Empati Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Empati Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Atatürk Mah., Gazi Mustafa Kemal Cad. Tuğba Apt. D:127/A, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 02128800048

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Empati Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Empati Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Ayben Erdem – 1 ay Önce

Onur inan ve ekibine çok teşekkür ederiz. Pet kuaför olarak verilen hizmetten çok memnun kaldım. Kedilerimi bundan sonra getireceğim tek adres.

Ece Dülger – 10 ay Önce

Köpeğimizin kısırlaştırma operasyonunu yaptırmaya ve çip taktırmaya gittik. Çok güzel ilgilenildi ve her şey sorunsuz geçti. Başta Çağatay Bey olmak üzere bütün ekibe teşekkür ediyorum.

Mehmet Gökhan Gül – 1 yıl Önce

Şimdi nerden başlayım yazmaya. Sadece şunu belirteyim size Aylin hanım haricinde kimseye güvenmeyin. Onunda hataları var ilk ona getirdiğim can ı başka birine sevk edip hayvanı tanımadı bile. Adam akıllı tedavi edemediğiniz can. Bugün öldü. Sebepleri çok. Her defasında her gittiğimde milyonlarca kez söyledim adam akıllı teşhis bile koyamadınız. Parası ne ise verelim test yaptıralım dedik önemli birşeyi yok diyip dayadınız serumu. Hayvan düzeldi zannettik ya hani. Çoklu organ yetmezliğinden öldü. Bir hasta götürüyorsunuz adam akıllı dosya bile açmıyorlar. Ne ilacı ne tedavisi yaptıklarını bilmiyorlar. Birbirlerinin yüzüne bakıyorlar anca. Ahdım olsun diğer tarafta iki elim yakanızda olsun. 4 5 yıldır baktığım can kızım dediğim dostum bugün ölüsünü aldım başka veterinere götürdüm oradakiler bile şaşırdı kan değerlerine. Kendi baktıkları hayvanı son reddeye kadar getirip kötüleşince biz birşey yapamayız testte yapamayız diyip avcılara fakülteye götürün diyorlar. Çünkü biliyorlar ki yapılacak birşey yok. Elinde kalacak hayvan. Sözüm o ki güven vermiyor. Ama dediğim gibi ahım çok büyük size!!! Benim canımı acıttınız sizinde canınız yansın demiycem ama bunları okuyorsanız eğer insanlığınızı ve veterinerliğinizi sorgulayın. Başınızı akşam yastığa rahat koymayın!!!

Anil Türkay – 8 ay Önce

Kedimi tedavi ettirebileceğim güvenilebilir bir klinik arıyordum.Buradaki yorumlara bakarak kedimi götürdüğüm klinikten çok çok memnun olarak ayrıldım. Çağatay Bey’e ve tüm ekibe ilgi alakaları için teşekkür ederim.

Sevnur Sözen – 1 yıl Önce

Kaç haftadır önemli bir şeyi yoktur deyip teşhis bile koymadan serumu antibiyotiği dayadığınız can bugün kriz geçirerek öldü. En iyi bildiğiniz şey iğne yapmak sanırım. Teşhis koyamiyorsunuz,boşu boşuna antibiyotik serum vererek paralarını alıyorsunuz ve çocuk çoklu organ yetmezliginden ölüyor. Hastaneniz varmış oraya niye yönlendirmiyorsunuz da Avcılara gidin diyorsunuz çünkü tedavi etmeyi biliyorsunuz elimde kalmasın başka yere gitsin diyorsunuz her yere sikayette bulunucaz. Başka canlar ölmesin…

Kemal Hazer – 11 ay Önce

Empati çalışanlarına öncelikle çok teşekkür ederim.içten samimi vede yardimcı olmalarından ötürü,5 yıldan fazladır hizmet alırız hiç olumsuz bir davranış görmedik,mahallemizde böyl güzel bir kurumun olmasında son derece mutluyuz ellerine yüreklerine sağlık iyikide empati var.

By farude