Afyonkarahisar Dinar ilçesi’nde Hizmet Veren TÜVTÜRK Kurumu Olan Araç Muayene İstasyonu Hakkında En Kolay randevu alma ve Bir Çok Bilgilere Rahat Ulaşma Sağlamanız Adına Sizler için Böyle Bir Makale yazmayı Ön Gördük Lütfen Aşşağıda Makalemizin Devamında Sizlere Randevu alma Buton’undan Kolay Bir Şekilde Randevu almanız Çok Mumkündür.Dinar Araç Muayene İstasyonu İle ilgili Bir Çok İletim Ve Muayene Ücreti Bilgilerine Ulaşabilmeniz Mümkündür.Lütfen Sizler’de Dinar Araç Muayene İstasyonu Hakkında Görüş Ve Fikirlerinizi aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz..

Adres: Hürriyet, Yeni Denizli Cd. No:152 D:152, 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 17:30

Telefon: 0850 222 8888

Randevular: tuvturk.com.tr

Dinar Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Dinar Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

F’nin Dünyası – 8 ay önce
Tek nokta var. Tüm araçlar tek noktadan muayene yapılıyor. Ama yine de kısa sürede sıra geldi.

Uğur Türk – 3 ay önce
Otopark sorunu var.müşteri için açık ve kapalı gerekli oturma alanı yok.Tuvaletler içeride kullanımı sıkıntı.Personel bazı konularda fevri davraniyor.Sase numarasını temizle öyle bakacam gibi iş başlangıcı ve bitişi istirahat konusunda sıkıntı yok

Metin Sökmen – 7 ay önce
Çalışanlar iyi.mekan yol kenarı. Gidiş kolay ancak dönmek için bir çok km yol yapılıyor. Binanin bir ucundan araç giriyor diğer ucundan çıkması 381 TL.

Erol Alparslan – bir yıl önce
Aracın arka emniyet kilitleri olduğu halde yok yazmış ağır kusurlu şase numarası dikatli bakıldığında okunduğu halde okuyamadiklari için ağır kusurlu yazdılar vebini boşuna yordular. İlgi güzeldi.

DIY Tutku Labaratuvarı – bir yıl önce
İnternetten aldığınız randevu sıra geçerli değil. Direkt muayene istasyonunda muayene sırası almalısınız. Gittiğimde duruma göre yoğunluk yok ise aldığım randevu saatinden önce muayene sırasına girebiliyorum. Yoğunluk varsa muayene saatinden sonra muayene sırasına giriyorum

Huseyin Ucer – 3 ay önce
Güler yüzlü personeli ne çok teşekkür ederiz

Cantekin Yavuz – bir yıl önce
Çalışanlar ilgili fakat çalışma ciddiyetinin eskisiyle hiçbir alakası yok. Kovid-19 önlemleri neredeyse yok, sadece sıra alma ofisinde kapı arkasında yönetmeliğe uymayan ve fark edilmesi zor bir alanda dezenfektan aparatı var. İmzalar herkesin kullandığı ortak kalemlerle atılıyor. Bunun yanında aracı muayene eden personel araç içinde tek kullanımlık ürünlerini bile unuttu.

Ali Gürbüz – 4 yıl önce
İkinci el jant agırlık bulunur

ibrahim şenocak – bir yıl önce
Personel ilgisiz, Sanki kral faruklar. pandemi döneminde istasyondaki tüm el dezenfektanlar bitmiş. İlgilenen yok.

Osman Kadıköy – bir yıl önce
Rezalet bir yer bekleme salonu yok yağmur altında,soğukta araç sırası bekliyorsun. Numaratör olmadığı için de mecbur dışarıda bekliyorsun…..

Metin Sökmen – 7 ay önce
Binanin bir ucundan girip diger yanindan cikmak 381 tl

Mobil Turka (MobilTurka) – 4 yıl önce
Randevu saatinden 2 saat önce gittim. Maalesef 4 saat sonra sıra geldi. 2 personel çalışıyor. Bir daha asla gitmem. Sandıklı TÜVTÜRK buradan daha iyi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Birde milletten o kadar para alıyorlar. İnsan Çay ikramı yapar yada Çay Matik koyar oraya.

Mustafa Bircan – 2 yıl önce
Bir sene önce geçtiğim var olan eksikle bu sene gecemedigim, aracın neresine nasıl baktıklarını anlayamadigim bir TÜVTÜRK istasyonu. Sayısal bayisi gibi şansını denemek isteyen aracını buraya getirsin. 🤔😱😵

Zafer Sağtaş – bir yıl önce
Personel gayet iyi davrandı işlem hızlı bir şekilde yürüyor teşekkür ederim hizmetten dolayı

Murat Yeşilyurt – bir yıl önce
Gayet tecrübeli ve sıcak kanlı personeliyle hizmet vermekte çok memnun kaldım Teşekkür ederim Dinar TÜVTÜRK

Mustafa Kaan Akşahan – bir yıl önce
Saat 3.30 ‘daki muayene 4.30 bitti. Araç muayenesi 15 dk sürdü.

hüseyin aktaş – 2 yıl önce
İşlerini iyi yapıyorlar en önemşisi fazla beklemiyorsunuz ve ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar

By farude