Adana’da En Çok Tavsiye Edilen Ve En Çok güzevenilir Uzman Kadrosu ile Hizmet Vermekte Olan Özel Sağlık Kurumu Olan Güzelyalı Hastanesi Hakkında Bilmeniz Gereken Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizlerle Paylaşmak için burada Bulunmaktayız.Güzelyalı Hastanesi Doktorları,Güzelyalı Hastanesi Muayene Ücreti,Güzelyalı Hastanesi İletişim Bilgileri,Güzelyalı Hastanesi Kadın Doğum Ücretleri,Güzelyalı Hastanesi Tahlil sonuçları,Güzelyalı Hastanesi Kan Testi,Güzelyalı Hastanesi EMR Ücretleri,Güzelyalı Hastanesi ile Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için Aşşağıda yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Güzelyalı Hastanesi Hakkında Sizler’de Görüşlerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.

Adres: Güzelyalı, 81119. Sk. No:2, 01170 Çukurova/Adana

Hizmet verilen bölgeler: Adana ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0322) 770 70 70

Whatsapp: 0537 562 6 788

Email: [email protected]

Güzelyalı Hastanesi Yol Tarifi

Güzelyalı Hastanesi Doktorları

Acil Servis – Dr. Asıf AKYOL
Acil Servis – Dr. Ayhan BOYBEY
Acil Servis – Dr. Birol TOKGÖZ
Acil Servis – Dr. Mehmet BAŞYİĞİT
Acil Servis – Dr. Ömer Faruk GÜRBAZ
Acil Servis – Dr. Ramazan Hüsnü ŞİNGİRİK
Acil Servis – Dr. Tolga POLAT

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Uzm. Dr. Ebubekir SARI
Uzm. Dr. Naciye GEZER

Güzelyalı Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Miyase Kavak – 2 ay önce
10 gün önce hamileliğim ve bebeğimle ilgili sıkıntıdan kaynaklı hastaneye yattım. Bütün korku, endişe ve üzüntüyü aynı anda yaşamama rağmen öncelikle doktorum Bayram bey olmak üzere kadın doğum katındaki bütün hemşirelerin, ebelerin sabrı ve güzel naif ilgisi için teşekkür ederim. Bugün gittiğimde özellikle bunu belirttim çünkü gerçekten beni çok rahatlattılar ve çok güzel ilgilendiler sabrettiler. İnşallah diğer sağlıklı hamileliğimde düşünmeden tercihim güzelyalı hastanesi ve canım Bayram hocam olacak. Güzel ve sağlıklı bir şekilde görüşmek dileğiyle 🙂

ECE MAKARACI – 3 ay önce
27.12.2021 tarihinde yaptığım doğumumda doktorum Bayram Bukan’a,hemşirelere,ebe hemşirelere,yeni doğan uzmanlarına ve tüm ekibe ilgi alakaları ve güler yüzleri için teşekkürü borç bilirim.
Ayrıca hastane ve odaları özellikle pandemi döneminde iç rahatlığıyla tercih edilebilir. Temiz ve kalitelidir.

Ömer S – 3 ay önce
20.01.2022 de eşim sezaryen doğum yaptı. Temizlik ve hijyen mükemmeldi. Doktor Celâl Ardıç bey ve ebe Sahure hanım çok ilgililer her sorumuza cevap verdiler gelip gittiler , nöbetçi çocuk doktoru harika bir adam sürekli kontrol altında tuttu, eşimin yemesi içmesi, yürümesi ile personel bizzat ilgilendi Güler yüzlü harika insanlardı, doğum ücreti dışında ekstra hiçbir ücret ödemeden ayrıldık, iyi ki Güzelyalı hastanesini tercih ettik dedik.

eda nur kara – 3 ay önce
Hastanede 20.01.2022 de sezeryan doğum yaptım. Celal hocam ve o gün ki ekip muhteşemdi panik olmama rağmen herşey normal ilerledi sayelerinde yardımcı ve anlayışlı bir ekipdi. O gün nöbetçi olan Sahure Ebe hanım da her dakika sorduğum sorulara sıkılmadan cevap verip destek verdiği için ayrıca teşekkür ediyorum.o gün nöbetçi çocuk doktoru beyefendi harika bir doktor sürekli ilgilendi,Hastane hakkında kulakdan dolma fikiri olan var bence gayet iyi bir hastane ve hastane çalışanları vardı.

Emine Koçak – 4 ay önce
Öncelikle evime yakın olduğu için tercih ettiğim bir hastahanedir. Özellikle pandemi sürecinde temizliği ile gerçekten benden tam not almıştır. Bunun yanı sıra sorunumu halletmek için yonlendirildiğim Başhemşire Hülya Hanıma hayran kaldım. İlgisi ve güler yüzüyle hem sorunuma çözüm buldum, hem de samimiyetinden çok memnun kaldım. Her defasında tercih ettiğim için hiç pişman olmadım. Hülya Hanıma ve tüm ekibe, hekimlerine sonsuz teşekkürler…

Ayten Cerit – 4 ay önce
Adanadaki en iyi özel hastane . Bız sürekli hastalanan bir aile olarakda tek tercihimiz güzelyalıdır.Acilden cocuk doktoruna kadin dogum doktoru hemsireleri Çalısanların güleryüzü doktorların ilgisi ve bilgisi muazzam.
Hastane olunca temizlik en önemli seylerden biridir ve bu hastanede öncelikle temizlik personellerine cok tesekurederim özverili calısmalarından dolayı.kesinlikle herkeze tavsiye ediyorum .

metin özden – 3 hafta önce YENİ
Sabah saat 05:30 da acil doguma gittik. Gayet sakin bir şekilde bizi karşıladılar hemen doktorumuza haber verip doguma hazırladılar. Hemşireler çok ilgiliydi biran olsun yalnız bırakmadılar. Bütün hastane çalışanlara teşekkür ediyorum iyi ki hastanenizi tercih etmişiz. Simge hemşireye ayrıca fotoğraflar için teşekkür ediyoruz.

sibel – 4 hafta önce
Özellikle Şeyma Tanrıöver ve Özlem Aras İşlek hemşirelerden çok memnun kaldık. Doğum ve sonrası sürecimde çok ilgilendiler yardımcı oldular. Böyle hemşireler ile çalıştıkları için Güzelyalı hastanesi de bence çok şanslı. Tüm hastane ekibine de teşekkür ederiz.

İsmail Koçak – 10 ay önce
Doktorumuz Sedat bey anlaşmalı olduğu için bu hastaneye mecbur geldik. Doktorumuz hariç berbat bir hastane. Sezaryan doğum yaptı eşim hastahane kliması sorunlu imiş 1 geceyi zor geçirdik resmen. 3500 bin TL doğuma para vermemize rağmen beğenmedik.Suit oda dendi misafir koltuğunun ayağı kırık ilgilenen yok. Daha sonrasında doktor kontrolü için kart verdiler 15 TL muanesi dediler tamam dedik 4 gün sonra geldik sarılık testine gönderdi 80 TL kan parası aldılar. Hiç memnun kalmadık. Daha sonrasında metro Hastanesi’ne götürdük sarılık için sadece 15 TL aldılar test ücreti başka kan testlerine para almadılar. Eğer doktorunuz orayla anlaşmalı değilse daha uygun yerlere bakınız. Doğum tarihi 28.06.2021 araştırabilirsiniz tamamen gözlemlerimi yazıyorum size ona göre tercih edin karalamak niyetim değil sadece verdiğiniz ücrete değmiyor. Bide eşim genel anestezi istemesine rağmen belden uyuşturmaya zorladılar şimdi bel ağrısı çekiyor. Gözümde 5 para etmezmiş.

Anıl Elibol – 4 ay önce
Güzelyalı hastanesi yenidoğanda bebeğim 1 ay yattı. 1 ay boyunca hemşirelerin ve doktorunuzun güler yüzlü davranışları bebeğimizi gönül rahatlığı ile orada bıraktığımıza değdi. Güzelyalı ailesi ve tüm yenidoğan ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Cagla Tukur – 4 ay önce
10 gün önce Güzelyalı hastanesinde doğum yaptım. Doktorumuz Celal bey di. Herkese şiddetle tavsiye etmek isterim. Gerek ilgi alakası gerek mesleki bilgi ve yeterliliği hadsafhadaydı. Herkesin güvenerek kendini emanet edebileceğini düşünüyorum. Onun dışında yanı sıra ameliyat sırasında tüm çalışan ekipte çok ilgiliydi. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Samet Oruç – 4 ay önce
Saat 14 e randevu verdiler çocuk kardiyolojisi için doktor 14 45 de bizi odasına aldı. Oda soğuktu 1 aylık bebeğin üşümesi normal değilmi. Personelin umrunda bile değiliz herkes başka birine yönlendiriyor şikayet ettik çözüm yok kimsenin umrunda değil istersen saatlerce bekle

Leyla U – bir ay önce
3 gün önce doğum yaptım. Zaten doktorumuzdan çok memnunduk ama hastaneden de aynı şekilde memnun kaldık. Hemşireler ilgilendirler. Özellikle Leyla hemşire ve İlkim hanım çok canayakın ve ilgililerdi çok teşekkür ediyorum.

okan – bir hafta önce YENİ
Temizliği , personelin hasta ve yakınlarına yaklaşımı , Doktorlarının uzmanlığı açıkçası bir hastanede olması gereken ne varsa burada bi araya gelmiş.
Umarım ulaşılan bu başarı çizgisi korunur. Ayrıca eşimin doğumunda ilgi ve alakasını eksik etmeyen 1.kat çalışanlarına bilhassa Şükran ve Tülay hanımlara teşekkür ederim.

Ayse Gh – 4 ay önce
Diyetisyen Çiğdem Koçak ile uzun bir yolculuğa çıktık. Kendisi şu ana kadar ki üçüncü ve son diyetisyenim. Son diyorum, çünkü doktor seçiminde çok titiz bir insanım. İlgili olmalı, gerçekten iyi bir doktor olmalı, samimi olmalı. Çiğdem Hanım, bunların çok daha ötesinde bir doktor. Hepsinden önce insan ve dost. İdeal kiloma ulaşsam dâhi, hep hayatımda olmasını isteyeceğim kadar dost. Ablamın memnuniyeti üzerine başladım kendisine, iyi ki başladım diyorum. Ablama ve Doktoruma teşekkür ediyorum.

güzelyalı hastanesi adana randevu
güzelyalı hastanesi adana yorumları
güzelyalı hastanesi ali elbek
güzelyalı hastane adana
adana özel güzelyalı hastanesi
adana güzelyalı hastanesi üroloji doktorları
adana güzelyalı hastanesi muayene ücreti
güzelyalı hastanesi başhekimi
güzelyalı hastanesi bayram bukan
güzelyalı hastanesi berrin
güzelyalı hastanesi bülent kavuzlu
güzelyalı hastanesi bölümleri
güzelyalı hastanesi burun estetiği
güzelyalı başkent hastanesi adana iletişim
güzelyalı hastanesi iş başvurusu
güzelyalı hastanesi kulak burun boğaz doktorları
güzelyalı hastanesi tüp bebek
güzelyalı hastanesi yenidoğan yoğun bakım
güzelyalı bursa şehir hastanesi
güzelyalı hastanesi cildiye
güzelyalı hastanesi celal ardıç
güzelyalı hastanesi covid testi
güzelyalı hastanesi estetik cerrahi
güzelyalı hastanesi genel cerrahi
celal ardıç güzelyalı hastanesi
güzelyalı hastanesi genel cerrahi doktorları
güzelyalı hastanesi çalışma saatleri
güzelyalı hastanesi çukurova/adana
güzelyalı hastanesi doktorları
güzelyalı hastanesi telefon numarası
çukurova güzelyalı hastanesi
güzelyalı hastanesi çoçuk doktorları
adana çukurova güzelyalı hastanesi
güzelyalı hastanesi doğum ücreti
güzelyalı hastanesi doğum odası
güzelyalı hastanesi diyetisyen
güzelyalı hastanesi ortopedi doktorları
güzelyalı mudanya devlet hastanesi minibüs saatleri
güzelyalı hastanesi kadın doğum muayene ücreti
güzelyalı devlet hastanesi
güzelyalı hastanesi ekrem erkan
güzelyalı hastanesi esmen öztürkoğlu
güzelyalı hastanesi endokrinoloji
güzelyalı hastanesi estetik
güzelyalı hastanesi karşısı eczane
güzelyalı hastanesi mehmet emin öztürk
adana güzelyalı hastanesi en iyi kadın doğum doktorları
adana güzelyalı hastanesi ekrem erkan
güzelyalı hastanesi fiyatları
güzelyalı hastanesi fizik tedavi
güzelyalı hastanesi doğum fotoğrafçısı
adana güzelyalı hastanesi fiyatları
adana güzelyalı hastanesi sezeryan fiyatları
adana güzelyalı hastanesi doğum fiyatları
güzelyalı hastanesi göz doktorları
güzelyalı hastanesi gastroenteroloji
güzelyalı hastanesi selçuk gürbüz
güzelyalı hastanesi hangi otobüs gider
adana güzelyalı hastanesi mahmut gökdoğan
adana güzelyalı hastanesi selçuk gürbüz
güzelyalı hastanesi ğören
güzelyalı hastanesi hemşireleri
güzelyalı hava hastanesi
izmir güzelyalı hava hastanesi
güzelyalı hastanesi kadın hastalıkları doktorları
izmir güzelyalı hava hastanesi doktorları
izmir güzelyalı askeri hava hastanesi
güzelyalı hastanesi iletişim
güzelyalı hastanesi iletişim numarası
güzelyalı hastanesi randevu alma
güzelyalı hastanesi instagram
güzelyalı hastanesi yasemin ilkit
adana güzelyalı hastanesi iş ilanları
güzelyalı özel hastane izmir
güzelyalı hastanesi insan kaynakları
izmir güzelyalı devlet hastanesi
güzelyalı hastanesi jinekoloji doktorları
güzelyalı hastanesi kadın doğum doktorları
güzelyalı hastanesi kbb
güzelyalı hastanesi kadın doğum randevu
güzelyalı hastanesi kimin
güzelyalı hastanesi konum
güzelyalı hastanesi kadın doğum doktorları yorumları
güzelyalı hastanesi kardiyoloji doktorları
güzelyalı hastanesi konumu
güzelyalı hastanesi nezihi kurdoğlu
güzelyalı hastanesi laboratuvar sonuçları
güzelyalı hastanesi mualla
güzelyalı hastanesi müjgan tanır
güzelyalı hastane minibüs saatleri
bursa güzelyalı hastane minibüs saatleri
adana güzelyalı hastanesi kadın doğum muayene ücretleri
güzelyalı mudanya devlet hastanesi otobüs saatleri
güzelyalı hastanesi nerede
güzelyalı hastanesi numarası
güzelyalı hastanesi nöroloji
güzelyalı hastanesi normal doğum ücreti
güzelyalı hastanesi ne zaman açıldı
güzelyalı hastanesi süleyman nazoğlu
adana güzelyalı hastanesi numarası
adana güzelyalı hastanesi’nin telefon numarası
güzelyalı hastanesi orhan yanar
güzelyalı hastanesi odaları
güzelyalı hastanesi online randevu
güzelyalı özel hastanesi
özel güzelyalı hastanesi adana iletişim
özel güzelyalı hastanesi doktorları
özel güzelyalı hastanesi iş başvurusu
özel güzelyalı hastanesi telefon
özel güzelyali hastanesi tesis kodu
özel güzelyalı hastanesi kadın doğum doktorları
turgut özal güzelyalı hastanesi
adana turgut özal güzelyalı hastanesi
güzelyalı hastanesi psikolog
güzelyalı hastanesi psikiyatri
güzelyalı hastanesi plastik cerrahi
güzelyalı hastanesi pcr
başkent hastanesi güzelyalı polikliniği
güzelyalı hastanesi rıza yılmaz
güzelyalı hastanesi radyoloji doktorları
adana güzelyalı hastanesi rıza yılmaz
rıza yılmaz güzelyalı hastanesi
güzelyalı hastanesi sahibi
güzelyalı hastanesi sezeryan ücreti
güzelyalı hastanesi sgk anlaşması
güzelyalı hastanesi sünnet
güzelyalı hastanesi sonuç
güzelyalı hastanesi selçuk
selçuk gürbüz güzelyalı hastanesi
güzelyalı hastanesi tahlil sonuçları
adana güzelyalı hastanesi tahlil sonuçları
güzelyalı hastanesi şikayet
güzelyalı şehir hastanesi
güzelyalı hastanesi telefon
güzelyalı hastanesi taksi
güzelyalı hastanesi yol tarifi
güzelyalı hastanesi’nin telefon numarası
güzelyalı hastanesi üroloji
güzelyalı hastanesi ücretleri
guzelyali hastanesi dogum ucretleri
güzelyalı hastanesi detaylı ultrason
güzelyalı hastanesi yusuf ünal
adana güzelyalı hastanesi yusuf ünal
güzelyalı hastanesi yorumlar
güzelyalı hastanesi yasemin
güzelyalı hastanesi yenidoğan
yusuf ünal güzelyalı hastanesi
güzelyalı hastanesi 3+1
güzelyalı hastanesi 4b
güzelyalı hastanesi 7/24

By farude