Güneşli Veteriner Kliniği Güngören civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Güneşli Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Güneşli, Bağlar, Atatürk Cd. 44/B, 34209 İstanbul

Telefon : 02125505838

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Güneşli Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Güneşli Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Ömer Çelik – 3 hafta Önce

kedi karma aşısı her yerde max 150 tl iken 230 tl istiyorlar. para almak için mantıksız sebeplerden tahlil röntgen vb çekelim diyorlar sakın gitmeyin.

işletme sahibinin yanıtı : Karma aşı dahil tüm fiyatlarımız İstanbul veteriner hekimler odasının belirlediği en alt ücret tarifesidir ( bunu araştırabilirsiniz) bunun dışında hekim tarafından herhangi bir sebep görülmeden hiçbir hastamızdan durduk yere herhangi bir tetkik istenmeyeceğimizi bizi tanıyan herkes bilir.

Dicle Şivğa – 2 hafta Önce

Samimiyet ve ilgi üst düzeyde fiyatlar abartıldığı kadar pahalı değil meltem hanım ve hekimler fazlasıyla ilgili ve güler yüzlüler tercih edebilceğiniz güvenilir veterinerlerden 🥰

Şevval Özbaşaran – 3 hafta Önce

Kedimi gözü kapalı emanet edeceğim bir veteriner kliniği. Özellikle Meltem hanımın samimiyeti ve her şeyi tek tek anlatıp ilgilenmesi başka veteriner kliniği aratmayacaktır size.

Sibel Kurt – 5 ay Önce

Dünyanın en muhteşem insanları bir araya gelerek bir ekip oluşturmuşlar. Canım oğlum Tesla’nın herşeyi ile 6 aydır ilgilenip güleryüzleri ile günümü şenlendirdiler bana umut oldular, iyi ki varlar tüm ekibe ayrı ayrı milyonlarca kez teşekkürler.

Berkan Seyhan – 1 ay Önce

Çok kötü maalisef dinleri imanları para olmuş. Parasız bilgi dahi vermiyorlar. interneten 10 20 TL ye alabileceğin parazit hapı ve damlasını 135 TL gibi belki 150TL gibi fiyatlara sunuyorlar insanlara. Halbuki 50 TL ye bile %100 kar edebilecekken %500 karları kovalıyorlar. İşin garibi iç dış paraziti düzenli yaptırmak zorundasınız. Arıyosun; görmeden bişey yapamayız, ne kullandığınızı -nerden aldığınızı bilmiyoruz, görmeden yardımcı olamayız. Bunların hepsi = para para para

Elif Taşçı Kılıçsoy – 5 ay Önce

Bir çok kötü klinik ve veteriner tecrübemizden sonra tanıştık sizlerle.. Beklentimiz o kadar düşüktü ki karşılaştığımız ilgi alaka bizi bi’hayli şaşırttı. Özellikle bizleri karşılayan Meltem Hanım ve yavrumuzu muayene eden Emine Hanım.. İyi ki varsınız.. Meltem Hanım’ın güler yüzü, bize ve can dostlarımıza karsı hassasiyeti, içtenliği, oradan mutlu ayrılmanız için elinden gelen çabayı göstermesi ciddi bir vefa göstergesi.. Her ziyaretimizde de miniğimize verdiği hediyeleri var bir de.. Küçük detaylarla mutlu edebilmenin ne demek olduğunu hatırlatıyor bize.. Yavrumuzu sadece aşı için bile götürsek her seferinde detaylı muayene eden, oldukça hassas davranan Emine Hanım’ın yaklaşımı, tüm detaylarla ilgili bizi bilgilendirmesi, sorduğumuz her soruya sabırla ve güler yüzle cevap vermesi artık aradığımız kliniği bulduk dedirtti bize.. Umarım sizler gibi insanlar ve kuruluşlar çok daha yaygınlaşır.. Her şeyden önce bu mesleği icra eden, ucundan kıyısından temas eden her insanda önce merhamet olması gerek ve bu sizde oldukça var.. Sizleri seviyoruz – Moby ve ailesi 🙂

By farude