Evciler Entegre Devlet Hastanesi Randevu alma ile ilgili Sizleri bilgilendirmek Adına Yapılmış Olan Bu Paylaşımımızda Sizlerin En Kolay Ve Rahat Bir Şekilde Nasıl Randevu Alacağınız Konusunda Sizleri Aydınlatmak Amacı ile Yapılmış Bir Paylaşımdır.Evciler Entegre Devlet Hastanesi 118 Hattı Ve Mhrs Sistemi ile ilgili Sizler için Bir Çok Bilgi yazımızın Devamında Sizlere Nasıl Randevu Alacağınız Konusunda Bilgiler Aşşağıda Verilmiştir.Evciler Entegre Devlet Hastanesi Nerde,Evciler Entegre Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir,Evciler Entegre Devlet Hastanesi Telefon Numarası,Evciler Entegre Devlet Hastanesi Adresi,Evciler Entegre Devlet Hastanesi iletişim Bilgileri,Evciler Entegre Devlet Hastanesi Yorumlar,Evciler Entegre Devlet Hastanesi Şikayetler,Evciler Entegre Devlet Hastanesi Yol Tarifi Gibi Bbir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Verilmiştir.

Adres: Fatih, Akyarma Cd. No:39, 03960 Evciler/Afyonkarahisar

Hizmet verilen bölgeler: Burdur ve yakındaki bölgeler

Saatler: Şu anda açık

Dolu olduğu saatleri ekleyin

Telefon: (0272) 431 20 14

Mobil Randevu Alma : 182

Evciler Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Evciler Devlet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Melike Nur Yüksel – 10 ay önce
Dişhekimi Betül AYAN hanıma buradan da teşekkür etmek istedim. Çok feci bir diş ağrısıyla gittim. Sıramı bekledim (ama sırasını beklemeyen o kadar çok hasta oldu ki sürekli doktor betül hanımı mağdur ettiler) sıram gelince içeri girdim. Betül hanım ilk andan, muayenem bitip çıkana kadar hep güleryüzlüydü. Ağrımı unuttum diyebilirim. Doktor hanim baştan sona tane tane anlattı yapılacakları. İlacımı yazdı. Çok güzel ilgilendi. Tüm evciler halkına tavsiye ediyorum doktor Betül hanımı. Keşke tüm Diş hekimleri böyle olsa.

İşletme sahibinin yanıtı 8 ay önce
Teşekkürlerimizi sunar sağlıklı günler dileriz. Güzel değerlendirmeniz doktorumuza iletilmiştir.

Yunus KARATOPCU – bir yıl önce
Diş hekimi maşallah yardımcı olmamak için elinden geleni yapıyor. Kırılan dişi törpüleyin dedik çekilmesi lazım diyor. Dişim dilimi bu hafta parçalayacak, ne yapalım iyi diş hekimine gidip işimizi göreceğiz. Allah böylelerine düşürmesin.

A. A. – 9 ay önce
Elinden gelenin en iyisini yapan güler yüzlü bir doktor. Yirmilik dişimi çektirdim eli hafifti.

İşletme sahibinin yanıtı 8 ay önce
Teşekkürlerimizi sunar sağlıklı günler dileriz. Güzel değerlendirmeniz doktorumuza iletilmiştir.

Goncagül Doğan – 10 ay önce
Evciler Devlet Hastanesinde bulunan diş hekimine dolgumu yaptırdım. Ellerine sağlık hiçbir sıkıntı çıkmadı. Iyi ki var💕

İşletme sahibinin yanıtı 8 ay önce
Teşekkürlerimizi sunar sağlıklı günler dileriz. Güzel değerlendirmeniz doktorumuza iletilmiştir.

By farude