Siz Değerli Ziyaretçilerimiz için İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi ile ilgili Bir Çok Sizlere Faydalı Olacak Bilgileri Sosyal Medya Aracılığı ile Sizler için Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız. Lütfen İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi ile ilgili Sizlere Sunmuş Olduğumuz Bilgileri Siz Değerli Ziyaretçilerimizin Teyit Edip Öyle Hareket Etmesi Bizler için Önemlidir.Lütfen İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi Hakkında Olan Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.Karşıyaka Diyaliz Merkezi Doktorları,Karşıyaka Diyaliz Merkezi Ücretleri,Karşıyaka Diyaliz Merkezi Muayene Ücreti,Tahlil Sonuçları,Karşıyaka Diyaliz Merkezi Nerede,Karşıyaka Diyaliz Merkezi nasıl gidilir,Karşıyaka Diyaliz Merkezi telefon numarası,Karşıyaka Diyaliz Merkezi adresi,Karşıyaka Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri,Karşıyaka Diyaliz Merkezi yol tarifi,Karşıyaka Diyaliz Merkezi yorumlar,Karşıyaka Diyaliz Merkezi şikayetler,

Adres: No: 13 D:, 1847/10. Sk. 3 D, 35580 Bayraklı/İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 07:00

Telefon: (0232) 363 39 63

İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Begüm Yavuz – 4 yıl önce
Ne söylediğinin ve ve ne istediğinin farkında olmayan, çözüm üretmek yerine sürekli zorluk çıkaran bir merkez! Eşimin diyaliz tedavisi için başvurduk ama Türkiye’nin her yerinde kabul edilen diyaliz raporunu kabul edemeyiz dediler, diyalize merkezde başlayacaklarını söyleyip sonra yok biz yapamayız hastane başlasın dediler, bizden istediklerini ve söylediklerini inkar ettiler! Başka bir merkeze gidip bir TC kimlik numarasıyla bütün prosedürü hallettik. Çektiğimiz onca uğraş ve eziyet yanımıza kar kaldı.

Resmiye ÖZYAVAŞ – 2 yıl önce
Personel ve çalışanlarıyla çok mükemmel bir işletme ayriyetten çok hijyenik

Hakan Ozyavaş – 2 yıl önce
Personel ve mevki olarak mukemmel

Ali Riza Kaya – bir yıl önce
Her şey çok

ertankolday – 5 yıl önce
Herşey çok mükemmel.

Vitalij Frank – 3 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Bu merkezde tek seferlik diyaliz tedavisinden sonra, bağırsak mikropları ile kateter iltihabı veya kan zehirlenmesi geçirdim! Bunun kafandan geçmesine izin vermelisin. Almanca konuşamazsınız, neredeyse hiç İngilizce de konuşamazsınız, neyse ki bir Google tercümanı var.

(Orijinal)
Nach der einmaligen Dialyse Behandlung in diesem Zentrum, hatte ich Katheter Entzündung bzw. Blutvergiftung mit DARMKEIMEN!!! Das muss man sich durch den Kopf gehen lassen. Deutsch sprechen nicht möglich, englisch auch kaum, zum Glück gibt es Google Übersetzer.

By farude