İzmir Konak ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi Hakkında Bilmeniz Gereken Sağlık ile ilgili Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Toplayıp Sizlere Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi Hakkında Görüşlerinizi Ve Şİkayetlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yenişehir, Gaziler Cd No:331 D:28, 35170 Konak/İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 433 33 33

Alo Randevu Al : 182

Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Bilgin Polat – 2 hafta önce YENİ
Çok iyi bir hastane çok ilgili ve kibarlar ben onkoloji hastasıyım Gülcan hocanın hastasıyım Gülcan hocaya çok tşk ederim çok iyi bir doktor çok ilgili ve Beni Gülcan hoca tedavi etti iyiyim çok tşkkür eder doktoruma Suat serende çalışan sağlık çalışanlarına yüreği güzel insanlar sağolun

Sevcan Arslanalp – 2 ay önce
3 gündür düşmeyen ateşim için geldiğim ukala insanların oldugu hastane. Kimse yüzüne bakmıyor içeride. Aşağıda doktor Seda ile ilgili kötü yorum okudum ve kesinlikle katılıyorum. Kendisi hastayla iğneleyici ve tersleyerek konuşuyor. Böyle insanlar nasıl doktor oluyor akıl alır gibi değil. Daha karşısındaki insanla konuşmayı bilmiyor. 3 gündür ateşim düşmüyor sürekli ilaç içiyorum diyorum parol içeceksin diyor biz bunu bilmiyoruz sanki. Hasta hasta kalkıp geldiğim yol zaman kaybı böyle insanların en yakınlarına gelsin.

Elif Soydan – 2 ay önce
Erkek arkadaşım ciğer sönmesin den dolayi 2 buçuk haftadır orda yatıyor hergun ordayım dün ameliyat olucaği için ailesin den dolayı yaninda kalamadim bilgi almak için aradım kimse bilgi vermedi bir doktorun bana söylediği şey herkesin dostu ve düşmanı var öyle kala kaldim ne dediğini de anlamadım Ama ilgi ve alaka Yüksek seviyede o yüzden bişey de demedim ve şuan gece 3 ben hallen erkek arkadaşımın uyanıp aramasini bekliyorum ailesile de cekindigim için konuşamıyorum Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın çok zor

Gülsefa Çağlar – bir ay önce
Dün Tepecik Suat Seren hastanesine gittim Dr Celalettin Yılmaza muayene oldum çok iyi dinledi muayene etti Hemşire olduğum için Ablası gibi davrandı candan ilgilendi Hekimliğini yaklaşımını çok beğendim kendisine çok teşekkür ederim bir hekimin tedavisi kadar hastasıyla ilgilenmesi ona değer vermeside iyilişmesi için çok önemli ve ben Doktorumda bu ilgiyi gördüm iyiki varsın Doktorum sevgiler selamlar

fatma Sd – 5 ay önce
Devlet hastanesi olduğu halde çalışanlar iyi ilgileniyorlar. Doktolar ve hemşireler güler yüzlü elinden geleni yapıyorlar.Ama hastaneyi aradığınız zaman operatörlerin hastaneyle alakalı , doktorların çalışma takvimi vs … hiç bir bilgi sahip değiller. Hatta bekletip yüzüne kapatıyorlar.Uzakta olsanız veya acil bir durum olursa hastaneye kadar gidip ordan ilgilenmeniz gerek.

Emir Açıkoğlu – 3 ay önce
11 gündür yatıyorum bu hastanede. Akciğer sönmesi yaşadığım için. Çalışanları, doktorlar, cerrahlar herkes mutlu hissettiriyor ve tedavi sürecini disiplinli bir şekilde ilerletiyorlar.

elinadamiyim – 2 ay önce
Etrafı çam ağaçlarına emanet, göğüs hastalıkları hastanesi. Nispeten çok daha sakin ve kalabalık sayılmaz. Doktorlar genel olarak çok ilgili. Bir dönem konumu sebebiyle tercih ederdim. Ancak Tepecik bölgesi otopark sorunu her zaman var. Bu hastane geçmişte çok daha kıymetli bir yermiş. Tabi anlatan büyükler sağolsun.

Can Savaş – 3 yıl önce
Öncelikle allah kimseyi buraya hasta olarak düşürmesin. Hastanenin iki girişi var. Özel araçla gündüz gelmenizi tavsiye etmem. Ama gelirseniz kadın doğum hastanesinin önü olan gıda çarşısının girişinde özel otoparklar var. Ücreti bugün için 10 tl. En iyi ulaşım bence İzban. Kemer istasyonunda inerseniz 300 metre kadar yol yürürsünüz. Hastane ziyaret Saatleri gündüz 13:00 / 15:00 akşam 19:00 / 20:00 arası. Akşam gelirseniz hastane içerisinde özel aracınızı park edecek alan bulabilirsiniz?

inatchi inatchi – 2 ay önce
Yakınımı kaybettiğim için hastaneye geldim. Ağaçları, kuşları, kedileri inanılmazdı. Herkes ilgili ve yardımcı. Özellikle morgtaki gorevli arkadaslar , oldukça anlayışlı davraniyor.

Kemal Abi – 2 yıl önce
Personelin ilgisi ve hızına saygı duyuyorum ancak hasta miktarı çok fazla olduğundan bazen gecikmeler yaşanabiliyor. Hastane içi birimler biraz dağınık, gidilecek yeri iyi tespit etmelisiniz. Ilerisi için çok katlı daha modern bir hasteneye ihtiyaç var.

Cengizhan Karademir – 4 ay önce
Hayatımda gördüğüm en rezil rüsva hastane tüm çalışanların salla başı al maaşı kafasında 7 yıldır tedavi sırasındayim uyku polikliniğinde dün aradılar siraniz geldi diye gittim sabah sabah neymiş sağlık güvencemi göremiyormus SGK ile görüşün dedi SGK gittim proplem yokmuş geldim sekreterlikdeki kadın sirama başkasını koymuş ülkesinde defter arasına para koymami kaldı 80 Ler turkiyesine geri mi döndük illa paramı sıkıştırmamiz gerekiyor

Arzu Sönmez – 4 ay önce
Annemin covid ve zatürre tedavisi için bu hastaneye gittik verilen hizmetten, çalışanların ilgisinden gerçekten çok memnun kaldık. Aninda, ilgiliyle ve gerçekten özveri ile yardımcı oluyorlar bence İzmir in gururu bir hastane burasi tüm çalışanları tebrik ederim.

By farude