Kağıthane Belediyesi Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Kağıthane Belediyesi Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Eyüp Merkez, Mahallesi, Eyüp Sultan Cd. No:65, 34406 Kâğıthane/İstanbul

Telefon : (0212) 295 50 06

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Kağıthane Belediyesi Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Kağıthane Belediyesi Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Burcu Bakar – 4 ay Önce

İğrenç pis bir yer. Kedi kör mü diye sorduğumda yok kör değil dediler ve kedi kör çıktı. Kaç tane kedi götürdüm hepsine yanlış tedavi uyguladılar. Rezalet bir yer. Fatih belediyesi bile burdan on kat iyi.

Nilüfer Ustamehmetoğlu – 1 ay Önce

Mahallemizin köpeğini getirdik, bir hafta gözetim altında tuttular, hiç bir müdahalede bulunulmadı ya da tam teşekküllü bir yere yönlendirilmedik. Bıraktığımızdan daha kötü durumda olan hayvanı İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne getirdik.. Acil ameliyata alındı, karın boşluğundan 4 kilo tümör çıkarıldı… Kötü diyorlar sadece, teşhis bu… Röntgen, ultrason çekilmeden nasıl teşhis konulabilir ki zaten

Oner Yavuz – 5 ay Önce

Zümrüt Hanım a çok teşekkür ediyorum. Yavru sokak kedisi gözleri yarı kapalı yarı baygın halde farkedip götürdük 2 gün önce teşhisi ve iğnelerini yaptı, 1-2 saate kendine geldi kedicik, bugünde antibiyotik vitamin ve ek olarak ateş düşürücü iğnelerini yaptı, 2-3 gün sonrada son kontrolü yapacak, yüzlerce sokak kedisiyle ilgileniyorlar her gün ama yine de bi sokak kedisi ile sanki kendi kedisiymiş gibi özenle ilgilendi.

Ömer Türker – 6 ay Önce

Merhaba Kağıthane oturuyorum sokakta bir kediye arabamı çarptı düştüm belli değil hayvanı aldım eve ilçede semtte bir sürü veteriner aradım kimse ilgilenmedi bekliyor eğer ilgilenilmezse dışarı bırakacağım ilgi alaka sıfır.

Elif Şahin – 10 ay Önce

Ağızı yaralı bir sokak kedisi için aramıştım 1 saatte geldiler aldılar sağolsun. Ondan sonra ki süreci de güzelce anlattılar net bir şekilde. Umarım kedinin yarası iyileşir ve eski haline döner. Gelişme hakkında bir mesaj almaz isem çağrı merkezini tekrar arayacağım. Kedinin güncel durumundan haberdar olmak isterdim.

By farude