Cilt Hastalıkları Neden Kaynaklanır !!

Bir Çok Sebeplerden Meydana Gelmekte Olan Cilt Hastalıklarının Asıl Nedeni Konusunda Uzman Doktor’un Anlatımları ile Burada Makalemizde Sizlere Sunmakta Olacağız.Genellikle Bağışıklık Sistemi ile İlgili Olan Cilt Hastalıkları Hakkında Sizlere Gerekli Detaylı Bilgileri Vereceğiz.Sedef,Egzama Ve Vitiligo Adı Verilen Cilt Hastalıkları Neden Kaynaklanır Asıl Sebepleri Nelerdir Hepsinin Cevabı Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle.

Cilt Hastalıkların Çoğu Kaynaklarından Bir Kaç Örnek ile Asıl Nedenlerini Sizlere Anlatacağız.İnsanlarda Çok Sık Rastlanan Stress Ve Çoğunlukla Antibiyotik Kullanmak Ve Paketli Gıdaları Tüketmek İnsanlarda Aşırı Bağışıklık Sistemini Zayıflatmalarına Sebep Olmaktadır.

Özellikle Şeker Ve Asitli Gıdaların Bunların Önde Geldiğini Bilmenizi isteriz Bu Saydığımız Bir Çok Ürünler Bağışıklık Sistemini Zayıflattığını Bilmenizi isteriz.

Bağışıklık Sistemi Nasıl Çalışmaktadır !!

Bağışıklık Sistemi Hücrelerin Bakterileri Minimum Yüzde 80’ni Bağırsağımızda Bulunmaktadır.Bunlar Çoğu zaman Ağzımızda,Elimiz’de Bulunmaktadır.Fakat Genelde insanlar Normal Doğum Yaptıkları Zaman Bu Tarz Bağışıklık Sistemini Güçlendirecek Olan Bakteriler Bebek ile Beraber Doğup Çalışmaya Başlarlar.

Fakat Günümüz Teknoloji Olan Sezeryan Doğum Gerçekleştiren Kadınların Bir Çoğu Bebekleri Bağışıklık Sistemi Zayıf Olarak Doğum Gerçekleştirmektedir.Bu Tarz Doğum Sonuçları Genelde Kötü Bakterileri Yanında Getirmektedir.Bu Sebepten Ötürü Bebeklerin Daha Doğdukları Zaman Bile Bağışıklık Sistemleri Zayıf Olmaktadır.

Bağışıklık ile Cilt Hastalıkları Arasındaki Fark Nedir !!

insanların Bağırsak bölgelerindeki iyi Bakterilerin görevi insan Vucuduna Giren Kötü Bakterileri Yok Etmeleridir.Fakat Teknoloji ile Sezeryan Doğum ile Doğan Bebeklerin Bağışıklık Sistemleri Zayıf Olmasından Ötürü Kötü Bakteriler insan Vücudunda Daha Çok Olmasından Dolayı Sürekli İnsan Vücuduna Zarar Vermektedirler.

Bu sebelerden Ötürü İnsan Cildinde Sürekli Değişik hastalıklara Sebep Olan bu Bakterilerin Oluşmaması için insanların Bağışıklık Sisteminin Güçlü Olması Cilt Hastalıkların Daha Az Oluşmasına Ve Tedavisi Çok Daha Kolay Olacağını Şimdiden Sizlere Bildirmek isteriz…