Bursa iznik Kaymakamlığı Hakkında Sizlerin Nasıl Bu Konuma Ulaşım Ve iletişim Sağlamanız Adına Sizler için Yapılmış bir Paylaşım Olmaktadır.iznik Kaymakamlığı Ve Bu Kurumu Bağlı Olan iznikSosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı ile ilgili İletişim Yol Tarifi Gibi Bir Çok Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Vasıtası ile Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.iznik Kaymakamlığı Erzak yardımı,iznik Kaymakamlığı Para yardımı,iznik Kaymakamlığı Elbise Yardımı,iznik Kaymakamlığı Fakir Yardımı Gibi Bir Çok Konu ile ilgli İletişim Bilgilerini Sizler için aşşağıda Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Lütfen iznik Kaymakamlığı Hakkında Sizler’de Görüşlerinizi aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

İznik Kaymakamlığı

Adres : Kılıçarslan Caddesi Eski Tekel Binası 16860 İznik BURSA

Mail : [email protected]

Telefon : 0224 757 1001

Fax : 0224 757 0051

İznik Kaymakamlığı Yol Tarifi

İznik Kaymakamlığı Sosyal yardım Bilgileri

İznik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Adres : Kılıçarslan Cad. Özel İdare Hizmet Binası, 16860 İznik/Bursa

Telefon: (0224) 757 21 37

İznik Kaymakamlığı Hakkında Yapılan Yorumlar

Mahmut Özturan – bir yıl önce
Şehir merkezinde Kılıçaslan Caddesi üzerinde yenilenmiş olarak hizmet veriyor. 1930’lu yıllarda kaymakamlık binası olarak kullanılan tarihi Tekel Binası restore edilerek, yeniden Kaymakamlık hizmet binası olarak kullanılmaya başladı. 80 yıllık bina iki kattan oluşuyor. İznik Kaymakamlığı tarafından restore edilen tarihi binanın üst katı kaymakamlık tarafından kullanılıyor. Giriş kapısında “İznik Kültür Sanat Merkezi” yazıyor ama alt kat halen ilçe Nüfus Müdürlüğü olarak kullanılıyor. Toplam 2 bin 500 metre kare kapalı alana sahip olan binanın diğer bölümlerinin ise sergi, konferans salonu ve kent müzesi olarak hizmet vermesi planlanıyor.

Mehmet Yarar – 2 yıl önce
İznik ilçesinin sahip olduğu mimari kültüre uygun olarak korunan bina çok şık ve zarif görüntüye sahip. Bulunduğu cadde trafiğe kapalı olduğu için aracınızı daha gerilere bırakmak zorundasınız.

Muharrem Tabak – 2 yıl önce
Bir dönem tütün deposu idi, Kılıçarslan okulu yenilenirken okul olarak şimdi ise kaymakamlık binası.

Taner Can – 6 yıl önce
İznik, güzel bir şehir. Daha da güzelleşmesi için herkes çaba göstermelidir.

By farude