İzmir Konak İlçesinde Hizmet Veren Dünyagöz izmir hastanesi Hakkında Bilgileri Alabilmeniz için Bir Araya Toplayıp Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Dünyagöz izmir hastanesi Hakkında Olan Düşüncelerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.Dünyagöz izmir hastanesi Nerede,Dünyagöz izmir hastanesi Telefon Numarası,Dünyagöz izmir hastanesi Muayene Ücreti,Dünyagöz izmir hastanesi Doktorları,Dünyagöz izmir hastanesi nasıl gidilir,Dünyagöz izmir hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Dünyagöz izmir hastanesi Hakkında Daha Detaylı Bilgi Aşşağıda yazımızın Devamında Sizlerle.

Adres: Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:79, 35220 Konak/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: İzmir ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 413 79 73

Dünyagöz izmir hastanesi Yol Tarifi

Dünyagöz izmir hastanesi hakkında yapılan yorumlar

Ceyhun D – bir ay önce
Görece basit bir şalazyon operasyonu için İzmir’de 4-5 hastane ve doktor gezdim. Sonunda operasyonumu Dünya Göz hastanesinde, Dr.Nurcan Gürkaynak’ta olmaya karar verdim.
Hastane demek doğru değil 5 yıldızlı otel modernliği ve temizliğinde bir yer.
Tamamlayıcı sağlık sigortanız varsa hele sakın başka yere gitmeyin, cebinizden para istiyorlar. Dünya Göz çok profesyonel ve olması gerektiği gibi yürüttü süreci.
Ameliyathane içerisindeki arkadaşlar; Alaattin, Kaan, Büşra ve Gülperi hepsi harika enerjiye sahip, dinamik müthiş insanlar. Ameliyat öncesinde bu kadar güleceğim aklıma gelmezdi. Hepsine tekrar teşekkürler.
Harikasınız.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sayın Ceyhun D,
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

Seda İrisoy – 3 ay önce
Dünya göz İzmir hastanesi doktorumuzop. Dr. Erhan yılmazkurt a başarılı katarak ameliyatı için ve güler yüzlü tüm personeline yakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Sayın Seda İrisoy,
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

Sinan Kılıç – 2 hafta önce YENİ
Hastane güzel, çalışanlar ilgili ve kibar, verilen sağlık hizmeti memnuniyet verici. Ama henüz hastaneye girmeden önce, hastanenin kalitesine yakışmayan bir durumla karşı karşıya kalıyorsunuz. Hastanenin altındaki kapalı otoparka girmek istediğinizde otopark görevlisi olduğunu söyleyen birileri gelip aracınızı almak istiyor. Size hiçbir taahhütname vermeden aracınızı ve anahtarınızı istiyorlar. Yani aracınıza bir zarar gelse hiçbir hak iddiasında bulunamayacaksınız. Hadi kabul ettik diyelim bu sefer de ücretin 25 TL olduğunu söylüyorlar. Muayene olmaya geldiğiniz hastaneye bir de çevrenin en yüksek otopark ücretini ödemek zorunda kalıyorsunuz. Hemen yanındaki kapalı spor salonu altında belediyenin kapalı otoparkı bulunuyor. Hem de daha uygun fiyata. Özetle Dünyagöz verdiği güzel sağlık hizmetinin yanında aynı zamanda hastalarının park ücretine de “göz” dikmiş. Hastalarına ücretsiz otopark hizmeti vermek çok zor galiba. Hiç yakıştıramadım….

İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Sayın Sinan Kılıç,
Hasta isim – soyisim ve iletişim bilgilerinizi geribildiriminizle birlikte [email protected] adresimizde paylaşırsanız konuyla ilgili size dönüş sağlamak isteriz.

Gulbiye Akipek – bir ay önce
Dünya Göz Hastanesi’ne yolunuz düşerse Gülay Kanat ismini sorun sonra kendinizi güven ve huzur içinde şifaaya teslim edin.
Biz abim için gittik. Dr. Gökçen Gökçe romatoid artrit rahatsızlığımız olabileceğini abimin ellerinde ki şekil değişikliğini farkederek ön gördü ve doğru çıktı, tedavi olmaya başladık, alanında öyle uzman bir doktor. uzmanlığı kornea tavsiye ederim. İrem Hanım muayene sonrası ne zaman ihtiyaç duyduysam doktorumuz ile bilgi paylaşımı yapmamı sağladı. Her soruma ve sorunuma doktorumuza danisip cevap verdi. Allah razı olsun.
Halkla ilişkiler sorumlusu Mısra Hanım çalıştığı kuruma kalbî duygularla bağlı çok merhametli güzel kalpli bir genç hanim. Hasta insana şifa verende sevgi ve merhamet değil midir zaten.? Biz sevildik ve çok sevdik Allah razı olsun kurumunuzu ve sizi muaffak eylesin.
Teşekkür ederiz. Dünya Göz Hastanesi İzmir şubesi

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sayın Gulbiye Akipek,
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

Sevgi Karaca – 3 hafta önce YENİ
Randevu aşamasından başlamak üzere, kapıdan ilk girdiğim andan itibaren, bütün birimlerin son derece nazik, işini en iyi yapacak şekilde donanımlı olması, İzmir Dünya Göz Hastanesi’ne duyduğum güveni bin kat daha artırdı.
İzmir Dünya Göz’de katarakt ameliyatımı Op. Dr. Nurcan Gürkaynak gerçekleştirdi. İlk muayenede, Nurcan Hanım, nezaketi, şıklığı, samimiyeti ve güven veren ses tonu ile bana ameliyat sürecini bir bir anlattı, beni oldukça rahatlattı.Başarılı geçen ameliyatımı gerçekleştiren Op. Dr. Nurcan Gürkaynak’a, ameliyattaki değerli katkıları için Doç.Dr.Erkan Ünsal’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Sayın Sevgi Karaca,
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

By farude