akademik ve klinik uygulamada 30 yıldan fazla deneyime sahip, uluslararası alanda tanınan bir Nöroradyologdur ve düzinelerce hakemli araştırma makalesi ve ders kitabı bölümleri yazmıştır.Konsiyerj tarzı yenilikçi bir önleyici görüntüleme şirketi olan Smart Heart and Health’i kurdu ve invaziv olmayan sıfır radyasyonlu tüm vücut MRI’sı olan Zero-Rad taramasını geliştirdi; hastalıkların güvenli erken tespiti ve taranması için güçlü bir araç. Bu şirket ayrıca CT Koroner Anjiyogramları ve diğer tarama çalışmalarını da gerçekleştirmektedir.

Adres: Kazımdirik, Ankara Cd. No:243 D:a, 35100 Bornova/İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Sal 08:00

Telefon: (0232) 374 13 13

Ege-Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Ege-Rad Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Anıl KARATEPE – 2 hafta önce YENİ
Yanına Radyoloji binası açtırtmayı düşündüren bir yer. Böyle kazık fiyatlar olamaz. Skolyoz grafisi için 1200 TL fiyat verdiler . 2022 Şubat Ayında. Barış Radyoloji aynısını 400 TL ye yaptı . Bu kadar uçurum olmamalı. Taksiye binseniz alsancağa gidip gelseniz kalan parayla lüks bir restaurantta ziyafet çeker üstünüde bahşiş bırakırsınız.

Fuat Dogucu – 2 yıl önce
Çekilen tomografi sonucunu yanlış yazarak tedavimizi sıkıntıya soktular cd yi izleyip yorumlama yapamıyorlar 1 gün sonrada dalga geçer gibi düzeltme yapıyolar. Bu bir sıkandal

Yaşar MEŞE – 6 ay önce
Belki işlerinde iyi olabilir o konu hakkında yorum yapamam ama,randevu için whatsapptan iletisime gecmemizi istediler(rapor vs..) evraklar icin sonrasinda fiyat verdiler ve randevu en erken ne zaman alabiliriz diye sordum fakat görülmesine rağmen bir dönüş olmadı.

büşra şahin – 8 ay önce
MR makinesini üzerinize yapıyorlar sanki. Rezalet bir yer. Fiyatlar çok uçuk. Asla tavsiye etmiyorum. Arkadaşımı götürdüm. Rezil olduk gün boyu.

Burcu – bir yıl önce
Gerçekten sonuçları, çok doğru güvenilir bir sağlık kuruluşu. Gönü rahatlığıyla tüm radyoloji işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Seval Acay – 2 yıl önce
Bir pet çekimi için bir hafta süreyle hergün aradım cihazımız bozuk biz size haber vereceğiz dediler randevumun üzerinden 5 gün geçti ne arayan var ne soran başka yerden randevu alıp çektirdim iyiki beklememişim.

Gonca Yıldız – 4 yıl önce
Personel guler yuzlu ve cok ilgili konum olarak da beklerken sikilmayacaginiz bir ortam.

Guldeniz Selçuk – 2 yıl önce
Çok ilgili, güleryüzlü ve yardımcı olmaya çalışan personelleri ile ped çekimimizde bizi çok rahatlattılar. Çok memnun kaldık. Zorlu süreçte empati ile yaklaşan ender insanlardan oluşan ege rad ‘a çok teşekkür ederiz 🌹🙏

By farude