hiç bir şekilde gerçekleştirilen iş maddiyata dayalı değil ve gönülden yapılıyor .. Yapılan işte gerçekten bilgi ve tecrübe sahibi bir klinik.Bahçemde baktığım canların gerek tedavileri konusunda gerekse kısırlaştırmaları konusundanda her açıdan desteklerini esirgemediler ve her zaman her türlü desteğe hazırlar.Başta Ömer Bey , Ali Bey ve İrem hanıma teşekkürlerimi sunarım .

İlhan Selman – 2 yıl Önce

bBen kedim icin gittim kusma sorunu vardi rontgen cekildi 2 tane igne yedi fakat tehsiz yapilamadi ayni sorun devam edince mudavimi oldugum petshop a gittim bana 2 soru sordular kusma surekli fiskirir cekildemi yoksa zorlanma varmi 2 zorlanma seklinde oldugunu soyleyince bana basit bir tuy onleyici ilac verdiler ayni gunnicinde sorun cozuldu kedim yemek yemeye oynamaya basladi acikcasi bir petshoptansa bilim insanlarinin bu teshisi koymasini beklerdim .

Zeynep Bülbüllü – 1 yıl Önce

Ben hayatımda böyle bir rezillik görmedim. Köpeğime dokunmadan tedavi etmeye çalışmalarından mı bahsediyim yoksa kendi köpeği olsa bir tane çakacağından mı? İğrenç bir yer. Ayrıca 2 kişi zor sığar o kadar küçük. Kesinlikle gitmeyin.

By farude