Göztepe Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Göztepe Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Merdivenköy, Fahrettin Kerim Gökay Cd. 259/4, 34732 Kadıköy/İstanbul

Telefon : 02164116520

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Göztepe Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Göztepe Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Kıvanç Özkök – 1 hafta Önce

Kemal bey gerçekten cok ilgili ve işini çok iyi yapan bir hekim. 9 aylık kedimiz de biz de çok mutlu olduk tanıştığımıza

Alkan Darcan – 1 ay Önce

Gayet gereksiz ve pahali. Dostlara ticari meta olarak bakilmasi gayet itici..Sonuclar ve surec de gayet basarisiz. Cok daha canayakin, yardimsever vet.klinikleri var etrafta..

Ali Ergül – 3 ay Önce

Kemal Bey ve ekibi her zaman çok yardımcılar. Sayelerinde bir çok can sağlıklı yaşamlarına devam etti. Iyi ki böyle hayata saygı duyan, canları seven, işinin ehli veteriner hekimlerimiz var.

Simge Akte – 2 yıl Önce

Bir tırnak kesimi için 100 tl alıyorlar. Çok acemiler. Kedimin tırnağı kanadı. Eve geldiğimde kutusundan çıkarırken kutunun kan içinde kaldığını gördüm. Saatlerdir patisini yalıyor ve hala kanıyor. Tırnak keserken eldiven takın dedim 1 saat kedim de kendileri de işkence çektiler. Klinikteki tüm kediler ağlıyor. Bir daha asla! Sadece sarı-bakır saçlı olan arkadaş ilgiliydi ancak arka pati tırnaklarını kesen diğer kumral zayıf kız patileri kan içinde bıraktı. Özensizler.

By farude