Gülağaç Devlet Hastanesi Önceliği Personelin Güler Yüzlü Ve Son teknoloji aletler ile Hastalarına Çok Detaylı Tanı Tedavi Yöntemi Ve Bil Hassa Hasta Memnuniyeti Vizyonu Üzerinden hareket Etmektir.Bir Çok yaralı Ve yatarak Tedavi Gören hastaların Her Daim Memnuniyetini Göz Önünde Bulundurarak Hizmet Vermek Olmuştur.Ortopedi,Genel cerrah,Diyetisyen ve Kadın Doğum Gibi Bir Çok Bölüm’de Hizmet Veren Gülağaç Devlet Hastanesi Hakkında daha Detaylı Bilgileri Sizler için aşşağıda Yazımızın Devamında Paylaşmış bulunmaktayız.Lütfen Gülağaç Devlet Hastanesi Hakkında Sizler’de Görüş Ve Fikirlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

Adres : İstiklal Mah. Buhara Cad. No:54

Çalışma Saatleri : 24:00

Telefon : 0382 431 28 68

Mobil Randevu alma hattı: 182

E-Posta : [email protected]

Gülağaç Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Gülağaç Devlet Hastanesi Doktorları

Gülağaç Devlet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Mehmet Yarar – 2 yıl önce
Aile sağlık merkezinden biraz hallice bir devlet hastanesi. Diş, çocuk ve dahiliye bölümleri mevcuttur. Ancak diş bölümünde malzeme eksikliği nedeniyle birçok operasyon yapılamamaktadır. Aile hekimi hizmeti de bulunmaktadır. Otoparkı gayet geniş, acil servis girişi güzel yapılmıştır.

Okul Hesabı – 9 ay önce
Adı hastane ancak hiç bir önemli müdehaleyi yapamayacak derecede kapasitesiz bir sağlık birimi. Burun kanaması gönder Aksaray’a, 1. derece yanık sevket Aksaray’a, baş ağrısı gönder Aksaray’a. Çalışma şekilleri bu.

haydar kaya – 3 yıl önce
Küçük bir ilçe hastanesi…Neymi eksik Dr….

By farude