Fatih Veteriner Kliniği Fatih civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Fatih Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : İskenderpaşa, Bina Emini Sk. No:9A, 34083 Fatih/İstanbul

Telefon : +902125321514

Hizmet Saatleri :09.00 – 19.30

Fatih Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Fatih Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Dilara Kokalas – 3 ay Önce

25 ekim günü otobanda 2 aylık kedi bulduk ve ezilmesin diye aldık. Kedinin ağzında şişlik farkettik . Yetişmemiz gereken yer vardı diye en yakın veteriner kliniğine bıraktık. Orasıda burası. Telefon numaramızı bıraktık ve bi miktar ödeme yapıp ayrıldık. Arayıp enfeksiyonu olduğunu antibiyotik tedavisi uygulanması gerektiği söylenildi. Tedavi için klinikte kaldı hem sokak hayvanı olmasına rağmen vicdanen kediciğe yardım etttiğimiz açık ortadayken bizden 1 haftalık antibiyotik tedavi için 750 tl para aldı. Oda indirimli hali siz düşünün. Tamamiyle para için hizmet başka bir şey değil. Bugün hayvanı aldığımızda arabadayken hapşırdığını duydum. Kedi 1 hafta antibiyotik tedavi görürken sadece ağzımı iyileşti çok merak ediyorum. Hapşırması nasıl geçmez. Bu işi para için yapan kliniklerden bıktık. Biz vatandaş olarak görmezden gelemiyorken bu işin tedavisini bilen insancıklar nasıl görmüyor anlam veremiyorum. Allaha havale ediyorum.

işletme sahibinin yanıtı : merhaba hanımefendi 25 ekimde nişanlınız kediyi bize getirdiler ilk müdahaleyi siz yapınız bir gecede burada kalsın yarın sabah alıp belediyeye bırakırım dediler, 100 TL ödeme yaptılar. Ertesi gün sizinle birlikte gelip kedinin belediyede tedavisinin devamı için almak istediniz fakat o sırada başka bir hasta sahibinin uyarması ile ki belediyede tedavi süreçleri ya getir götür veya tamamen onlara bırakma şekli ile olur diye götürmekten vazgeçtiniz, uzun lafın kısası biz kimseyi kedinin burada kalmasına mecbur bırakmadık siz kendi isteğinizle bıraktınız, ayın 26 ‘sından 1’ine kadar da sizden tedavi ( antibiyotik + ağrı kesici + vitamin + ağız temizlenmesi + serum) SADECE ANTİBİYOTİK DEĞİL + kalmak için 650 tl talep ettik. ayın üçünde de kayın pederiniz kediyi sağlıklı bir şekilde aldılar. 1. her kedi hapşırabilir bizden kaynaklı bir durum var ise seve seve çözmeye hazırız. 2. kedi eğer hasta olsaydı ayın ikisinde nişanlınızı onu alması için aramazdık. veteriner klinikleri her işletme gibi belirli bir gelir giderleri vardır yani her bir işletme gibi verdikleri hizmet karşılığında para talep edebilirler, aynı insan sağlık kuruluşları gibi. ayrıca bu arada bir vicdan konusu da geçmiş, bir hafta boyunca kedinin durumunu öğrenmek için ne bir telefon açtınız ne bir uğradınız. söylemek istediğim veterinerler kimsenin vicdanını rahatlatmak için açılan yerler değil. Ne tabelalarda ne de iş ve görev tarifinde böyle bir ibare yok. siz kendi vicdanınızın rahatlamasını istiyorsanız başkalarını bu şekilde peşinizden sürükleyemezsiniz, kalkıp işi ajitasyona doğru yönlendirmeyin.

Burcu Korkmaz – 6 ay Önce

Oğlum Buhiyi(9 aylık bombay cinsi kedim) geçen hafta cumartesi günü kısırlaştırmak için götürdüm FATİH VETERİNER KLİNİĞİNE tereddütüm vardı korkuyordum oğluma bir şey olacak diye ama bütün korkularımı alt etti oradaki hekim 🙂 2 gibi kliğine teslim ettim oğlumu akşam 19.30 gibi işlemi tamamlanan oğlumu bana teslim ettiler. Şuan oğlum çok sağlıklı korkunuz olmasın emin ellere teslim ettiğinizden de şüpheniz olmasın ..

Eda Yüzügüler – 1 ay Önce

İki gün önce erkek kedimi kısırlaştırdım, iyi ki burayı seçmişim. Veterinerleri çok iyiydi sorduğum her soruya cevap aldım, karşılamaları, tavırları, hayvanseverlikleri ile benden tam not aldılar. Diğer kliniklere göre de fiyatları gayet uygun. Oğlum da ikinci gününde normale döndü ameliyatı çok rahat atlattı, gönül rahatlığıyla önereceğim bir yer.

Meryem Ozhasar – 5 ay Önce

İki seferdir tavşanımı götürdüm hiçbir fayda görmedim ve tavşanım öldü. Eve getirdikten sonra halsizliği daha çok arttı çığlık atmaya başladı aradğımda ilaçlar ağır gelmiş olabilir bünyesine dendi??? Bu bi can ve neyin verilip neyin ne doz da verileceğini bilmeden nasıl verilir. Saat 4 e kadar kendine gelmezse getirin dendi ölmezse getirin gibi birşey ve tavşanım öldü. İlgisizlik ihmalkarlık yazık çok yazık.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba Öncelikle geçmiş olsun meryem hanım biz ilaçlar ağır geldi diye bir şey konuşmadık ikicisi saat 4 de getirin dedemizde hayvanın durumu ağırlaşırsa gerekirse damardan serum yapılır siz bizi aradığınızda daha yarım saat bile olmamıştı ilaç verilmişti tavşana daha doğru düzgün ilaçlar etki etmeye bile başlamamıştı yapılan ilaçlarda deri altı serum antibiyotik ve vitamin de o yüzden 4 kader beklemenizi söyledik ayrıca dün siz aradınız dediniz tavşanım ishal getirin dediğim halde getirmediniz sonra diyorsanız başka bir veterinere götürdüm o da bir şeyler yaptı, siz kendiniz bir veterinerde daha bir gün öncesi başlatılan tedavinin takibinin düzenli yapılmasını önemsemeyip bir gün sonrası başka yere gidip başka bir ilaçlar yaptırıp tekrardan biz gelip tedavini devam edin yine ishal gördüm deyip sonrasında veteriner suçlamanız insafsızlık olur iyi akşamla

Buket Ceviz – 7 ay Önce

Kızımız 7 aylık kısırlaştırma işlemi uygulandı gittiğimizde ateşimiz 40 dereceydi olmadı antibiyotik iğne uygulandı bugün burda gözlem altında tutalım yarın ameliyat yaparız denildi orda kaldı ertesi gün ameliyat oldu çok sağlıklı bi şekilde evimize geldik fiyatta gayet uygundu 1gece orda kalmasına rağmen ekstra ücrette istenmedi her aradığımızdada çok ilgililer herkese tavsiye ederim 🥰

Kerim Minaz – 9 ay Önce

Büyük bir klinik diye yazılmış yorumlara okuyup gittik ne klinigi burası veteriner bile olamaz küçük bir yer hemde apartmanın içinde küçük bir daire dandik bir yer yanlış yere yanlış yazılan yorumlardan kaynaklı geldik burası belediyenin fatih veteriner kliniği çok yakınında diye orayala karıştıranlar buraya yorum atmış sanırım

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba sanırın siz başka bir yere yorum yazmak istemişsiniz çünkü ister internete ister tabelada Fatih veteriner ismini suistimal eden insanlar var . Ayrca sizi hiç hatırlamadım klinik kayıtlarında da bir kayıdınıza ulaşmadım. Ama ne zaman arzu ederseniz tekrar buyurun gelin bir çayınızı için bir de kliniğimiz sizi gezdiririz, kliniğimiz söylediğiniz kader de küçük değil 😀 Doğru bizim klinik büyükşehir hayvan hastanesine en yakın kliniğiz ve bu klinik Fatih’te 1993 ten beri aktif bir klinik olarak çalışmaya devam ediyor .

Şükrüye Gönülyıkmaz – 2 yıl Önce

Allah razı olsun fatih hocadanyilardir veterinere giderim böyle tam teşekkülü hastane görmedim hepsi güler yüzlü hast çocuklarla çok ilgileniyo benim kedimde orda ameliyat oldu çok ama çok memnun kaldım hepsine teşekkür borçluyum

By farude