İzmir Konak ilçesinde Hizmet Veren Emot Hastanesi Hakkında Detaylı Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Toplayıp burada Sizlere Yayınlamaktayız.Lütfen Emot Hastanesi Hakkında Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmından Bizlere Bildirirseniz Seviniriz,Emot Hastanesi Doktorları,Emot Hastanesi Pcr Testi,Emot Hastanesi Muayene Ücreti,Emot Hastanesi Tahlil sonuçları,Emot Hastanesi iş ilanları,Emot Hastanesi nerede,Emot Hastanesi nasıl gidilir,Emot Hastanesi telefon numarası

Adres: Kahramanlar, 1418. Sk. No: D:14, 35230 Konak/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 441 01 21

Emot Hastanesi Yol Tarifi

Emot Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

kamuran çapçıoğlu – bir ay önce
Annemin omuz çıkışı tedavisinde gösterdikleri ilgi ve basari için başta Doc.Dr.İbrahim Kaplan olmak üzere Dr.Tahir Sadık Sügün,Dr.Filiz Kurt ve Prof.Dr.Sait Ada hocama çok teşekkür ederim.Sihirli parmaklarınızın şifasını iyilesmeyi bekleyen bütun hastalara ulaşması dileği ile…

SÜLEYMAN ERTAN – bir ay önce
Eğer,şimdi yürüyebiliyor isem ; EMOT Hekimleri Sn. Prof.Dr.Sait ADA ve Doktorum KEMAL ÖZAKSAR sayesinde tercih sizin…

Banu Akinci – 2 ay önce
Allah eksiklerini gostermesin allah da dusurmesin oncelikle hastane evet para ile calisiyor ama esimin elini kurtardilar devlette ihtimali bile yoktu sira sana gelecekte elini keserlerdi doktorlar cok iyi hatta en iyisi

Ferhat Kusaksiz – 4 ay önce
Sağlık konusunda doktorluğu bırakıp ticaret ile uğraşan ,ettikleri yemini para ile değiştiren. Sağlık kuruluşu değil ticari simsar düşüncesi güden bir anlayış. Hiç bir müdahale yapmadan milletin parasını emen , pazarlık yapan tekel anlayışlı milletin ümidini sömüren . Yazacak çok şey var. Boş.

Medine Sahra – 5 ay önce
Bir yıldızı bile hak etmiyor yorumu yazmak için o yıldızı koydum güzel muamele görelim diye gittim devlet hastanesi burdan daha da iyi 525 muayene ücreti alıyorlar zehir zıkkım olsun insanın sinirini bozup geri gönderiyorlar kesinlikle para amaçları sağlıkla hiç bir ilgisi yok insanlar ilgi bekliyor insanları tersleyip gönderiyor ortopedi Dr 1 bu paraları ilgi gösterilsin diye veriyoruz Rabbim kimseyi hastalık vermesin bazılarının eline düşürmesin .

Uğur Ergün – 7 ay önce
Bebeğimin tetik parmaği nedeniyle başvurduğumuz ve taburculuguna kadar her bakimdan memnun kaldigimiz hastane diyebilirim. Bir hekim olarak daha cok indirim yapilabilir diye düşünüyorum bir tetik parmak islemi icin 7500 tl verilmesinin biraz daha abarti.olarak goruyorum bu minimal dezavantajlar dışında her şey cok iyi, ancak ordaki hekimleri ayri tutmak istiyorum bence hepsi turkiyenin gelnis geçmiş en iyi mikrocerrahlari. Ozellikle durusuyla bilgisiyle hayran kaldigim Dr. Tahir beye cok tesekkurlerimizi sunuyorum

asuman ozdemir – 9 ay önce
İlk olarak Ekim 2020’de, 84 yaşındaki halamı belindeki çökme kırığı için götürdüğüm hastahanenizin her türlü servis ve hizmetinden çok memnun kaldık. Dolayısıyla ben de kendi belimdeki sıkıntı için yine burayı tercih ettiğimi ve herkese de tavsiye ettiğimi belirtmek isterim.
Özellikle Dr. Hüseyin Öztürk’ün yakın alakası, yaşlıya hürmeti, her sorumuza sabırla yaklaşımı ve durumu bizim anlayabileceğimiz dilde ifade etmeye çalışmasına müteşekkiriz.

Ayrıca gerek röntgen, mr servislerinde görevli uzmanların gerekse bize her aşamada eşlik eden kadın hizmetlinin anlayışlı ve nazik tavırları ve dr. asistanlarının yardımı için ayrıca teşekkür ederiz.

Aynı şekilde, yönlendirildiğimiz genç fizyoterapistlerin yaklaşımlarından da gayet memnun kalmakla birlikte, bize gösterilen hareketlerin yazılı basım resim veya açıklamalı hatırlatmalarının tarafımıza verilmemesinin büyük bir eksiklik olduğunu belirtmek isterim.

Halamın hareketlerini fizyoterapi sırasında videoya çekerek (izin alarak) halletmeye çalışmakla birlikte, elimde basılı, resimli hiç bir şey olmadığı için, benim yokluğumda hareketleri yaptıracak kişilere bunu aktarmakta (yardımcı kadınımız akıllı tel kullanamıyor) zorluk çektim.
Üstelik kendimin yapması gereken hareketleri de fizyoterapist ile yaparken unutmam diye düşünüp, üstüne bir de notlar alıp,( beni videoya çekecek kimse yoktu) ama yine de karıştırdığımı idrak edince bu konudaki eksikliğin giderilmesi gerektiğine emin oldum.

Hastahanenizde her işimizin hiç beklemeden, planlı ve aksilik yaşamadan gerçekleşmesi yanında çook maliyetli olduğu da aşikardır. Maalesef çevremdeki herkes, Emot Hastanesi der demez hizmetleriniz yerine, ne kadar pahalı olduğunuzdan dem vurarak, oraya gitmenin çılgınlık olduğu gibi bir bakış açısına sahip.
Bu bir tercih meselesi olmasına rağmen, fizyoterapi bölümünüzden elimiz bomboş çıkmamız, çok memnun olduğum ve para vermekten çekinmediğin bu hastaneye yakışan bir durum değildir.
Devlet hastanelerinde bile yapılması gereken hareketlerin bir resimli çıktısı verildiği göz önüne alınırsa, gerekenin yapılacağını umut ederek bu talebimi iletmek isterim. Saygılarımla

Mevlüt Akbaş – 7 ay önce
Emot hastanesi 1 yüzük parmak kesilmesinden dolayı dikilmesine 60 70 bin tl istemekte nedir anlamıyorum sigortaliyız diye bakmıyoruz deseler daha iyi .allah zorda kalanların yardımcısı olsun allah kimseyi özel hastanelere düşürmesin.

emot hastanesi konak/izmir
emot hastanesi insan kaynakları
emot hastanesi murat kayalar
kahramanlar emot hastanesi 1418. sokak konak/izmir
emot hastanesi laboratuvar sonuçları
emot hastanesi muayene ücreti
emot hastanesi mail
emot mikrocerrahi hastanesi izmir
emot hastanesi sgk anlaşması var mi
emot el ve mikrocerrahi hastanesi
emot hastanesi nerede
emot hastanesi telefon no
emot hastanesi telefon numaraları
emot hastanesi ortopedi doktorları
emot hastanesi ortakları
emot ortopedi hastanesi
özel emot hastanesi
özel emot hastanesi muayene ücreti
özel emot hastanesi iş başvurusu
emot hastanesi plastik cerrahi
emot hastanesi şikayet
emot hastanesi tulgar toros
emot hastanesi tahir
emot hastanesi yol tarifi
izmir emot hastanesi telefon
emot hastanesi ulaşım
e.ü hastanesi
üea
ümraniye e a hastanesi
emot hastanesi yangın
emot hastanesi yol

By farude